تبلیغات بنری
دوست عزیزی که 31 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!       شما شخصی جاه طلب، سختکوش، باهوش، موقر و سخاوتمند هستید. شما از وقت گذراندن با دوستان خود و رفتن به جاهای جدید لذت می برید. شما خیلی راحت می توانید دیگران را به خود جذب کنید و به همین دلیل هم دوستان زیادی دارید. با این همه باید روی صفات منفی خود که غرور، تنبلی و کمی دروغگویی بخشی از آنها هستند کار کنید. از لحاظ سلامتی خوشبختانه با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید بود و می توانید با خیال راحت و البته بدون زیاده روی، هر چه دلتان می…
فال روزانه، فال روز تولد و فال حافظ جمعه 31 مرداد 99

دوست عزیزی که 31 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

 

 

شما شخصی جاه طلب، سختکوش، باهوش، موقر و سخاوتمند هستید. شما از وقت گذراندن با دوستان خود و رفتن به جاهای جدید لذت می برید. شما خیلی راحت می توانید دیگران را به خود جذب کنید و به همین دلیل هم دوستان زیادی دارید. با این همه باید روی صفات منفی خود که غرور، تنبلی و کمی دروغگویی بخشی از آنها هستند کار کنید. از لحاظ سلامتی خوشبختانه با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید بود و می توانید با خیال راحت و البته بدون زیاده روی، هر چه دلتان می خواهد را بخورید. اگر در زمینه‌ی تجارت فعالیت دارید امسال موفقیت های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. وضعیت اقتصادی شما به میزان قابل توجهی بهبود پیدا خواهد کرد و به لطف سرمایه گذاری های گذشته و یا میراثی که به دست می آورید به ثبات مالی دست خواهید یافت. در مورد مسائل کاری خود با دیگران صحبت نکنید و رازهایتان را مخفی نگه دارید. از پول قرض گرفتن و یا قرض دادن به دیگران تا جای ممکن خودداری کنید. شاید حقوقتان آن قدرهایی که خودتان انتظار دارید افزایش پیدا نکند، اما موقعیت کاری‌تان بدون شک بهتر خواهد شد. از لحاظ عاطفی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما ممکن است گاهی احساس کنید طرف مقابلتان نسبت به شما بی تفاوت است. او را غرق در عشق و محبت کنید تا در مقابل او هم با شما همین رفتار را داشته باشد. شهریور، آیان و دی بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

 فال روزانه متولدین فروردین

 

 

 

درست زمانی که فکر می کنید همه چیز را به طور کامل درک کرده‌اید و برای آن به درستی برنامه ریزی کرده‌اید، مانع دیگری سر راهتان پیدا می شود. به احتمال زیاد اولین عکس‌العمل شما این است که ناراحت می شوید. خشم به شما هیچ کمکی نخواهد کرد، شما نمی توانید همیشه کنترل همه چیز را در دست داشته باشید. همیشه ممکن است اتفاقات غیر منتظره ای پیش بیایند؛ پس خونسردی خودتان را حفظ کرده و بهترین عملکرد ممکن را ارائه دهید. سعی کنید از چیزهایی که تمرکزتان را بهم می زنند دوری کنید تا شانستان برای رسیدن به موفقیت بیشتر شود. تمام شب را برای پرداختن به خودتان و عزیزانتان وقت خواهید داشت.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین فروردین

 

 

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

 

 

 

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

 

 

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

 

 

 

شما اصلا دوست ندارید وادار به انجام کاری شوید که خودتان دلتان نمی خواهد، حتی اگر مطمئن باشید که انجام این کار به صلاحتان است! حتی اگر اوایل امروز کمی انعطاف پذیری نشان داده و حاضر به انجام این کارها شوید، بعدازظهر و زمانی که دلتان می خواهد کارهای مورد علاقه‌تان را انجام دهید به هیچ عنوان حاضر به انجام آنها نخواهید بود. بهتر است زمانی را که صرف در رفتن از زیر کارهایی که باید انجام دهید می کنید برای انجام دادن آن کارها به کار بگیرید. نگران نباشید، بعد از تمام کردن انجام وظایفتان وقت کافی برای تفریح و خوشگذرانی هم خواهید داشت و می توانید با وجدانی راحت از وقت آزاد خود لذت ببرید.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

 

 

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

 

 

 

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

 

 

تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

فال امروز متولدین خرداد

 

 

 

امروز قرار است با یکی از دوستان یا نزدیکان خود کار ویژه ای را انجام دهید و این موضوع شما را بسیار هیجان زده کرده است. با این حال نباید اجازه دهید این برنامه هیجان انگیز شما را تعهدات قبلی‌تان غافل کند و نسبت به آنها کوتاهی کنید. بهتر است این برنامه را برای وقتی بگذارید که وظایف و مسئولیت‌هایتان را به انجام رسانده‌اید و وقتتان آزاد است. سعی نکنید فلسفه ذهنی خودتان را به دیگران تحمیل کنید و طوری رفتار کنید که انگار تنها شما هستید که همه چیز را به خوبی درک می کند. شاید با خودتان فکر کنید که اوضاع زندگی‌تان بی سر و سامان و بهم ریخته است، اما اگر کمی دندان روی جگر بگذارید به زودی خواهید دید که همه چیز به خوبی دارد پیش می رود.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین خرداد

 

 

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

 

 

 

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

 

 

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

فال روزانه متولدین تیر

 

 

 

امروز آماده هستید تا بال‌هایتان را باز کرده و پرواز کنید، با این حال ممکن است به موانعی برخورد کنید که شما را وادار خواهند ساخت برنامه‌هایتان را تغییر دهید. شاید کارهایتان با تأخیرهایی مواجه شوند که عملا نتیجه اقدام های مخفیانه یک نفر بر علیه تلاش های شما هستند. شما نمی توانید با این دشمن نامرئی بجنگید، شاید حتی اگر به درون خودتان رجوع کنید ببینید که این دشمن مخفی در واقع خودتان هستید که دارید با ترس‌هایی که درونتان هستند مانع موفقیت خود می شوید. اگر کسی هست که مدت‌ها دلتان می خواسته علاقه‌تان را نسبت به او نشان دهید امروز همان روزی است که در انتظارش بوده‌اید، پس با اعتماد به نفس جلو بروید.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین تیر

 

 

 

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

 

 

 

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

 

 

 

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

فال و طالع بینی متولدین مرداد

 

 

 

این اواخر شما کمی تنبلی کرده‌اید و حال و حوصله کار کردن نداشته‌اید، اما امروز می تواند روز خیلی خوبی برای جبران این کم کاری های اخیرتان باشد. امروز شما زیبایی های زندگی را خیلی خوب درک می کنید و برای هر چه بیشتر بهره بردن از آنها آماده‌اید تا تلاشی بیش از همیشه داشته باشید. توان فیزیکی و ذهنی شما به طور ناگهانی افزایش یافته‌اند و آماده هستید حصار محدودیت‌هایی که خودتان برای خود ساخته بودید را شکسته و از آنها فراتر بروید. اگر توانستید روزتان را با کمی پیاده روی شروع کنید، زیرا این کار باعث می شود انرژی فراوانی که در خود دارید را تشخیص داده و همزمان بتوانید به کارهایی که می خواهید در طول روز انجام دهید فکر کنید.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین مرداد

 

 

 

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

 

 

 

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

 

 

 

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

فال امروز متولدین شهریور

 

 

 

اگر کاری وجود دارد که مدت‌ها دلتان می خواسته آن را انجام دهید امروز همان روزی است که در انتظارش بوده‌اید. امروز شما در وضعیت ذهنی عجیبی قرار دارید؛ از طرفی دلتان می خواهد با افراد مختلف تعامل داشته باشید و از طرفی هم حاضر نیستید عقاید و نظرات مخالف را بپذیرید، به طوری که حتی اگر قرار باشد به یک میهمانی بروید که در آخرین لحظه می فهمید افرادی که همیشه با آنها اختلاف نظر داشته‌اید در آن حاضر هستند به این مهمانی نخواهید رفت. شاید بهتر باشد امروز با افرادی که تازه با آنها آشنا شده‌اید در ارتباط باشید و سعی کنید به نظرات و عقاید آنها پی ببرید. سعی کنید امروز حتما کاری که تا بحال انجام نداده بودید را امتحان کنید.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین شهریور

 

 

 

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

 

 

 

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

 

 

 

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

 طالع بینی روزانه متولدین مهر

 

 

 

انرژی امروز شما را قادر می سازد که قدم‌هایی موفقیت آمیز به سوی بهتر کردن اوضاع و نظم دادن به امور زندگی‌تان بردارید. این نظم می تواند شامل ظاهر کارها مثل مرتب کردن کمدهای لباس و کابینت‌ها و اتاق های منزلتان شود و یا در ارتباط با برنامه‌ها و فعالیت های ذهنیتان مانند برنامه ریزی و اولویت بندی برای رسیدن به اهدافتان باشد. از این موقعیت استفاده کرده و ظاهر و باطن زندگی‌تان را تا جایی که می توانید مرتب کنید. شما معمولا حاضر هستید بخاطر عزیزانتان کنار کشیده و از مرکز توجه خارج شوید، اما امروز اصلا دوست ندارید نادیده گرفته شوید، اما هیچ جایی برای نگرانی نیست، شما به اندازه ای که لازم است مورد توجه قرار خواهید گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین مهر

 

 

 

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

 

 

 

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

 

 

 

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

 فال روزانه متولدین آبان

 

 

 

امروز تمام تمرکزتان روی کارهایی است که تا پایان روز باید به انجام برسانید. وقتی به تک تک این کارها نگاه می کنید هیچ کار سخت و غیر ممکنی در لیست کارهای روزانه‌تان نمی بینید، اما وقتی همه این کارها کنار هم قرار می گیرند بسیار زیاد و غیر قابل کنترل به نظر می رسند و حتی نمی دانید که از کجا باید شروع کنید. بهترین کار این است که پیش از شروع کارهایتان به نحوه و ترتیب انجام آنها فکر کنید و نگران مشکلاتی که ممکن است در طول روز برایتان پیش بیایند نیز نباشید، زیرا قادر خواهید بود که با موفقیت آنها را پشت سر بگذارید. دیگران برای شما اهمیت بسیار زیادی دارند و اصلا دوست ندارید کاری انجام دهید که باعث ناراحتی آنها شود، ولی گاهی لازم است خودتان را در اولویت قرار دهید.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین آبان

 

 

 

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

 

 

 

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

 

 

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

 فال روزانه متولدین آذر

 

 

 

امروز می تواند روز خیلی خوبی برای امتحان مجدد کاری باشد که برای دفعه اول در انجام آن موفق نبوده‌اید. مواجه شدن با شکست می تواند به اعتماد به نفس شما لطمه وارد کند، با این حال این بخشی از زندگی همه ماست و باعث رشد شخصیت ما می شود؛ آنچه اهمیت دارد این است که از شکست های خود درس بگیریم و به میدان مبارزه بازگشته و با شجاعت و اراده بیشتری تلاش کنیم. با نزدیک شدن به اواسط هفته فشار کاری‌تان بیشتر و بیشتر خواهد شد و باید تمام حرکاتتان با دقت و احتیاط همراه باشند. خونسردی‌تان را حفظ کنید و به جای سخت تر کردن اوضاع برای خودتان با تکنیک‌هایی که می دانید در مورد شما جواب می دهند شرایط را برای آرامش خود مهیا کنید.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین آذر

 

 

 

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

 

 

 

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

 

 

 

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

 فال روز متولدین دی

 

 

 

امروز ایده‌هایی فوق‌العاده هوشمندانه در سرتان هستند، اما اعتماد به نفس کافی برای در میان گذاشتن آنها با دیگران را ندارید. با این حال خودتان به تنهایی و بدون همفکری و همکاری دیگران نیز می توانید کارهای بسیاری را انجام دهید. تنها کاری که لازم است بکنید این است که همه جوانب را در نظر گرفته و وقت بیشتری را صرف فکر کردن به احتمالات مختلف کنید تا مبادا با مشکلی مواجه شوید. یکی از دوستان یا نزدیکانتان ممکن است با اصرار فراوان بخواهد شما را وادار کند که در انجام کاری با او همراه شوید، اشکالی ندارد اگر به او جواب مثبت بدهید، به شرط آن که با انجام این کار به خودتان و خواسته‌هایتان نه نگفته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین دی

 

 

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

 

 

 

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

 

 

تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

 فال متولدین بهمن

 

 

 

امروز همه چیز خوب و روبراه به نظر می رسد تا این که شما شروع به حرف زدن می کنید و ناگهان با واکنش منفی کسانی مواجه می شوید که تا به حال فکر می کرده‌اید دوست شما هستند. خودتان را به خاطر این پیشامد ناراحت نکنید و از این که پیش از آن که خیلی دیر بشود با هویت واقعی این شخص آشنا شده‌اید خوشحال باشید. اگر کارهای زیادی دارید که روی هم انباشته شده‌اند، به ویژه کارهایی که از دیروز باقی مانده‌اند، امروز همان روزی است که برای انجام آنها منتظرش بودید. خوشبختانه امروز قدرت و آمادگی ذهنی بیشتری دارید و همه چیز به راحتی پیش خواهد رفت. هیچ کاری را پشت گوش نیندازید و از ین فرصت ویژه حداکثر استفاده را ببرید.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین بهمن

 

 

 

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

 

 

 

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

 

 

 

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه جمعه 31 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/31

 

 

 

 

 

 فال روزانه متولدین اسفند

 

 

 

امروز شاید سعی کنید با زور زدن راه خودتان را از میان موقعیت همراه با ریسکی که در آن قرار گرفته‌اید باز کنید، اما هر چقدر که زور می زنید انگار سر جایتان گیر کرده‌اید و هیچ تغییری در وضعیتتان به وجود نمی آید. حتی تشویق‌ها و حمایت های اطرافیانتان نیز کمکی به شما نمی کند و شاید تنها اثری که می تواند داشته باشد این است که باعث شود شما تلاش بیشتری برای پیش رفتن در جهت اشتباهی که موفقیتی برای شما به همراه نخواهد داشت بکنید. دست از زور زدن بردارید؛ یک راه بهتر و ساده تر هم برای موفقیت وجود دارد و آن هم به کار گرفتن عقل و هوشتان است. این روش شاید با تلاش کمتری به همراه باشد، با این حال موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین اسفند

 

 

 

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

 

 

 

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

 

 

 

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.