1 ​ 2 فال روزانه چهارشنبه 27 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/27

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه چهارشنبه 27 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/27

فال,فال امروز چهارشنبه,فال حافظ 27 مرداد,فال روز تولد چهارشنبه 27 مرداد 1400,فال چهارشنبه 26 مرداد,

فال روزانه چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ + فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید فال روزانه چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ فال روزانه ۲۷ مرداد و فال امروز بیست و هفت مرداد و فال روز تولد ۲۷ مرداد و فال روزانه فردا بیست و هفتم مرداد و طالع بینی امروز را ببینید. فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۵/۲۷  دوست عزیزی که ۲۷ مرداد به دنیا آمده ای تولدت مبارک! شما شخصی فعال و پرانرژی، سخت‌کوش، جسور، قابل اعتماد و اجتماعی و خونگرم هستید. شما عاشق ادبیان و موسیقی هستید و از معاشرت با افرادی که علایق…

تبلیغات بنری
فال روزانه چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ + فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید فال روزانه چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ فال روزانه ۲۷ مرداد و فال امروز بیست و هفت مرداد و فال روز تولد ۲۷ مرداد و فال روزانه فردا بیست و هفتم مرداد و طالع بینی امروز را ببینید. فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۵/۲۷  دوست عزیزی که ۲۷ مرداد به دنیا آمده ای تولدت مبارک! شما شخصی فعال و پرانرژی، سخت‌کوش، جسور، قابل اعتماد و اجتماعی و خونگرم هستید. شما عاشق ادبیان و موسیقی هستید و از معاشرت با افرادی که علایق…
فال روزانه چهارشنبه 27 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/27

فال روزانه چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ + فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید

فال روزانه چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰

فال روزانه ۲۷ مرداد و فال امروز بیست و هفت مرداد و فال روز تولد ۲۷ مرداد و فال روزانه فردا بیست و هفتم مرداد و طالع بینی امروز را ببینید.


فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۵/۲۷
 

دوست عزیزی که ۲۷ مرداد به دنیا آمده ای تولدت مبارک!

شما شخصی فعال و پرانرژی، سخت‌کوش، جسور، قابل اعتماد و اجتماعی و خونگرم هستید. شما عاشق ادبیان و موسیقی هستید و از معاشرت با افرادی که علایق و تفکراتی شبیه به خودتان دارند لذت می برید. با این وجود شما بی حوصله، دمدمی مزاج و گاهی تندخو می شوید. امسال اعتماد به نفس شما افزایش قابل توجهی خواهد داشت. از مهارت فوق‌العاده ای که در آغاز کسب و کارهای جدید دارید بهره ببرید تا خیلی زودتر از آنچه خودتان انتظار دارید سود قابل توجهی به جیب بزنید. پروژه‌ها و مسئولیت های جدید که به عهده‌ی شما گذاشته می شوند پول زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. نظم و ترتیب داشته باشید و منابعتان را قوی کنید تا بتوانید از پس کارهایتان به بهترین شکل ممکن بر بیایید. با فرا رسیدن زمستان فشار کاری‌تان کمتر خواهد شد و احساس آزادی بیشتری خواهید کرد. درگیری های حقوقی که داشته‌اید به احتمال زیاد به نفع شما تمام خواهند شد. امسال میزان عشق و توجهی که از دوستان و اعضای خانواده خود دریافت می کنید آنقدر زیاد است که شما را تعجب زده خواهد کرد. فقط یادتان باشد شما هم این تحسین و توجه آنها را پاسخ دهید و آنها را از عشق و محبت خود بی نصیب نگذارید. سوء تفاهم‌هایی که بین شما و همسرتان پیش می آیند اگر به موقع مورد رسیدگی قرار نگیرند می توانند به مشکلات جدی و عمیق تبدیل شوند. سفرهایی که به قصد آغاز شراکت کاری با شرکت های خارجی انجام می شوند با موفقیت همراه خواهند بود. اگر هنوز تنها هستید امسال احتمال شروع یک رابطه‌ی عاطفی جدید که خیلی زود جدی خواهد شد برای شما بسیار زیاد خواهد بود. ماه های شهریور، آذر و اسفند بهترین و مهم‌ترین ماه های سال خواهند بود.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز باید خودتان را برای سفر به اعماق دریای احساساتی مرموز آماده کنید. شاید این سفر برایتان دشوار باشد، اما خودتان به خوبی می دانید که دیر یا زود باید با این احساسات درونی خود مواجه شوید و آنها را یک بار برای همیشه حل کنید. مطمئن باشید که اگر به ترس‌هایتان غلبه کنید با لبخندی رضایت آمیز از این سفر باز خواهید گشت. تمایل شما به نگاه کردن به مسائل از زاویه ای دیگر باعث می شود رابطه ای که در ابتدا برای شما ارزش و اهمیت چندانی نداشته است را با نگاه تازه ای دیده و به عمق احساستان پی ببرید. این فرصت را دست کم نگیرید و اگر از انتخابی که کرده‌اید اطمینان دارید پیش بروید.

 

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

با وجود این که شما معمولا حاضرید برای رسیدن به آنچه می خواهید صبر کنید، امروز ممکن است ناگهان کاسه صبرتان لبریز شود و خونسردی خود را از دست بدهید. اکنون که فاصله شما تا هدفتان به حداقل رسیده است اصلا وقت خوبی برای تسلیم شدن و کوتاه آمدن نیست. تردید و دودلی می تواند شما را فلج کرده و کاری کند که وقتی همه خط آغاز را مدت‌هاست پشت سر گذاشته‌اند شما همچنان در جای خود ایستاده باشید. اسم خود را به لیست افراد فعال گروه اضافه کنید و با جریان زندگی پیش بروید. امروز حال و هوای عاشقی در سر شما است ولی یادتان باشد که قدم‌هایتان را حساب شده بردارید تا بتوانید به آنچه که دلتان می خواهد برسید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

شما تمام آماده سازی های لازم را انجام داده‌اید، اگر نیاز دارید که تصمیم مهمی بگیرید اکنون دیگر وقت آن رسیده است که وارد عمل شوید. سعی کنید به افکار منفی و تردید‌هایی که دارید غلبه کنید، شما هر کاری که برای زمینه سازی لازم بوده است را انجام داده‌اید. امروز در کمال تعجب و بر خلاف همیشه اصلا توجهی به گزینه های مختلفی که برای شروع یک رابطه عاطفی نه چندان جدی در اطرافتان هستند ندارید. شما به دنبال یک رابطه عاطفی عمیق و جدی دارید و هیچ هراسی از آینده این رابطه و مشکلات احتمالی آن و این که می تواند شما را آسیب پذیر کند ندارید. با این حال باید جانب احتیاط را رعایت کرده و یک احساس پیش پا افتاده که ممکن است به زودی خیلی جدی شود را دست کم نگیرید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

گوش کردن به توصیه های دوستانه یکی از نزدیکانتان می تواند به شما کمک کند به در اختیار داشتن منابعی پی ببرید که تا بحال از آنها غافل بوده‌اید. امروز حفظ کردن تعادل در کارها ممکن است کمی سخت به نظر برسد. این موضوع را جدی بگیرید و هر چه سریعتر کنترل اوضاع را در دست بگیرید، چرا که بیش از هر زمان دیگری در زندگی‌تان به تعادل نیاز دارید. خوشبختانه شما در حال حاضر می توانید بی آن که وضعیت فعلی را بهم بزنید به احساسات عمیق بین خودتان و طرف مقابلتان پرداخته و مشکلاتی که دارید را به سادگی حل کنید. فقط برای رسیدن به این موفقیت مهم باید در نظر داشته باشید که او را درک کرده و از خودتان ملایمت نشان دهید.

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز یکی از دوستان و یا حتی کسی که دوست دارید ممکن است آن طوری که شما انتظار دارید رفتار نکند و باعث شود شما غافلگیر شده و در رابطه خود احساس عدم امنیت کنید. این موقعیت در زمان بدی پیش آمده است زیرا احساسات شما و شدت آنها در اوج خود قرار دارند؛ با این حال از آنجایی که فکر می کنید صحبت کردن در این باره می تواند موقعیت شما در این رابطه را به خطر بیندازد و شما را آسیب پذیر جلوه دهد، ترجیح می دهید در این مورد سکوت کنید و احساسات خود را نشان ندهید. شاید به زبان آوردن حقیقت در ابتدا مشکل باشد، ولی خیلی زود اوضاع را بهتر خواهد کرد و خودتان هم از این که این کار را انجام داده‌اید راضی و خوشحال خواهید بود.

 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز بهتر است در کارهایتان نظم داشته باشید و منطقی برخورد کنید. اتفاقات غیر منتظره ممکن است کنترل امور را از دست شما خارج کنند. از نتیجه گیری های حساب نشده خودداری کرده و قبل از این که وارد عمل شوید اطلاعات کافی جمع آوری کنید. به سادگی جا نزنید و به غار تنهایی خود پناه نبرید. اگر خودتان دست به کار نشوید قربانی عملکرد دیگران خواهید شد. امروز از این که به نیازهای سرکوب شده خود فکر کرده و یا حتی در مورد آنها با فرد مورد اعتمادی که می تواند عشقتان نیز باشد صحبت کنید هراسی ندارید. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که بدون ایجاد بازخورد منفی در طرف مقابلتان در مورد این مسئله صحبت کنید و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

اطلاعات بسیار زیادی در اطرافتان در جریان هستند و فرصت بسیار خوبی برای گسترش دانش و آگاهی‌تان در اختیار دارید. شاید با یک نفر اختلاف نظر داشته باشید که در واقع نگرشی بهتر از شما دارد. به خودتان بگویید که راه های قدیمی لزوما بهترین راه‌ها نیستند و گاهی لازم است تغییراتی در خود و دیدگاه‌هایمان ایجاد کنیم. گاهی روش‌هایی که در گذشته جواب می داده‌اند تاثیر خود را از دست می دهند، این امر کاملا طبیعی است، چرا که دنیای اطراف ما مدام در حال تغییر است. شما در راه رسیدن به اهدافتان می توانید بار سنگینی را تحمل کنید، ولی این بدان معنا نیست که دیگران هم باید به اندازه شما تحمل این همه فشار را داشته باشند.

 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز شما قادرید توانایی‌ها و استعدادهایی را که در دیگران هستند و بقیه نمی توانند آنها را درک کنند به خوبی ببینید و آنها را تشویق کنید که از این قابلیت های خودشان استفاده کنند؛ این کار شما یک روز به دردتان خواهد خورد. در شرایط فعلی شما می توانید با آگاهی از نیازها و خواسته‌هایتان از فرصت‌هایی که به وجود می آیند استفاده کرده و بدون این که حتی کسی متوجه شود آنچه می خواهید را به دست بیاورید. اگر احساسات خود را به درستی به کار بگیرید می توانید بی آن که هیچ اشتباهی بکنید اگر رابطه‌تان آسیب دیده آن را ترمیم کرده و حتی اگر همه چیز روبراه است این رابطه را محکمتر کرده و عمق بیشتری به آن ببخشید.

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز شما استاد قانع کردن دیگران هستید و می توانید به سادگی دیگران را راضی کنید که حمایتی را که به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار دهند. اگر اهداف حرفه ای خود را به وضوح بیان کنید هر نوع شک و شبهه ای را از میان خواهید برداشت و آنها را با خودتان همراه خواهید کرد. این می تواند فرصتی مناسب برای ایجاد روابط کاری جدید و یا بهبود بخشیدن به روابط قبلی‌تان باشد. اگر خودتان محدودیت ایجاد نکنید، استعداد شما برای رسیدن به موفقیت از طریق همکاری با دیگران در اوج خود قرار دارد. اگر با سیاست رفتار کنید می توانید کنترل همه چیز را در دست بگیرید و حتی دشمنانتان را به دوست تبدیل کنید.

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

اگر از مسیر خود به سوی آینده مطمئن نیستید و آن چه پیش رویتان است هنوز برایتان مبهم است، باید پیش از آن که حتی یک قدم دیگر به سوی جلو بردارید صبر کرده و یک تصمیم درست و حسابی بگیرید. یادتان باشد که در تعیین اهداف بلند مدت حتما باید به احساسات قلبی خود اعتماد کنید. اگر خودتان ندانید کشتی‌تان را به کدام سمت می خواهید پیش ببرید، هر بادی که بوزد برای شما باد مخالف است. به دیگران و همچنین به خودتان یادآوری کنید که همه ما در صحنه این دنیا با هم همراه هستیم و باید از این همراهی بیشترین بهره را ببریم، نه این که همدیگر را برای پیشرفت خودمان هل بدهیم و تنها به فکر رسیدن به اهداف شخصی‌مان باشیم.

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز انگار حتی کوچکترین کارهایی هم که می کنید با مخالفت دیگران مواجه می شوند. هر چقدر بیشتر از خودتان لجبازی نشان بدهید پیشروی برایتان سخت تر خواهد شد. کاری که باید بکنید این است که در هر موقعیتی از خودتان شوخ طبعی و سرزندگی نشان دهید. دست از فکر کردن به گزینه های جایگزین برداشته و کاری را انجام دهید که خودتان هم خوب می دانید در حال حاضر بهترین انتخاب ممکن است. بین خودتان و کسانی که دوست دارید دیوار نسازید؛ بیان کردن احساساتی که مخفی کرده‌اید تنها باعث محکمتر شدن رابطه‌تان خواهد شد. در یک رابطه عاشقانه واقعی نبرد قدرت مطرح نیست و هر دو طرف به جای این که روبروی هم باشند در کنار هم پیش می روند.

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز خواسته‌هایتان برایتان اهمیت بسیاری دارند و اصلا دلتان نمی خواهد از کسی که دوست دارید جواب «نه» بشنوید. با این حال اگر به جای این که سکوت و قهر کنید نارضایتی خودتان را نشان بدهید و به زبان بیاورید ممکن است غافلگیری های خوشایندی در انتظارتان باشد. آنچه بین ما و کسانی که دوست داریم فاصله ایجاد می کند بعد مسافت نیست، بلکه نبود ارتباط و مکالمات لازم و به موقع است. شاید در محل کارتان بین شما و همکارانتان درگیری‌هایی به وجود بیاید. به خودتان بگویید که قرار نیست همه دیدگاهشان با شما یکی باشد و تفاوت های بین خودتان و آنها را بپذیرید و حتی اگر با آنها مخالف هستید به نظرشان احترام بگذارید.

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.