1 ​ 2 فال روزانه یکشنبه 17 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/17

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

فال روزانه یکشنبه 17 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/17

فال,فال امروز یکشنبه,فال یکشنبه 17 مرداد,فال حافظ 17 مرداد,فال روز تولد یکشنبه 17 مرداد 1400,

فال روزانه یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ + فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید فال روزانه یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ فال روزانه ۱۷ مرداد و فال امروز هفده مرداد و فال روز تولد ۱۷ مرداد و فال روزانه فردا هفدهم مرداد و  و طالع بینی امروز را ببینید.   فال روز تولد 99/06/17   دوست عزیزی که 17 شهریور به دنیا آمده ای تولدت مبارک! از اتفاقاتی که در سال پیش رو برایتان خواهد افتاد، سرتان را بالا می گیرید و با غرور راه می روید. شما سختی های زیادی را کشیده‌اید و حال لایق…

تبلیغات بنری
فال روزانه یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ + فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید فال روزانه یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ فال روزانه ۱۷ مرداد و فال امروز هفده مرداد و فال روز تولد ۱۷ مرداد و فال روزانه فردا هفدهم مرداد و  و طالع بینی امروز را ببینید.   فال روز تولد 99/06/17   دوست عزیزی که 17 شهریور به دنیا آمده ای تولدت مبارک! از اتفاقاتی که در سال پیش رو برایتان خواهد افتاد، سرتان را بالا می گیرید و با غرور راه می روید. شما سختی های زیادی را کشیده‌اید و حال لایق…
فال روزانه یکشنبه 17 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/17

فال روزانه یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ + فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید

فال روزانه یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰

فال روزانه ۱۷ مرداد و فال امروز هفده مرداد

و فال روز تولد ۱۷ مرداد و فال روزانه فردا هفدهم مرداد و  و طالع بینی امروز را ببینید.

 

فال روز تولد 99/06/17

 

دوست عزیزی که 17 شهریور به دنیا آمده ای تولدت مبارک!


از اتفاقاتی که در سال پیش رو برایتان خواهد افتاد، سرتان را بالا می گیرید و با غرور راه می روید. شما سختی های زیادی را کشیده‌اید و حال لایق بهترین‌ها هستید. امسال از لحاظ موفقیت و پیشرفت، سال فوق‌العاده ای برایتان خواهد بود. در ماه مهر باید تصمیمات مهمی بگیرید که بر شرایط مالی شما تاثیر می گذارد، بنابراین با احتیاط قدم بردارید. برای زمان خود ارزش قائل شوید و به دنبال آرزوهای زندگی‌تان باشید. همان قدر که آرزوهای بلند مدت برایتان اهمیت دارد، آرزوهای کوتاه مدت تان نیز مهم هستند. بنابراین هیچکدام را نادیده نگیرید. هر چقدر راه و روش های قدیمی که دیگر کاربردی برای شما ندارند را کنار بگذارید انرژی بیشتری برای ساختن آینده ای هماهنگ با شخصیت واقعی خودتان خواهید داشت. این عادت‌ها و رفتارهایی که اینقدر وفادارانه به آنها چسبیده‌اید تنها مانعی بر سر راهتان هستند که از رسیدن شما به اهداف اصلیتان و شناخت خود واقعیتان جلوگیری می کنند، پس به نفعتان است که هر چه زودتر آنها را رها کنید. نیمه های مهر ماه احساس خواهید کرد که چیزهایی تازه در زندگی‌تان آغاز پیدا کرده‌اند و در مسیر آینده ای مطلوب که خودتان برای خود ساخته‌اید گام بر می دارید. در ماههای آخر سال سعی کنید لحظات بیشتری را به تنهایی خود اختصاص دهید. تحرک و ورزش را در برنامه روزمره خود قرار دهید تا همیشه حس مثبت داشته باشید.

 فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین فروردین ماه

امروز روزی است که همه اطرافیانتان کاملاً با شما مخالف هستند ، حتی اگر شما بدانید که چه حرفهایی باید بزنید ، باز هم آنها حرفهای شما را تأیید نخواهند کرد! اما با وجود این شما باز هم می خواهید حرف خود را بزنید!! فراموش نکنید که شما بالاخره از این نمایش خسته می شوید و این موضوع پیامهای شما را کاهش می دهد. حرفهای خود را بزنید و بعد ساکت شوید ، در این صورت می توانید به صحبتهای افراد دیگر هم گوش بدهید.  

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز شما مشتاقانه می خواهید در مورد موضوعی که ازش روی گردان بودید تحقیق کنید. همه ترس و هراسهای شما نسبت به این موضوع امروز کاملاً از بین رفته است. شما خیلی دوست دارید که دیگران هم نقطه نظرات شما را بشنوند ، چرا که می دانید هم اکنون تأثیر فوق العاده ای بر دیگران خواهید گذاشت. فقط یادتان باشد قبل از اینکه به موضوع بعدی بپردازید به آنها فرصت کافی بدهید که نظرشان را درباره گفته های شما بگویند.

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین خرداد ماه

امروز شما می توانید بین روش بی تکلف خاص خودتان و شیوه مستقیم تر در ابراز کردن احساسات تعادل برقرار کنید. دانستن اینکه دیگران در پشت این شوخ طبعی و بذله گویی شما چه چیزی را می بینند ، موضوع خیلی مهمی است. بنابراین به بذله گویی خود ادامه بدهید تا این گفتگو بیشتر طول بکشد. با خود آنها به فضای احساسیشان وارد شوید و بعد ببینید که چه احساسی دارید. 

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین تیر ماه

امروز اصلاً نمی توان این حقیقت که حسهای شما خیلی قوی هستند را کتمان کرد. اکنون شما دلتان می خواهد که به کشف ناشناخته ها بروید ، اما این ناشناخته ها آن طور که شما دوست داشتید خیلی رازآمیز و بی کران نیستند. در عوض اگر شما حسابهای بانکیتان را متعادل کنید و یا مشکل صورت حسابهای پرداخت نشده تان را حل کنید ، شاید مشکلات جدیدتان خیلی پیش پا افتاده و معمولی جلوه کنند. 

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین مرداد ماه

شما اعتقاد دارید که اگر اصلاً تاریکی و هیچ چیز مبهمی وجود نداشته باشد - و یا حداقل هرکس یک چراق قوه دستش بگیرد و در ظلمات و تاریکی آن را روشن کند!! - شما شادتر خواهید شد. حالا شما تصمیم گرفته اید وقتی که قدرت آنها کم می شود خودتان رازها را کشف کنید. یادتان باشد که اصلاً خوب نیست از اعتماد دیگران سوءاستفاده کنید. 

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین شهریور ماه

شما دوست ندارید به افرادی که می خواهند در مورد موضوعات روانشناسی صحبت کنند اعتماد کنید ، چراکه شما فکر می کنند اینجور مسائل موضوعاتی خصوصی و شخصی هستند. شاید فلسفه شما این است که فقط باید در مورد موضوعات کلی و ضروری صحبت کرد و نه هیچ چیز دیگر ، اما حالا شما وسوسه می شوید که ذهنتان را ازچیزهایی که تا حالا پیش خود نگه داشته اید پاک کنید. ولی باید به آرامی شروع کنید ، وگرنه شما بیشتر از آن چیزی که قصد داشتید بگویید را فاش خواهید کرد. 

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین مهر ماه

امروز روابط اجتماعی شما قوی تر شده است و می توانید در مورد چیزهایی که تا بحال ازشان فرار می کردید صحبت کنید. در حالی که در نظر دارید با فردی که قبلاً به شما اعتماد کرده تبادل نظر کنید ولی چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد. دیگر لازم نیست که کار دیگری انجام دهید.گفتن حقیقت به اندازه کافی خوب است و همه چیز را درست خواهد کرد. 

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین آبان ماه

نسبت به دیروز امروز برایتان راحت تر است که تصمیم مهمی بگیرید. اما خیلی اهمیت دارد که همین امروز این کار را بکنید ، چون فردا تصمیم گیری باز هم سخت تر خواهد شد. عطارد با پلوتو که در جلویش قرار دارد گفتگو و گپ دوستانه ای دارد و به شما این امکان را می دهد که از این گفتگو سود ببرید. چرا که موضوعات پنهانی را آشکار می کند و مشکلات را به شما نشان می دهد. 

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین آذر ماه

امروز شما وقتی که به یاد یک سنت مذهبی قدیمی می افتید و یا وقتی یک جشن و مراسم مذهبی متفاوتی را یاد می گیرید ، این آیین وتشریفات مذهبی برایتان خیلی جذاب و دوست داشتنی خواهد بود. شاید شما بخواهید دیگران هم این چیزها را بدانند ، ولی ابتدا باید در موردش به آنها توضیح بدهید. ولی مشکل اینجاست که شاید آنها به اندازه شما علاقه و هیجان نداشته باشند. به جای اینکه صبر کنید تا آنها از شما بخواهند که دیگر در مورد این موضوع صحبت نکنید ، خودتان این کار را بکنید و لزوماً با کسانی صحبت کنید که با شما هم عقیده اند. 

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین دی ماه

هدف شما این است که نظریاتتان برپایه دیدگاه های قابل قبول باشد ، اما همین که شروع به صحبت می کنید چیزهایی را که نمی خواستید کسی بداند را هم فاش می کنید. پس امروز همین طوری بدون برنامه قبلی صحبت کنید؛ اول برای خود برنامه ریزی کنید و بعد شروع کنید. این کار بهتان کمک می کند که در مسیر خود باقی بمانید و بیشتر از آنچه باید بگویید حرف نزنید.

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین بهمن ماه

مثل اینکه وقت شما در حال تمام شدن است!!! اگر فردی می خواهد با شما صحبت کند و حرفی برای گفتن دارد ، از صحبت کردن با او امتناع نکنید ، برای اینکه شاید روزهای آینده فرصت و زمان کافی برای صحبت کردن در مورد احساساتتان را نداشته باشید. فراموش نکنید که با آگاهی بعضی از دیدگاه های درست را قبول کنید ، چون که شما با دید خاص خودتان به جهان اطرافتان نگاه می کنید و این نوع نگاه همه چیز را بزرگتر از حد واقع به شما نشان می دهد. 

- فال روزانه در روز 17 مرداد 1400 برای متولدین اسفند ماه

امروز وقتی رشته کلامتان در حین صحبت کردن پاره شود شما خیلی عصبانی می شوید. با فکر کردن به اینکه چه حرفی می خواستید بزنید وقتتان را تلف نکنید ، برای اینکه هم اکنون همه شرایط بر علیه شماست. به جای اینکه بحث را به سمت موضوع خاطره انگیزی بکشانید ، فقط بگذارید شور و هیجان شما گفتگو را هدایت کند. مطمئن باشید که اگر این کار را بکنید ، راضی تر خواهید شد.