1 ​ 2 فال روزانه 29 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/29

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

فال روزانه 29 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/29

فال روزانه 29 اردیبهشت 99,فال امروز دوشنبه 29 اردیبهشت 99,فال بیست و نهم اردیبهشت 99,فال حافظ 29 اردیبهشت 99,فال روز تولد 29 اردیبهشت 99,

فال روزانه دوشنبه 29 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/29     دوست عزیزی که 29 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!   شما شخصی فعال، سخت‌کوش، جسور، قابل اعتماد، مودب و اجتماعی هستید، فقط باید روی بی صبری خود کار کنید. وضعیت سلامتی شما در طول امسال خوب خواهد بود، اما باید مواظب سلامتی عزیزانتان باشید. سعی کنید مهارت های خود را در فعالیت های تجاری افزایش دهید تا موفقیت های غیر منتظره ای را تجربه کنید. پروژه های کاری زیادی به عهده‌ی شما گذاشته خواهند شد که به رشد…

تبلیغات بنری
فال روزانه دوشنبه 29 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/29     دوست عزیزی که 29 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!   شما شخصی فعال، سخت‌کوش، جسور، قابل اعتماد، مودب و اجتماعی هستید، فقط باید روی بی صبری خود کار کنید. وضعیت سلامتی شما در طول امسال خوب خواهد بود، اما باید مواظب سلامتی عزیزانتان باشید. سعی کنید مهارت های خود را در فعالیت های تجاری افزایش دهید تا موفقیت های غیر منتظره ای را تجربه کنید. پروژه های کاری زیادی به عهده‌ی شما گذاشته خواهند شد که به رشد…
فال روزانه 29 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/29

فال روزانه دوشنبه 29 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/29

 

 

دوست عزیزی که 29 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

شما شخصی فعال، سخت‌کوش، جسور، قابل اعتماد، مودب و اجتماعی هستید، فقط باید روی بی صبری خود کار کنید. وضعیت سلامتی شما در طول امسال خوب خواهد بود، اما باید مواظب سلامتی عزیزانتان باشید. سعی کنید مهارت های خود را در فعالیت های تجاری افزایش دهید تا موفقیت های غیر منتظره ای را تجربه کنید. پروژه های کاری زیادی به عهده‌ی شما گذاشته خواهند شد که به رشد حرفه ای شما منجر خواهد شد. سرمایه گذاری در املاک و بازار سهام سود زیادی را برایتان به همراه خواهد داشت. توانایی های حرفه ای و مهارت‌هایتان شما را به مراحل بالاتری خواهند رساند و باعث خواهند شد به خاطر عملکرد فوق‌العاده ای که دارید مورد تحسین و تأیید همکاران و مقامات مافوق خود قرار بگیرید. با کمک به دیگران در محل کارتان زمینه را برای رشد بیشتر خود فراهم کنید. رابطه‌ی عاطفی شما رو به پیشرفت خواهد رفت و روزهای خوبی را در کنار نامزد یا همسر خود خواهید گذراند. آن‌هایی که در یک رابطه‌ی عاطفی طولانی مدت بوده‌اند امسال شانس زیادی برای رفتن به خانه‌ی بخت خواهند داشت. مهر، آذر، اسفند و اردیبهشت بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

فال روزانه متولدین فروردین

در تمام طول روز با تردیدهایی روبرو خواهید بود. شما نمی دانید که باید حقیقت را مخفی کنید یا برعکس، آن را با صدای بند فریاد بزنید. هر آنچه در ذهنتان می گذرد را به زبان آورده و تحت هیچ شرایطی دروغ نگویید. شرایط کیهانی موجود به کمک شما خواهد آمد تا بتوانید ایده‌هایتان را به صورتی که دیگران را ناراحت و شگفت زده نکند به زبان بیاورید و شاید حتی بتوانید آنها را با خود هم داستان کنید. این اواخر به طور خیلی جدی و سنگین شروع به ورزش کرده‌اید؟ پس امروز خودتان را برای گرفتگی عضلات و یک بدن درد اساسی آماده کنید. تا می توانید به خودتان استراحت بدهید و هر چقدر که دلتان می خواهد در جایتان لم داده و هیچ کاری هم انجام ندهید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما از آن دسته آدم‌هایی نیستید که غرق در عالم خیال و رویا شوند و از واقعیت فاصله بگیرند،به همین خاطر هم دیگران نمی توانند شما را به مسیری غیر از واقعیت و منطق بکشانند. اگر در حال حاضر در یک رابطه ی عاطفی هستید امروز فرصت بسیار خوبی برای سر و سامان دادن به این رابطه خواهد بود. امروز تمام روز احساس می کنید که یک مهمان ناخوانده به دیدنتان خواهد آمد و تا پیش از غروب آفتاب خواهید دید که حستان به شما دروغ نمی گفته است. فقط به احتمال زیاد تعداد مهمان‌ها بیشتر از یک نفر خواهد بود. برخی از دوستانتان خبرهای خوبی می خواهند به شما بدهند که دوست دارند هر چه زودتر با شما در میان بگذارند.

divider1

 

 فال روزانه متولدین خرداد

طی چند روز گذشته با چالش های زیادی از موانع بیرونی مانند اتفاقاتی که تأخیرهایی در برنامه‌هایتان به وجود آورده‌اند گرفته تا محدودیت های درونی مانند ترس و احتیاط بیش از حد برای شما چالش های دشواری را به وجود آورده‌اند. پیش از این که بتوانید کوچک‌ترین پیشرفتی داشته باشید باید برخی مسائل را حل کنید. وقتی پای تعیین اهداف بلند مدت به میان بیاید شما قهرمان برنامه ریزی و اجرای نقشه‌هایتان با ارده و اطمینان و در نهایت رسیدن به این اهداف هستید. خوشبختانه انرژی کیهانی نیز امروز به کمک شما آمده است تا رسیدن به این اهدافتان را برای شما راحت تر کند.

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

امروز برای شما روز هیجان انگیزی خواهد بود. حالتان حسابی خوب است و هیچ مشکلی در به کار گرفتن انرژی خود در انجام فعالیت‌هایتان ندارید، اما اگر با کمی مخالفت و انرژی منفی از جانب اطرافیانتان مواجه شدید تعجب نکنید. ایده های شما آنقدر خلاقانه هستند که هر کسی نمی تواند به راحتی با آنها کنار بیاید. سعی کنید با آرامش و خونسردی آنها را به همراهی با خود قانع کنید. امروز از این که وقت کافی برای پذیرفتن دعوت‌هایی که از شما می شوند را دارید استفاده کنید و از روز تعطیلتان لذت ببرید. اما متاسفانه شما انرژی و فرصت کافی برای این که به همه این مهمانی‌ها برسید را نخواهید داشت و باید چند تایی از این دعوت‌ها را رد کنید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین مرداد

امروز مواظب باشید از کوره در نروید و خونسردی خود را حفظ کنید. شما با محدودیت های مادی و حرفه ای مواجه بوده‌اید که باعث به هم ریختن اعصابتان شده‌اند. تلاش برای رسیدن به یک موقعیت بدون نقص در حال حاضر غیر منطقی است و نقشه های بلندپروازانه راه به جایی نخواهند برد. کمی احتیاط در پیش بگیرید و دست از اقدام های بیش از حد جسورانه بردارید. امروز مسائل مادی در برابر مسائل معنوی برای شما از اهمیت بسیار کمتری برخوردار هستند. دلتان می خواهد خودتان را از این دنیایی که انگار در آن چیزی جز پول و مادیات برای دیگران ارزشمند نیست دور کنید و به یک جایی در دل طبیعت پناه برده و برای چند ساعت هم که شده از این فضا فاصله بگیرید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین شهریور

امروز انگار زمان متوقف شده است و همه چیز در سکون کامل فرو رفته است. از این توقف بهره جسته و به اهداف و انگیزه های خود خوب فکر کنید. شما دارید بیش از اندازه به مشکلات و سرنوشت یک نفر دیگر می پردازید. شاید بهتر باشد همان قدر که برای دیگران وقت صرف می کنید برای خودتان و مشکلاتتان هم وقت بگذارید. اگر امروز مجبور هستید زمانی از روز تعطیلتان را صرف کارتان کنید سعی کنید صبح زود بیدار شده و این کارها را به انجام برسانید تا بتوانید بقیه روز را به خودتان و عزیزانتان اختصاص دهید. امروز کسی که دوستش دارید به نظر شما فوق‌العاده‌ترین، کامل‌ترین و دوست داشتنی‌ترین آدم دنیا خواهد بود.

divider1

 

فال روزانه متولدین مهر

امروز اوضاع در خانه و یا جمع دوستانتان کمی قمر در عقرب شده است و همین باعث می شود که احساس بیقراری کنید و بخواهید یک چیزی که خودتان هم دقیقا نمی دانید چیست را تغییر بدهید، با این حال میل چندانی هم به حرکت در این جهت احساس نمی کنید. نارضایتی و شکایتی که همراه با عمل نباشد به هیچ دردی نمی خورد، پس یا دست به کار شوید یا دست از نق زدن بردارید. امروز روز خوبی برای انجام کارهای جدید، سخت و پیچیده نیست. بهتر است کارهایی را انجام دهید که به تمرکز و توجه چندانی نیاز ندارند. به عنوان مثال نظافت خانه و انباری‌تان، یا نظم دادن به کابینت های آشپزخانه می تواند ایده خیلی خوبی باشد.

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

شما خودتان را مورد بررسی قرار داده و به این نتیجه رسیده‌اید که برخی ویژگی های ظاهری و شخصیتی خود را دوست ندارید و باعث ناراحتی شما می شوند. امروز این فرصت را برای شما فراهم خواهد کرد تا این ویژگی های ناخوشایند را در خود تغییر داده و یا آنها را پذیرفته و نظرتان را در موردشان تغییر دهید. اگر نگرانی های خود در این مورد را با یکی از دوستان نزدیک و یا اعضای خانواده‌تان در میان بگذارید آنها کمک زیادی به شما خواهند نمود. آیا شما یک هنرمند، نویسنده و یا موزیسین هستید؟ اگر اینطور باشد کار شما امروز جنبه جدیدی به خود خواهد گرفت و تغییرات محسوسی را در نتیجه کارتان مشاهده خواهید کرد.

divider1

 

فال روزانه متولدین آذر

گاهی دیگران شما را برای این که در روابطتان سیاست لازم را ندارید مورد سرزنش قرار می دهند، اما امروز شرایط کیهانی موجود باعث شده‌اند که در روابط خود حساسیت بیشتری نشان دهید. شما احساس می کنید که ناگهان توانایی بیشتری در درک کردن دیگران و گوش کردن به حرف های آنها پیدا کرده‌اید و همین باعث می شود که آنها هم نظرشان را در مورد شما تغییر داده و فکر کنند که برای آنها ارزش بیشتری قائل می شوید و خودخواه نیستید. شما این اواخر به فکر کم کردن وزنتان و به دست آوردن تناسب اندام بوده‌اید و کارهایی هم از جمله گرفتن رژیم و ورزش کردن را هم به برنامه‌تان اضافه کرده‌اید، اما بهتر است کمی احتیاط کنید و ناگهان تا این حد به خودتان فشار وارد نکنید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین دی

شما می توانید خیلی راحت کاری کنید که موقعیت های بحرانی و نگران کننده خیلی ساده تر از آنچه که هستند به نظر برسند. امروز شاهد بحران های زیادی خواهید بود و این شما هستید که باید به دیگران آرامش بدهد و موقعیت را بدون آن که نگران شود و یا در مورد آن مبالغه کند مورد بررسی قرار دهد. این توانایی فوق‌العاده‌ی شما در کنار آرامش بی نظیری که دارید ترکیب بسیار خوبی خواهد بود و شما را قادر می سازد تا به هر مشکلی غلبه کنید. بعداز ظهر امروز اگر برنامه خاصی ندارد برای این که حوصله‌تان سر نرود می توانید یک کیک و یا شام خوشمزه به تنهایی و یا به کمک همسرتان درست کرده و دوستانتان را به منزلتان دعوت کنید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین بهمن

ایده‌ها و نظرات خود را بدون ترس از آن که مورد قضاوت یا تمسخر قرار بگیرید بیان کنید. ترس از مسخره شدن بزرگترین نقطه ضعف شماست و همین گفتن حرف‌ها و نظراتتان را برای شما به چالشی دشوار تبدیل کرده و باعث می شود به استفاده از نظرات دیگران پناه ببرید. کمی شجاعت به خرج داده و خودتان را از این زنجیرهایی که به دست و پای خود بسته‌اید نجات دهید. امروز مقداری پول به صورت کاملا غیر منتظره به دست شما خواهد رسید. به احتمال زیاد مبلغ آن خیلی زیاد نیست، اما بهر حال برای شما خوشایند خواهد بود. ممکن است این پول را مدت‌ها پیش به کسی قرض داده باشید و امروز در حالی که دیگر از پس گرفتن آن نا امید شده‌اید به شما بازگردانده شود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین اسفند

قدرت تخیل شما در حال حاضر در سطح بسیار بالایی قرار دارد، اما در بیان ایده‌ها و افکارتان با مشکل مواجه هستید و نمی توانید به راحتی آنچه در ذهنتان می گذرد را در قالب کلمات بیان کنید. خودتان را زیاد درگیر جمله بندی و این که چطور حرفتان را بزنید که طرف مقابل‌تان خوشش بیاید نکنید. همین که شروع به حرف زدن بکنید کلمات خودشان کنار هم ردیف خواهند شد. امروز هنرهای خلاقانه و ابداعی شما را به طور ویژه ای به خود جذب خواهند کرد و به همین دلیل هم باید تا می توانید از گالری های هنری فاصله بگیرید، زیرا در غیر این صورت چنان هزینه ای روی دست خودتان خواهید گذاشت که فردا که عقلتان سر جایش بیاید دچار حسرت و پشیمانی خواهید شد.

 

divider1