1 ​ 2 فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۷

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۷

فال و طالع بینی,فال,فال روزانه,فال چهارشنبه,17 شهریور 1400,چهارشنبه 17 شهریور 1400,

فال امروز چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰   فال چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ فال حافظ و فال روز تولد چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ فال ۱۷ شهریور ۱۴۰۰  فال روزانه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ دوست عزیزی که ۱۷ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک از اتفاقاتی که در سال پیش رو برایتان خواهد افتاد، سرتان را بالا می گیرید و با غرور راه می روید. شما سختی های زیادی را کشیده‌اید و حال لایق بهترین‌ها هستید. امسال از لحاظ موفقیت و پیشرفت، سال فوق‌العاده ای…

تبلیغات بنری
فال امروز چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰   فال چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ فال حافظ و فال روز تولد چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ فال ۱۷ شهریور ۱۴۰۰  فال روزانه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ دوست عزیزی که ۱۷ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک از اتفاقاتی که در سال پیش رو برایتان خواهد افتاد، سرتان را بالا می گیرید و با غرور راه می روید. شما سختی های زیادی را کشیده‌اید و حال لایق بهترین‌ها هستید. امسال از لحاظ موفقیت و پیشرفت، سال فوق‌العاده ای…
فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۷

فال امروز چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ 

 فال چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

فال حافظ و فال روز تولد چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

فال ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

 فال روزانه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور

فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۷

دوست عزیزی که ۱۷ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک

از اتفاقاتی که در سال پیش رو برایتان خواهد افتاد، سرتان را بالا می گیرید و با غرور راه می روید. شما سختی های زیادی را کشیده‌اید و حال لایق بهترین‌ها هستید. امسال از لحاظ موفقیت و پیشرفت، سال فوق‌العاده ای برایتان خواهد بود. در ماه مهر باید تصمیمات مهمی بگیرید که بر شرایط مالی شما تاثیر می گذارد، بنابراین با احتیاط قدم بردارید. برای زمان خود ارزش قائل شوید و به دنبال آرزوهای زندگی‌تان باشید. همان قدر که آرزوهای بلند مدت برایتان اهمیت دارد، آرزوهای کوتاه مدت تان نیز مهم هستند. بنابراین هیچکدام را نادیده نگیرید. هر چقدر راه و روش های قدیمی که دیگر کاربردی برای شما ندارند را کنار بگذارید انرژی بیشتری برای ساختن آینده ای هماهنگ با شخصیت واقعی خودتان خواهید داشت. این عادت‌ها و رفتارهایی که اینقدر وفادارانه به آنها چسبیده‌اید تنها مانعی بر سر راهتان هستند که از رسیدن شما به اهداف اصلیتان و شناخت خود واقعیتان جلوگیری می کنند، پس به نفعتان است که هر چه زودتر آنها را رها کنید. نیمه های مهر ماه احساس خواهید کرد که چیزهایی تازه در زندگی‌تان آغاز پیدا کرده‌اند و در مسیر آینده ای مطلوب که خودتان برای خود ساخته‌اید گام بر می دارید. در ماههای آخر سال سعی کنید لحظات بیشتری را به تنهایی خود اختصاص دهید. تحرک و ورزش را در برنامه روزمره خود قرار دهید تا همیشه حس مثبت داشته باشید.

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

خواب‌هایی که می بینید به نظرتان خیلی الهام بخش و واقعی می آیند و امروز برای شما منبع ایده های جدیدی خواهند بود. شما در حال حاضر خیلی هیجان زده و پرانرژی هستید و می خواهید تا جان در بدن دارید روی پروژه ای که در دست اقدام دارید کار کنید. بهتر است کمی ترمز بگیرید و کمتر به خودتان فشار بیاورید. این طور که شما دارید تخته گاز پیش می روید به زودی توانی برای ادامه راه برایتان باقی نخواهد ماند. خودتان را بیش از حد خسته نکنید و زمانی را هم به استراحت و پرداختن به کارهای مورد علاقه خود اختصاص دهید. وقت گذراندن با کسی که دوست دارید یکی از بهترین گزینه های ممکن برای انرژی گرفتن و احساس آرامش است.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز با یک نفر که از لحاظ عاطفی و یا حرفه ای برای شما اهمیت بسیاری دارد مکالمه خیلی خوبی خواهید داشت که برای هر دوی شما بسیار جالب و هیجان انگیز بوده و به پیشبرد روابطتان کمک قابل توجهی خواهد کرد. در نظر داشته باشید که حتما در کمال صداقت صحبت کرده و نگرانی‌هایتان را با طرف مقابلتان در میان بگذارید. خیالتان راحت باشد! همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. صبوری یکی از نقاط قوت شما است، ولی نگذارید این ویژگی مثبت شما تبدیل به عامل بازدارنده شود و باعث شود در انتظار برای رسیدن زمان مناسب، انجام کارهای واجب را به تأخیر بیندازید. اکنون شانس با شما یار است و چیزهای خوبی در انتظارتان هستند، پس فرصت را غنیمت بشمارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست

مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

 

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز روز خیلی خوبی برای درخواست ترفیع رتبه و یا پیدا کردن راه های دیگری برای افزایش درآمدتان می تواند باشد. مقامات مافوق شما خیلی خوشحال و سرحال هستند و خیلی بهتر و بیشتر از همیشه حرف‌هایتان را شنیده و مورد توجه قرار می دهند. می توانید پروژه های فوق‌العاده ای که در نظر دارید و یا پیشنهادات حرفه ای خود را با آنها در میان بگذارید و شانس خودتان را امتحان کنید. نگران چه هستید؟ بدترین حالت ممکن این است که به نتیجه مورد نظرتان نمی رسید و همه چیز مثل قبل ادامه خواهد یافت. اکنون زمان خوبی برای سرمایه گذاری کردن نیست، اگر چنین قصدی دارید بهتر است یک هفته دیگر هم صبر کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد

کنون که می‌دمد از بوستان نسیم بهشت***من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت

گدا چرا نزند لاف سلطنت امروز***که خیمه سایه ابر است و بزمگه لب کشت

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز در هر کاری که انجام می دهید می توانید موفق باشید و به نتایج مطلوب دست پیدا کنید، با این حال ممکن است کمی از برنامه های روزانه‌تان عقب بمانید، کمی دست بجنبانید و این قدر وقتتان را بیهوده تلف نکنید! امروز شما خیلی رمانتیک و سرشار از احساسات هستید و این موضوع شما را در مرکز توجه اطرافیانتان- حتی آنهایی که غریبه هستند- قرار داده و خیلی زود آنها را به شما جذب خواهد کرد. امروز می تواند روز فوق‌العاده ای برای برنامه ریزی یک شب رمانتیک همراه با عشقتان باشد. اگر هم مجرد هستید می توانید این همه احساسی که در وجودتان انباشته شده را در قالب کارهای هنری تخلیه کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

با وجود این که امروز به شدت نگران مسائل مالی هستید سعی می کنید در ظاهر اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و خودتان را خونسرد نشان دهید تا دیگران به حال واقعی شما پی نبرند. این که بخواهید زندگی خودتان را خوب و کامل نشان دهید قابل درک است، ولی مواظب باشید که حتی اگر دیگران را با حفظ ظاهر گمراه می کنید هم خودتان را گول نزنید. امروز خیلی احساساتی شده‌اید و دلتان می خواهد با عشقتان از دست همه فرار کرده و به یک جای امن و خلوت که فقط خودتان دو نفر در آن باشید پناه ببرید. راستش را بخواهید فرار کردن و این برنامه‌ها بیشتر به درد فیلم‌ها می خورند، اما می توانید برای یک شب آرام دو نفره برنامه ریزی کرده و از کنار هم بودن لذت ببرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

تعبیر:هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز مکالمات جالبی با دوستان در مورد موضوعاتی مختلف از بحث درباره پیشرفت علم گرفته تا غیبت کردن راجع به افرادی که می شناسید خواهید داشت. از این مکالمه لذت ببرید، اما همه حرف‌هایی که می شنوید را باور نکنید، خیلی از این صحبت‌ها چیزی جز ساخته ذهن خلاق دوست عزیزتان نیستند. امروز وارد دوره عاطفی تازه ای می شوید ولی هنوز گذشته را فراموش نکرده‌اید و وابستگی شما به گذشته مانع این می شود که با آغوش باز پذیرای آینده باشید و به همین دلیل کمی آشفته هستید. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که احساسات و نیازهای خود را بیان کنید و در مورد دغدغه‌هایتان صحبت کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور

روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست

نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست

تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز تخیل شما خیلی خوب دارد کار می کند و اگر این توانایی خود را به خوبی به کار بگیرید خواهید توانست در محل کارتان نتایج قابل توجهی به دست بیاورید. شاید حتی این خلاقیت ترفیع رتبه و افزایش حقوق برای شما به همراه داشته باشد. البته نباید نقاط ضعف پروژه های پیشنهادی‌تان را از مقامات مافوق خود پنهان کنید، در غیر این صورت خیلی زود به مشکل بر خواهید خورد. اگر در رابطه عاطفی‌تان مشکلی هست باید این نکته را در نظر داشته باشید که نمی شود سرتان را مثل کبک زیر برف فرو کنید و وجود این مسائل را انکار کنید. بهتر است که با مشکلات خود روبرو شوید و به جای این که از مقابله با آنها طفره بروید حلشان کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر

میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

ذهن شما امروز همچون یک دستگاه تولید فکر عمل می کند و هر لحظه هزاران فکر مختلف به سرتان می زند و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید. ایده‌هایی برای شروع کارها و پروژه های جدید به سرتان می زنند، اما این افکار با چنان سرعتی از ذهنتان می گذرند که اگر همان لحظه آنها را ننویسید حتی یادتان هم نخواهند ماند، چه برسد به این که بخواهید آنها را عملی کنید. پس تمام روز یک دفترچه یادداشت دم دستتان داشته باشید و افکار نبوغ آمیزتان را یادداشت کنید! امروز روز اجرای پروژه های بزرگ نیست، شاید بهتر باشد در یک سخنرانی انگیزشی شرکت کرده یا در یک کلاس ثبت نام کنید، حتی می توانید با دوستانتان دور هم جمع شوید و خوش بگذرانید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز بعد از خواب های عجیب و غریب ولی کاملا قابل باوری که شب گذشته دیده‌اید حس ششمتان حسابی فعال شده و ذهنتان همچون یک پیشگو عمل می کند و خیلی خوب می توانید احساس کنید چه افرادی با شما تماس خواهند گرفت و یا به دیدارتان خواهند آمد. اما این حالت در شما توهماتی را نیز ایجاد کرده است و خیلی زود وحشت زده شده و احساس نگرانی می کنید خودتان را بیهوده آزار ندهید اوضاع خیلی بهتر از آن چیزی که احساس می کنید پیش خواهد رفت. اگر نمی توانید نگرانی‌هایتان را کنترل کنید سعی کنید از کسانی که با آنها احساس نزدیکی و راحتی می کنید صحبت کرده و کمک بگیرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز رفتار شما با همه گرم و دوستانه است و با اجتماع اطرافتان ارتباط خوبی برقرار کرده و از این طریق به مهمانی‌ها و مراسم‌هایی دعوت خواهید شد که در آنها به شما حسابی خوش خواهد گذشت و دوستان تازه ای پیدا خواهید کرد. با نزدیک شدن پاییز انواع ویروس‌ها و باکتری‌ها در فضای اطرافتان پیدا شده‌اند و بدن شما در حال حاضر نسبت به این مسائل ضعف دارد، پس تا جایی که می توانید ویتامین ث مصرف کنید و از ارتباط نزدیک با افراد بیمار تا جای ممکن خودداری کنید. امروز شاید احساس کنید که احساسات شما نادیده گرفته شده است، این موضوع بیشتر از رفتار دیگران به اوضاع درونی شما باز می گردد، پس کسی را سرزنش نکنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♒ فال متولدین بهمن

ارتباطات کاری شما در حال حاضر خیلی خوب دارند پیش می روند و این می تواند روی پیشرفت حرفه ای شما اثرات خارق‌العاده ای داشته باشد. تمام تلاشتان را بکنید که از روی ظاهر امور به قضاوت نپردازید، به احتمال زیاد همه چیز دقیقا همان طوری که به نظرتان می رسد نیست. یک نفر اطرافتان هست که مشکلاتی با شما دارد که او را تبدیل به فردی غیر قابل اعتماد می کنند. سعی کنید تا جای ممکن به افرادی که احساس می کنید رفتاری موذیانه دارند نزدیک نشوید؛ زیرا سیستم دفاعی‌تان در حال حاضر ضعیف شده و ممکن است نتوانید از خودتان به خوبی دفاع کنید و یا خطری که شما را تهدید می کند را به موقع احساس کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

 

 

فال روزانه دوشنبه 17 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/17

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

اطلاعات تازه ای به دست خواهید آورد که افکار جدیدی را در سر شما به وجود آورده و علایقی در شما ایجاد می کنند که تا بحال به آنها اهمیت نمی دادید. این مسئله ذهن شما را درگیر سفر به سرزمین های دوردست خواهد کرد. شما همچنین ممکن است با افرادی آشنا شوید که تحصیلات عالیه دارند و یا اهل کشورهای دیگری هستند و یا هر دوی این ویژگی‌ها را به طور همزمان دارند. این افراد چیزهای زیادی برای یاد دادن به شما دارند، به حرف‌هایشان با دقت گوش کنید. اگر از عشقتان ناراحت هستید اگر این موضوع را همین حالا حل کنید خیلی بهتر خواهد بود. شاید عکس‌العمل شما طرف مقابلتان را کمی آزرده کند، ولی بیان کردن احساستان این مشکل را یک بار برای همیشه حل خواهد کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.