1 ​ 2 فال روزانه یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۱

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

فال روزانه یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۱

فال روز یکشنبه,فال روزانه,فال امروز یکشنبه,فال 21 شهریور 1400,فال یکشنبه 21 شهریور,

فال امروز یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ فال یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ فال حافظ و فال روز تولد یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ فال ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه یکشنبه ۲۱ شهریور فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ دوست عزیزی که ۲۱ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک ی از جانب طرف مقابلتان دریافت خواهید کرد. اگر هنوز مجرد هستید امسال به احتمال زیاد پایان بخش دوران تجرد شما خواهد بود. آبان و دی بهترین ماه های سال هستند.     ♈ فال روزانه متولدین فروردین امروز هوایی که نفس می کشید پر از عشق است و رابطه…

تبلیغات بنری
فال امروز یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ فال یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ فال حافظ و فال روز تولد یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ فال ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه یکشنبه ۲۱ شهریور فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ دوست عزیزی که ۲۱ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک ی از جانب طرف مقابلتان دریافت خواهید کرد. اگر هنوز مجرد هستید امسال به احتمال زیاد پایان بخش دوران تجرد شما خواهد بود. آبان و دی بهترین ماه های سال هستند.     ♈ فال روزانه متولدین فروردین امروز هوایی که نفس می کشید پر از عشق است و رابطه…
فال روزانه یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۱

فال امروز یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰

فال یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰

فال حافظ و فال روز تولد یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰

فال ۲۱ شهریور ۱۴۰۰

فال روزانه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰

فال روزانه یکشنبه ۲۱ شهریور

فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۱

دوست عزیزی که ۲۱ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک

ی از جانب طرف مقابلتان دریافت خواهید کرد. اگر هنوز مجرد هستید امسال به احتمال زیاد پایان بخش دوران تجرد شما خواهد بود. آبان و دی بهترین ماه های سال هستند.

 

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز هوایی که نفس می کشید پر از عشق است و رابطه شما با شخصی که دوست دارید ناگهان پیشرفت قابل توجهی خواهد کرد. در محل کارتان نیز همه چیز در هارمونی و هماهنگی به سر می برد و هم آدم‌ها و هم ماشین‌ها به خوبی کار می کنند! امروز یک نفر که قصد دارد کاری برایتان انجام دهد آنقدر شرط و شروط برایتان می گذارد که ترجیح می دهید بی‌خیال این لطف او شوید! این مسئله می تواند ثبات روابط شما را بهم بریزد و چشم شما را به روی برخی حقایق باز کند. برای سنجش میزان خوشبختی و موفقیتتان عوامل خارجی را مورد قضاوت قرار ندهید. اگر می خواهید ببینید چقدر ثروتمند هستید آن دسته از دارایی‌هایتان را بشمارید که با پول نمی توانستید بخرید.

 

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

 

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز خیلی جدی هستید، اما این اصلا به دلیل عصبانیت شما نیست. شما فقط دارید خواسته‌هایتان را به طور واضح مشخص کرده و برای رسیدن به آنها تلاش و برنامه ریزی می کنید. اگر دیگران زیاد شما را حدی نمی گیرند ناراحت نشوید. در حال حاضر تمرکز ذهنی شما بسیار بالاست و توجه ویژه ای به جزئیات دارید و برخی از پروژه های کاری که بیش از اندازه طول کشیده بودند می توانند با این موج جدید انرژی به سریعترین شکل ممکن تکمیل شوند. کودکانی که در اطرافتان هستند، چه فرزند خودتان و یا اعضای خانواده و دوستانتان باشند، به توجه بیشتری از جانب شما نیاز دارند و حمایت شما از آنها می تواند خیلی بیش از آنچه خودتان فکرش را بکنید ارزشمند باشد.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

اجازه ندهید حال و هوای بد دیگران روی شما تأثیر گذاشته و حالتان را خراب کند. احساس نکنید این وظیفه شماست که حال بقیه را خوب کنید، شما خودتان امروز کمی عصبی هستید و انرژی منفی منتقل شده از حال بد دیگران خیلی سریع می تواند اوضاع خودتان را هم بهم بریزد و این گونه هیچ نفعی به حال خودتان و آنها نخواهید داشت. تا چند روز دیگر اوضاع همه خیلی بهتر خواهد شد. اگر احساس کردید شخصی که فکر می کردید همراه و همدستتان است به شما خیانت کرده است، یک واکنش همراه با عصبانیت یکی از بدترین انتخاب های ممکن می تواند باشد. به جای احساسات عقل و منطقتان را به کار بگیرید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

اکنون زمان آن رسیده که گذشته را برای همیشه رها کرده و تمام هوش و حواستان را روی آینده متمرکز کنید و شخص جدیدی نیز وارد زندگی‌تان خواهد شد که به شما کمک خواهد کرد این کار را خیلی راحت تر انجام دهید. ارتباطات شما با دوستان و اعضای خانواده پررنگ تر شده و زمان بیشتری را با آنها می گذرانید و این می تواند برای شما خیلی خوب باشد و حالتان را بهتر کرده و شور و اشتیاقتان را نسبت به آینده ای درخشان بیشتر کند. در حال حاضر در مورد روابط عاطفی ترس‌ها و تردیدهایی دارید که انتخاب را برای شما سخت کرده‌اند، اما یادتان باشد که لحظه های خوشبختی در میان همین پستی و بلندی‌ها هستند که معنا پیدا کرده و ارزشمند می شوند.

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

با وجود تفکر سازمان یافته و برنامه ریزی خوبی که دارید به دست آوردن موفقیت به خاطر مخالفت‌هایی که با شما می شود می تواند با تاخیر همراه شود. اگر حاضر شوید کمی با دیگران کنار بیایید و بیش از اندازه روی حرف‌ها و نظرات خود پافشاری نکنید خواهید توانست این مشکل خود را حل کنید. احساس می کنید که با وجود این که در خانه‌تان مشکل خاصی وجود ندارد و ساختمان آن روبراه است وقت آن رسیده که کمی برای رسیدگی به ظاهر آن دست به جیب شوید. لزومی ندارد خیلی هزینه کنید؛ با خرید کمی گل و گیاه می توانید ظاهر خانه را با هزینه ای اندکی حسابی تغییر داده و انرژی مثبت بسیاری را نیز به خانه خود جذب کنید.

 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

شاید در نگاه اول تنها نیمه خالی لیوان را ببینید. اما اگر با دقت بیشتری نگاه کنید یا زاویه دیدتان را تغییر دهید نیمه پر آن را خواهید دید. شاید در حال حاضر مشغول دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی مثل اختلال در خطوط اینترنت و یا مشکلات فنی در کامپیوترتان باشید، یا ارتباطاتتان با مشکل مواجه شده باشند. نگران نباشید و به استرس خود غلبه کرده و به موقعیت به دست آمده به چشم فرصتی برای استراحت و به دست آوردن آرامش نگاه کنید! امروز ممکن است در رابطه خود با کسی که دوست دارید دچار تردید شده و به بعضی چیزها شک کنید. بهتر است اجازه ندهید این بی اعتمادی در وجودتان ریشه بدواند و همین حالا مشکلتان را با صحبت کردن حل کنید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز مسائل شخصی و اقتصادی زیادی برای حل کردن دارید. عددهایی که روی دستگاه خودپرداز می بینید کمی شما را متعجب خواهند کرد و یا کارهای بانکی‌تان به مشکل بر خواهند خورد. خودتان را نبازید، در نهایت تمام این مسائل به نفع شما حل خواهند شد. در رابطه با مسائل شخصی هم امروز چیزهای جدیدی درباره شخصی که فکر می کردید او را به خوبی می شناسید خواهید آموخت و به این موضوع پی خواهید برد که در مورد رابطه ای که فکر می کردید خیلی نزدیک است اشتباه می کرده‌اید. امروز اگر می خواهید کارهایتان به خوبی پیش بروند باید رضایت لحظه ای را به نفع رسیدن به اهداف بلند مدت خود قربانی کنید.

 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

موج جدیدی از تغییرات دارد به سوی شما حرکت می کند و موفقیت و خوش شانسی یکی از نزدیکانتان زندگی شما را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. همه چیزهایی که دارند اتفاق می افتند، هرچند ممکن است به نظرتان سریع بیایند، اما خوب و مثبت هستند. شما احساس می کنید تعادل زندگی‌تان بهم خورده و توانایی کافی برای تنظیم کردن خودتان با شرایط به وجود آمده را ندارید. به خودتان کمی فرصت بدهید تا به شرایط به وجود آمده عادت کنید و هماهنگ شوید. حساسیت بیش از حد شما به رفتارهای کسی که دوست دارید امروز رابطه تان را به چالش خواهد کشید. بهتر است مواظب رفتارها و واکنش های خودتان هم باشید و عشقتان را به خطر نیندازید.

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:  در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

به نظر می رسد که شرایط در محل کارتان دارند تغییراتی پیدا می کنند. شما به تازگی پروژه های بلند مدتی را تکمیل کرده‌اید و بخاطر تلاش‌هایتان دارید دیده و تحسین می شوید و به همین دلیل هم ممکن است امتیازی ویژه و یا ترفیع مقام بگیرید. رابطه خوبی که با تکنولوژی دارید و توانایی شما در جذب سریع اطلاعات شما را تبدیل به یکی از بهترین گزینه های ممکن برای موقعیت تازه ای می کند که در محل کارتان به وجود آمده است. شانستان را از دست ندهید! تفاوت‌ها و اختلافات بین شما و کسی که دوست دارید امروز برای شما غیر قابل چشم پوشی شده‌اند، اما یادتان باشد که زمانی همین تفاوت‌ها طرف مقابلتان را برای شما جذاب کرده بودند.

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دس

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

شاید به نظرتان کمی غیر منطقی باشد، اما چرا آن سفری که مدت‌ها دلتان می خواسته بروید را در برنامه‌تان قرار نمی دهید؟ میل به ماجراجویی در وجودتان فریاد می زند و هیچ چیزی نمی تواند جلوی جواب دادن شما به آن را بگیرد. شما در این سفر با افراد جدید و جالبی آشنا خواهید شد که می توانند اثرات بزرگی روی زندگی شما داشته باشند. تورهای مسافرتی زیادی تخفیف خورده‌اند، چرا سری به آژانس های هواپیمایی نمی زنید؟ بی ثباتی در روابط عاطفی و اطمینان نداشتن از احساساتتان باعث احساس ناراحتی شما شده است. اجازه ندهید حسادت و یا تفاوت های جزئی در نگرش‌ها و باورهایتان شما را از کسی که دوست دارید دور کند.

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

ثروت و کامیابی در یک قدمی شما قرار گرفته است. تغییرات ایجاد شده در کار، حرفه و محیط اطرافتان بسیار زیاد خواهند بود؛ اما این تغییرات اثرات مثبتی را برای شما به همراه خواهند داشت. شما بسیار خوش شانس هستید و موفقیت های بسیاری در راهی که پیش رو دارید در انتظار شما هستند. به زودی سرتان حسابی شلوغ خواهد شد، پس از هر وقت آزادی که دارید نهایت استفاده را ببرید. امروز در روابط عاطفی‌تان ممکن است اوضاع کمی بهم بریزد و واکنش های عاطفی غیر منطقی منجر به رفتارهای تند شوند. یادتان باشد که هیچ راه فراری از عواقب این رفتارهایتان نخواهید داشت و پیش از این که همچون یک اژدها همه چیز را به آتش بکشید کمی فکر کنید.

 

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:  هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

دنیای شما دارد هم از درون و هم از بیرون عوض می شود و احساس می کنید که باید افق‌هایتان را گسترش دهید. شما دارید به این فکر می کنید شاید وقت آن رسیده باشد گه به محله جدیدی نقل مکان کرده و یا به نقطه دوردستی سفر کنید. در نتیجه این کار افراد حاضر در زندگی‌تان تغییر خواهند یافت. شما دارید وارد مرحله جدیدی از زندگی‌تان می شوید و این دوستان جدید همچون راهنماهایی توانا به شما کمک خواهند کرد. همه این افکار احساس تردید نسبت به خودتان و توانایی‌هایتان را شما زنده کرده‌اند و ترجیح می دهید کمی تنها باشید و با خودتان خلوت کنید. اما اگر شخص مناسبی را برای درد دل کردن انتخاب کنید پس از پایان صحبت‌هایتان احساس بهتری خواهید داشت.

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر:  سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.