تبلیغات بنری
    بهمن مفید نوازنده، گوینده عروسکی و بازیگر ایرانی سال ۱۳۲۱ متولد شد و در سال ۱۳۹۹ بر اثر سرطان ریه درگذشت. او از سال ۱۳۴۸ فعالیت هنری خود را آغاز کرده بود و بازی در مجموعه تلویزیونی عروسکها، فیلم سینمایی نفس بریده و سرود تولد را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی تصاویری از درگذشت بازیگران در سال ۹۹ در اینستاگرام منتشر شده است. برای مشاهده این تصاویر در نیک صالحی همراه ما باشید.     درگذشت بازیگران در سال ۹۹ تصاویری از بازیگران معروف ایرانی که در سال ۱۳۹۹ فوت شده اند.  …
فوت بازیگران در سال 99 | اسامی و تصاویر بازیگران ایران فوت شده در سال 99

 

 

بهمن مفید نوازنده، گوینده عروسکی و بازیگر ایرانی سال ۱۳۲۱ متولد شد و در سال ۱۳۹۹ بر اثر سرطان ریه درگذشت. او از سال ۱۳۴۸ فعالیت هنری خود را آغاز کرده بود و بازی در مجموعه تلویزیونی عروسکها، فیلم سینمایی نفس بریده و سرود تولد را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی تصاویری از درگذشت بازیگران در سال ۹۹ در اینستاگرام منتشر شده است. برای مشاهده این تصاویر در نیک صالحی همراه ما باشید.

 

 

درگذشت بازیگران در سال ۹۹

تصاویری از بازیگران معروف ایرانی که در سال ۱۳۹۹ فوت شده اند.

 

 

 

نحوه آشنایی و ازدواج ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی متولد ۱۳۵۵ تهران است. وی دارای مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه اکسفورد انگلستان می‌باشد. ماه چهره خلیلی دوره بازیگری را در method school در لندن گذراند و در سال ۱۳۸۲ برای اولین فعالیت سینمایی خود جهت بازی در فیلم چشمان سیاه پس از ۲۲ سال به ایران آمد و دوره دیگری از بازیگری و کارگردانی را در مؤسسه سمعی و بصری استاد سمندریان در سال ۸۴ پشت سر گذاشت.

 اسامی بازیگران فوت شده در سال 99

ماه چهره خلیلی نوه دختری پروین سلیمانی در سریال‌های «در چشم باد»، «مختارنامه» و «کلاه پهلوی» ایفای نقش کرده است من جمله فعالیت‌های دیگر وی فیلمسازی فیلم کوتاه و مستند/ داستانی «عید قربان» (مراسم عید قربان از دید قربانی) می‌باشد که برنده جوایز بسیاری از جشنواره‌های گوناگون از جمله جشنواره فیلم سان فرانسیسکو ۲۰۰۶ شده است.

 

 

 

ماه چهره خلیلی و درگذشت بازیگران در سال ۹۹

 

ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی در یک فیلم با یکدیگر آشنا شدند.

 

بعد از این که ابراهیم اشرفی از ماه چهره خلیلی خوشش می‌اید بدون اطلاع وی با پدر و مادرش صحبت میکند و اجازه خواستگاری از او را می‌گیرد. یک بار ابراهیم اشرفی در کیش تصمیم می‌گیرد در زیر آب از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کند که این اتفاق نمی‌افتد. چند مرتبه دیگر برنامه ریزی میکند و باز هم اتفاقاتی منجر به آماده نشدن فضای لازم برای خواستگاری میشود. در پایان بصورت خیلی پیش بینی نشده و ساده حلقه را به ماه چهره خلیلی میدهد و میگوید دیگر نمی‌توانم صبر کنم با من ازدواج می‌کنی؟! ماه صورت در جواب خواستگاری وی میگوید:هیچ چیز برایم خوشحال کننده‌تر از این نیست که همسر تو باشم!