تبلیغات بنری
فیلم_کوتاه زمستان رقصش گرفت به کارگردانی #امیرعلی_تقی_زاده و نویسندگی #علی_مست_علی ، پس از گذراندن مراحل پس تولید آماده حضور در جشنواره های بین المللی است   فیلم_کوتاه زمستان رقصش گرفت به کارگردانی #امیرعلی_تقی_زاده و نویسندگی #علی_مست_علی ، پس از گذراندن مراحل پس تولید آماده حضور در جشنواره های بین المللی است.تقی زاده که آماده ساخت اولین فیلم سینمایی خود می شود، ساخت چندمین فیلم کوتاه خود را با بازی #هامون_سیدی #آسیه_اسدزاده و #داود_ونداده و معرفی #نازنین_کوهستانی به پایان رسانده است.تقی…
فیلم زمستان رقصش گرفت با به تصویر کشیدن یک مشکل جهانی در جشنواره های جهانی شرکت می کند

فیلم_کوتاه زمستان رقصش گرفت به کارگردانی #امیرعلی_تقی_زاده و نویسندگی #علی_مست_علی ، پس از گذراندن مراحل پس تولید آماده حضور در جشنواره های بین المللی است

 

فیلم_کوتاه زمستان رقصش گرفت به کارگردانی #امیرعلی_تقی_زاده و نویسندگی #علی_مست_علی ، پس از گذراندن مراحل پس تولید آماده حضور در جشنواره های بین المللی است.

تقی زاده که آماده ساخت اولین فیلم سینمایی خود می شود، ساخت چندمین فیلم کوتاه خود را با بازی #هامون_سیدی #آسیه_اسدزاده و #داود_ونداده و معرفی #نازنین_کوهستانی به پایان رسانده است.

تقی زاده قصد دارد بازیگران خود را در #جشنواره_های_بین_المللی با به روز ترین معضل جهانی به چالش بکشد. در خلاصه داستان آمده است: داشتم کار می کردم تا پول دیه رو جور کنم که این بلای کوفتی اومد!

تقی زاده که طراحی و تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد، در تازه ترین اثرش، به ابعاد و تاثیرات یک بحران اجتماعی می پردازد، این بار تبعات یک بیماری ناشناخته به اسم #کوید_19 یا همان #کرونا در روند زندگی اقشار مختلف جامعه را بررسی می کند!در این فیلم #سعید_براتی مدیر فیلمبرداری و تدوین را علی مست علی به عهده دارد.


عوامل فیلم:

دستیار یک و برنامه ریز: نوید صلاحی
صدا بردار: علی جعفری
طراح لباس: ساناز قهاری
طراح گریم: فرزانه جدید
منشی صحنه: سهیلا خانلری
صداگذار و آهنگساز: امیر مهدی زاده
عکاس: ترانه ایزدیان
دستیار دوم کارگردان: علی حقیقت
مدیر روابط عمومی: صادق سیادت