تبلیغات بنری
واضح نیوز : صبح دیروز بود که شرکت ایران خودرو، اقدام به تحویل اولین سری از محصول بظاهر جدید خود، یعنی دناپلاس توربو اتوماتیک کرد. اما پس از این رویداد و مراجعه به برخی از صاحبان آگهی، شاهد برچسب قیمتی دو برابری این خودرو در بازار آزاد شدیم.اما بهتر است بدانید که قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک برای خریدکنندگان در ماه فروردین، اردیبهشت و خردادماه سال جاری 252 میلیون و 600 هزار تومان در نظر گرفته شده و این افراد با این قیمت، خودرو خود را تحویل گرفتند ، بطوریکه آن دسته از افرادی که خودرو خود را دریافت…
قیمت عجیب دنا پلاس توربو اتومات : 550 میلیون تومان در بازار آزاد


واضح نیوز : صبح دیروز بود که شرکت ایران خودرو، اقدام به تحویل اولین سری از محصول بظاهر جدید خود، یعنی دناپلاس توربو اتوماتیک کرد. اما پس از این رویداد و مراجعه به برخی از صاحبان آگهی، شاهد برچسب قیمتی دو برابری این خودرو در بازار آزاد شدیم.

اما بهتر است بدانید که قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک برای خریدکنندگان در ماه فروردین، اردیبهشت و خردادماه سال جاری 252 میلیون و 600 هزار تومان در نظر گرفته شده و این افراد با این قیمت، خودرو خود را تحویل گرفتند ، بطوریکه آن دسته از افرادی که خودرو خود را دریافت و اقدام به فروش دناپلاس توربو اتوماتیک خود کردند، قیمتی نزدیک به محدوده 550 میلیون تومان را بر روی خودرو خود چسباندند.

همچنین بهتر است بدانید که رقیب مستقیم این خودرو، یعنی چری آریزو5 توربوشارژ علاوه بر اینکه دارای امکانات ایمنی و حتی رفاهی بیشتری است، قیمتی به مراتب پایین از رقیب ایرانی خود دارد.