تبلیغات بنری
لایو ریحانه پارسا و پسر با صدای دخترانه و عجیب باعث تعجبش شده ، تا جایی که وی چند بار از او پرسید که تو واقعا دختری و این صدای واقعی تو هست یا نه.   در ادامه “ویدئوی جدید ریحانه پارسا” بازیگر جنجالی سریال پدر را با یک پسر با صدای دخترانه با پسری صدای دخترانه را در مجله حرف تازه مشاهده کنید و شما هم تعجب خواهید کرد.   بازیگر نقش لیلا در سریال پدر در لایوی جدید که با یک پسری با صدای کاملا دخترانه، صحبت کرده که از تن صدای زنانه او تعجب کرده و این فرد برای اینکه ثابت کند صدای واقعی…
لایو اینستاگرامی «ریحانه پارسا»  و پسر با صدای زنانه و عجیب + عکس و فیلم

لایو ریحانه پارسا و پسر با صدای دخترانه و عجیب باعث تعجبش شده ، تا جایی که وی چند بار از او پرسید که تو واقعا دختری و این صدای واقعی تو هست یا نه.

 

در ادامه “ویدئوی جدید ریحانه پارسا” بازیگر جنجالی سریال پدر را با یک پسر با صدای دخترانه با پسری صدای دخترانه را در مجله حرف تازه مشاهده کنید و شما هم تعجب خواهید کرد.

 

بازیگر نقش لیلا در سریال پدر در لایوی جدید که با یک پسری با صدای کاملا دخترانه، صحبت کرده که از تن صدای زنانه او تعجب کرده و این فرد برای اینکه ثابت کند صدای واقعی خودش بدون هیچ تقلید صدایی هست به ریحانه گفت که نمونه صدایم در پیج اینستاگرام هست و میتونی ببینی.
ویدئوی ریحانه پارسا و پسر با صدای دخترانه