تبلیغات بنری
لباس زنانه ویژه محرم، هرساله با شروع ماه محرم و صفر پوشیدن لباس مشکی سنت است. معمولا تمامی اعضای خانواده لباس مشکی می پوشند و در مجالسی هم که شرکت می کنند لباس مشکی بر تن دارند. امسال نیز با مصادف شدن ایام محرم در تابستان، لباس های مشکی خنک بیشتر طرفدار دارد. امروز در ادامه این مطلب ما انواع جدیدترین مدل های لباس زنانه محرم ۹۹ قرار داده ایم. برای مشاهده این مطلب با ما همراه باشید.       چه زمانی لباس مشکی بپوشیم؟ سیاه رنگ اقتدار و قدرت است و معمولا آدم هایی که سیاه می پوشند از نوعی…
لباس مشکی زنانه برای محرم 99 | جدیدترین مدل های لباس مشکی زنانه ویژه محرم ۹۹

لباس زنانه ویژه محرم، هرساله با شروع ماه محرم و صفر پوشیدن لباس مشکی سنت است. معمولا تمامی اعضای خانواده لباس مشکی می پوشند و در مجالسی هم که شرکت می کنند لباس مشکی بر تن دارند. امسال نیز با مصادف شدن ایام محرم در تابستان، لباس های مشکی خنک بیشتر طرفدار دارد. امروز در ادامه این مطلب ما انواع جدیدترین مدل های لباس زنانه محرم ۹۹ قرار داده ایم. برای مشاهده این مطلب با ما همراه باشید.

 

 

لباس محرمی زنانه , لباس مشکی زنانه 99 , مدل لباس مشکی زنانه برای محرم 99 ,

 

چه زمانی لباس مشکی بپوشیم؟سیاه رنگ اقتدار و قدرت است و معمولا آدم هایی که سیاه می پوشند از نوعی ابهت برخوردارند. این رنگ در دنیای مد به یک دلیل عمده محبوبیت دارد؛ با پوشیدن مشکی لاغرتر به نظر می رسید. بنابر این در صورت داشتن اضافه وزن از این رنگ استفاده کنید و اگر لاغر اندام هستید سراغ رنگ های روشن بروید.

 

تیپ سرتا سر مشکی معمولا برای مجالس رسمی، مهمانی های لاکچری و سنگین، مراسم های عزاداری و از همه مهم تر زمانی که شما بخواهید خودتان را لاغرتر از ان چیزی که هستید نشان دهید، باید تمام لباس هایتان را مشکی ست کنید. به عقیده مردم یک جعبه مشکی کم وزن تر از یک جعبه سفید با همان وزن به نظر می رسد. در مد هم از همین نکته برای طراحی لباس استفاده می کنند.

 

افرادی که لباس های مشکی می پوشند به نظر مرموز و پیچیده می آیند و ذهن به صورت ناخودآگاه وقار خاصی را به آن ها نسبت می دهد. مشکی در عین حال رنگ افرادی است که دوست ندارند خیلی به چشم بیایند؛ آدم هایی که ناشناخته ماندن را به توی چشم بودن ترجیح می دهند و اغلب شخصیت های آرامی دارند. در دنیای مد، مشکی به عنوان یک رنگ سوفسطایی در نظر گرفته می شود و با احترام زیادی با آن برخورد می شود. حتی اصطلاحی هم برای برندهایی که مشکی ارائه می دهند ساخته شده؛ « سیاه جدید ». این عبارت نشان دهنده شایستگی طراح لباس است.

 

انواع مدل های جدید لباس مشکی زنانه محرم ۹۹

 

 لباس محرمی زنانه , لباس مشکی زنانه 99 , مدل لباس مشکی زنانه برای محرم 99 ,

 

 

لباس مشکی زناkه برای محرم 99 | جدیدترین مدل های لباس مشکی زنانه ویژه محرم ۹۹

 

 لباس مشکی زنانه برای محرم 99 | جدیدترین مدل های لباس مشکی زنانه ویژه محرم ۹۹

لباس مشکی زنانه برای محرم 99