تبلیغات بنری
به گزارش واضح نیوز به نقل از رکنا، دختری 19 ساله در هند که به کرونا مبتلا شده بود در مسیر بیمارستان توسط راننده آمبولانس مورد تجاوز قرار گرفت.   گزارش رسانه های خارجی حاکی از آن است که راننده 27 ساله که سابقه شرارت و آزار و اذیت داشته زمانی که در حال انتقال دختر جوان به بیمارستان بود در منطقه ای دور افتاده او را به طور وحشیانه مورد تجاوز قرار داد.   قربانی پس از دستگیری متهم گفت که راننده متجاوز او را تهدید کرده و از او خواسته موضوع را پنهان کند ولی او به محض رسیدن به بیمارستان موضوع را…
ماجرای تجاوز راننده آمبولانس به دختر جوان مبتلا به کرونا

به گزارش واضح نیوز به نقل از رکنا، دختری 19 ساله در هند که به کرونا مبتلا شده بود در مسیر بیمارستان توسط راننده آمبولانس مورد تجاوز قرار گرفت.

 

گزارش رسانه های خارجی حاکی از آن است که راننده 27 ساله که سابقه شرارت و آزار و اذیت داشته زمانی که در حال انتقال دختر جوان به بیمارستان بود در منطقه ای دور افتاده او را به طور وحشیانه مورد تجاوز قرار داد.

 

قربانی پس از دستگیری متهم گفت که راننده متجاوز او را تهدید کرده و از او خواسته موضوع را پنهان کند ولی او به محض رسیدن به بیمارستان موضوع را به کارکنان بیمارستان خبر داده و روز بعد راننده دستگیر شد.

 

گفتنی است که پلیس اعلام کرد تا کنون بارها شکایاتی علیه راننده آمبولانس مطرح شده و زمانی که به عنوان راننده آمبولانس استخدام شده، گواهی حسن رفتار و عدم سوء پیشینه ارائه نکرده بود اما در حال حاضر در زندان است تا مجازاتی برایش در نظر گرفته شود