تبلیغات بنری
واضح نیوز : 2 قاتل فراری که در پلدختر یک زن باردار را به قتل رسانده بودند به دام افتادند.   فرمانده انتظامی سلسله گفت: 2 قاتل فراری که در 48 ساعت گذشته، مرتکب قتل 2 نفر در شهرستان پلدختر شده بودند در سلسله دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده شدند.    سرهنگ عسکر عیسایی روز پنجشنبه اظهار داشت: این ۲ نفر قاتل فراری سابقه دار در شهرستان پلدختر یک مادر باردار را به قتل رسانده و از این شهرستان به سلسله متواری شده بودند.وی با اشاره به وقوع یک فقره تیراندازی در شهرستان برای تسویه حساب های شخصی…
ماجرای قتل زن باردار در پلدختر توسطز دو مرد + دستگیری قاتلان

واضح نیوز : 2 قاتل فراری که در پلدختر یک زن باردار را به قتل رسانده بودند به دام افتادند.

 

فرمانده انتظامی سلسله گفت: 2 قاتل فراری که در 48 ساعت گذشته، مرتکب قتل 2 نفر در شهرستان پلدختر شده بودند در سلسله دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده شدند.

 

 سرهنگ عسکر عیسایی روز پنجشنبه اظهار داشت: این ۲ نفر قاتل فراری سابقه دار در شهرستان پلدختر یک مادر باردار را به قتل رسانده و از این شهرستان به سلسله متواری شده بودند.

وی با اشاره به وقوع یک فقره تیراندازی در شهرستان برای تسویه حساب های شخصی فردی که این ۲ قاتل به وی پناه آورده بودند، افزود: بلافاصله با وقوع تیراندازی، دستگیری این افراد در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت و پس از عملیات های پیچیده پلیسی دستگیر شدند.