تبلیغات بنری
روزنامه تجارت : دادستان کل کشور خطاب به مفسدان اقتصادي و عوامل اخلال گر گفت: قبل از اينکه اين افراد به دام دستگاه قضايي گرفتار شوند و چنگال عدالت آنها را بگيرد از اين اقدامات دست بکشند چراکه اين فعاليت‌ها آب به آسياب دشمن ريختن است و هر ايراني که در اين مسير حرکت کند به ملت خيانت و و مرتکب جرمي‌شد که با جرايم زمان عادي تفاوت بسياري دارد. به گزارش ايرنا، حجت الاسلام محمدجعفر منتظري گفت: تذکر ما به اين افراد و کساني که فريب خورده‌اند اين است که اين اقدام آنها هم داستان شدن با دشمنان…
مجازات شديد در انتظار «اخلالگران اقتصادي »

روزنامه تجارت : دادستان کل کشور خطاب به مفسدان اقتصادي و عوامل اخلال گر گفت: قبل از اينکه اين افراد به دام دستگاه قضايي گرفتار شوند و چنگال عدالت آنها را بگيرد از اين اقدامات دست بکشند چراکه اين فعاليت‌ها آب به آسياب دشمن ريختن است و هر ايراني که در اين مسير حرکت کند به ملت خيانت و و مرتکب جرمي‌شد که با جرايم زمان عادي تفاوت بسياري دارد.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام محمدجعفر منتظري گفت: تذکر ما به اين افراد و کساني که فريب خورده‌اند اين است که اين اقدام آنها هم داستان شدن با دشمنان نظام است و دستگاه قضا به زودي و با قاطعيت تمام با آنها برخورد خواهد کرد. وي در آيين توديع و معارفه دادستان جديد ايلام افزود: امروز اين مساله براي ما پديده‌اي نو نيست که آمريکا دنبال آشوب و تقويت عناصر خود فروخته داخلي و خارجي و فشار اقتصادي عليه ملت ايران است، جنگ را در دوران تحريم به پيروزي رسانديم و دشمنان بدانند ايرانيان با اين حرکات نابخردانه نخواهند توانست کاري از پيش ببرند.

دادستان کل کشور تاکيد کرد: دشمنان نظام اسلامي‌بويژه آمريکاي جنايتکار تلاش دارند که با استفاده از جنگ رواني موج نااميدي را در اذهان عمومي‌ايجاد کنند و از اين طريق به اهداف خود دست يابند. منتظري افزود: ملت ايران بايد بدانند حربه نااميد کردن مردم از آينده توسط دشمن بسيار خطرناک است،

 

در جنگ نظامي‌بايد حربه دشمن را شناسايي و متناسب با آن خود را مجهز کنيم. وي يادآور شد: دشمن تلاش مي‌کند با استفاده از فشار اقتصادي زندگي عادي و معيشت مردم را با مشکلاتي مواجه کند و بر اثر اين فشارها موجي از نارضايتي را در داخل کشور رواج دهد.

دادستان کشور گفت: دشمن در صدد ايجاد شکاف و تفرقه بين مردم و حاکميت است و با توسل به انواع توطئه‌ها و نيرنگ‌هاي شيطاني ، بزرگ جلوه دادن ضعف‌ها و مشکلات نارضايتي عمومي‌را ايجاد کند، چرا که مي‌داند بزرگترين سرمايه نظام حضور هميشگي مردم است. منتظري تاکيد کرد: با اين وجود بايد گفت همه چيز دست دشمن نيست و يکسري اشکالات در داخل وجود دارد، دست اندرکاران و کسانيکه در عرصه اقتصاد کار مي‌کنند بايد شرايط حاد کشور و امروز را در نظر بگيرند و متناسب با آن تصميم بگيرند.