تبلیغات بنری
 بازار خرید وفروش خودرو همانند هفته گذشته با کمبود مشتری مواجه است و به اعتقاد فعالان بازار خبری از معاملات نیست. به دلیل ماه مبارک رمضان مغازه داران ساعات کاری خود را هم کاهش داده اند. البته معاملات خرید و فروش خودرو در حالی سوت وکور است که در فضای مجازی همچنان رقم های مختلفی برای قیمت انواع خودروها  ثبت و هیاهوی عجیبی برپاست. در همین زمینه  فعالان بازار خودرو معتقدند مردم فریب این قیمت های کاذب را نخورند چراکه عملاً در واقعیت مشتری در بازار وجود ندارد.به نظر می رسد آن دسته از دلالانی…
فریب قیمت های کاذب در بازار خودرو را نخورید / بازار امروز خودرو 99/2/13

 بازار خرید وفروش خودرو همانند هفته گذشته با کمبود مشتری مواجه است و به اعتقاد فعالان بازار خبری از معاملات نیست. به دلیل ماه مبارک رمضان مغازه داران ساعات کاری خود را هم کاهش داده اند.

البته معاملات خرید و فروش خودرو در حالی سوت وکور است که در فضای مجازی همچنان رقم های مختلفی برای قیمت انواع خودروها  ثبت و هیاهوی عجیبی برپاست. در همین زمینه  فعالان بازار خودرو معتقدند مردم فریب این قیمت های کاذب را نخورند چراکه عملاً در واقعیت مشتری در بازار وجود ندارد.

به نظر می رسد آن دسته از دلالانی که در سال گذشته اقدام به خرید خودرو کرده اند  با اعلام قیمت های کاذب در فضای مجازی در صدد بالا بردن قیمت ها هستند. علاوه بر این همچنان هم عرضه خودرو توسط شرکت های خودروساز کاهش دارد که همین امر بر التهابات بازار اضافه کرده است.

 

فریب قیمت های کاذب در بازار خودرو را نخورید / بازار امروز خودرو 99/2/13