تبلیغات بنری
مشکل فنی در صداوتصویر شبکه تماشا صدای مخاطبان را در آورد.   یکماهی است شاهد تیک زدن صدا و تصویر در‌پخش سریال‌ها در #شبکه_تماشا HD هستیم که گاها تا نیمساعت هم مشکل تدوام دارد و عملا نمیتوان برنامه‌ای مشاهده کرد.   کم‌کاری و بی سلیقگی #شبکه_تماشا HD باعث می‌شود مخاطبان این شبکه دقایقی نتوانند این شبکه را نگاه کنند. در حالی که شبکه تماشا یکی از باکیفیت‌ترین از شبکه‌های سیما ست، بسیار عجیب است که نمی‌توانند این مشکل را برطرف نمایند.    باتوجه…
مشکل فنی در صدا و تصویر شبکه تماشا صدای مخاطبان در درآورد

مشکل فنی در صداوتصویر شبکه تماشا صدای مخاطبان را در آورد.

 

یکماهی است شاهد تیک زدن صدا و تصویر در‌پخش سریال‌ها در #شبکه_تماشا HD هستیم که گاها تا نیمساعت هم مشکل تدوام دارد و عملا نمیتوان برنامه‌ای مشاهده کرد.

 

کم‌کاری و بی سلیقگی #شبکه_تماشا HD باعث می‌شود مخاطبان این شبکه دقایقی نتوانند این شبکه را نگاه کنند. در حالی که شبکه تماشا یکی از باکیفیت‌ترین از شبکه‌های سیما ست، بسیار عجیب است که نمی‌توانند این مشکل را برطرف نمایند. 

 

باتوجه به بررسی ما این مشکل در هنگام پخش اکثر سریال‌ها دیده می‌شود و بعید بنظر میرسد که ایراد از فایل سریال‌ها باشد و احتمالاً این مشکل مربوط به تجهیزات پخش و ارتباطات #شبکه_تماشا HD می‌شود.

 

 میدواریم مسئولان دخیل در این موضوع این مورد را پیگیری کرده تا دیگر شاهد این دسته از مشکلات #فنی سطحی نباشیم