1 ​ 2 مصاحبه جدید علیرضا خمسه بازیگر نقش یارعلی در سریال زمین گرم

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مصاحبه جدید علیرضا خمسه بازیگر نقش یارعلی در سریال زمین گرم

علیرضا خمسه,مصاحبه علیرضا خمسه,علیرضا خمسه نقش یار علی سریال زمین گرم,

واضح نیوز - مصاحبه علیرضا خمسه بازیگر نقش یارعلی در سریال زمین گرم. ترجیح می‌دهم به عنوان یک کمدین نقش‌های کمیک را بازی کنم اما خوشحال می‌شوم که  ببینم نقش‌هایی همچون یارعلی در سریال «زمین گرم» تا این حد تاثیرگذار است.    پیرامون چگونگی حضور خود در سریال «زمین گرم» و همکاری با «سعید نعمت الله» گفت: اولین بار در سریال «میکائیل» با «سعید نعمت الله» آشنا شدم، در آن سریال سعید نعمت الله در مقام نویسنده و بازیگردان…

تبلیغات بنری
واضح نیوز - مصاحبه علیرضا خمسه بازیگر نقش یارعلی در سریال زمین گرم. ترجیح می‌دهم به عنوان یک کمدین نقش‌های کمیک را بازی کنم اما خوشحال می‌شوم که  ببینم نقش‌هایی همچون یارعلی در سریال «زمین گرم» تا این حد تاثیرگذار است.    پیرامون چگونگی حضور خود در سریال «زمین گرم» و همکاری با «سعید نعمت الله» گفت: اولین بار در سریال «میکائیل» با «سعید نعمت الله» آشنا شدم، در آن سریال سعید نعمت الله در مقام نویسنده و بازیگردان…
مصاحبه جدید علیرضا خمسه بازیگر نقش یارعلی در سریال زمین گرم

واضح نیوز - مصاحبه علیرضا خمسه بازیگر نقش یارعلی در سریال زمین گرم. ترجیح می‌دهم به عنوان یک کمدین نقش‌های کمیک را بازی کنم اما خوشحال می‌شوم که  ببینم نقش‌هایی همچون یارعلی در سریال «زمین گرم» تا این حد تاثیرگذار است.

 

 

پیرامون چگونگی حضور خود در سریال «زمین گرم» و همکاری با «سعید نعمت الله» گفت: اولین بار در سریال «میکائیل» با «سعید نعمت الله» آشنا شدم، در آن سریال سعید نعمت الله در مقام نویسنده و بازیگردان حضور داشت و من هم نقشی جدی و منفی را بازی می‌کردم. بعدها نعمت الله به من گفت که آن نقش جدی و منفی در سریال «میکائیل» را از همان ابتدا برای برای من نوشته بوده است و حالا در سریال «زمین گرم» می‌خواهد در نقشی مثبت و جدی به ایفای نقش بپردازم، به همین دلیل فیلمنامه سریال «زمین گرم» را به من پیشنهاد کرد و در واقع باید بگویم که علت حضورم در این مجموعه شخص سعید نعمت الله بوده است.

خمسه پیرامون قدرت خود در خلق شخصیت‌ها و نقش‌های متفاوت سینمایی و تلویزیونی بیان کرد: ما بازیگران موظف هستیم از هر نقشی که دور می‌شویم از قالبش در آمده و به زندگی عادی خودمان بپردازیم و هروقت نقش جدید به ما پیشنهاد می‌شود باید روحمان را در کالبد آن کاراکتر بدمیم و به جای وی زندگی کنیم، ما بازیگران به نوعی روح‌های سرگردانی هستیم که در کالبد‌های مختلف حلول کرده و آن جسم را به شیوه خودمان زنده می‌کنیم.

بازیگر سریال «زمین گرم» درباره برنامه‌های آتی خود برای حضور در آثار سینمایی و تلویزیونی اظهار کرد: ذات و ماهیت من بیشتر به سمت آثار کمدی است، از طرفی وضعیت روحی جامعه بابت بیماری طی ماه‌های گذشته وضعیت خوبی نیست، به همین دلیل ترجیح می‌دهم در انتخاب بعدی ام در اثری کمدی به ایفای نقش بپردازم تا مردم بخندند و از تنش‌های روزمره شان کاسته شود.

بازیگر سریال «میکائیل» پیرامون مهمترین اصولی که در شیوه کاری خود برای رسیدن به جایگاه بازیگری حرفه‌ای انجام داده است اظهار کرد: پیش و بیش از هرچیز تجربه به متفاوت بودن بازیگران در نقش‌های مختلف کمک می‌کند، معمولا بازیگران کم تجربه در ایفای نقش‌های متفاوت کمتر موفق می‌شوند مگر بازیگرانی که به صورت ژنتیکی این هنر را در خونشان دارند، اما به طور معمول بازیگران با کسب تجربه و حضور در آثار مختلف می‌توانند توانایی ایفای نقش‌های متفاوت را پیدا کنند.

بازیگر سریال «میکائیل» درباره بازخورد مردم نسبت به پخش سریال «زمین گرم» تاکید کرد: بازخورد مردم نسبت به سریال «زمین گرم» همواره محبت آمیز و مهرآمیز بوده و این نظر لطف مردم است که من نوعی توانسته‌ام تا اینجا به این شغل که عشق و حرفه ام است ادامه دهم، خوشبختانه بازخورد‌ها حداقل نسبت به بازی من در سریال «زمین گرم» تاکنون مثبت بوده، اینکه می‌شنوم مخاطب با بیان دیالوگ‌هایی در سریال سریال «زمین گرم» دارم اشک می‌ریزد به همان نکته مهم در تبحر بازیگری باز می‌گردد، بازیگران باید این تبحر را پیدا کنند که بتوانند گاهی مردم را بخندانند و گا‌ها آنها را به گریه وادار کنند اما به شخصه خودم ترجیح می‌دهم به عنوان یک کمدین نقش‌های کمیک را بازی کنم اما خوشحال می‌شوم که گاهی ببینم نقش‌هایی همچون یارعلی در سریال «زمین گرم» تا این حد تاثیرگذار است.

بازیگر مجموعه خاطره‌انگیر «هوشیار و بیدار» پیرامون اینکه آیا تا پایان مجموعه «زمین گرم» حضور خواهد داشت یا خیر بیان کرد: آن طور که در فیلمنامه سریال خوانده‌ام نقشم در سریال «زمین گرم» تا پایان کار ادامه دارد ضمن اینکه من همین حالا که در حال پاسخ دادن به سوالات هستم در سرویس برای رفتن به سمت لوکیشن سریال «زمین گرم» هستم به طوری که ضبط این اثر بسیار جدی شده و هیچ تعطیلی هم نداریم، گروه با تمام تلاش خود در حال فیلمبرداری است تا به اتمام کار برسد.

خمسه پیرامون جذابیت همکاری با «سعید نعمت الله» کارگردان سریال «زمین گرم» تاکید کرد: کار با سعید نعمت الله برای من بسیار خاطره انگیز، خوب و خوش و احترام آمیز بوده، نعمت الله نویسنده و کارگردان بسیار خوبی است و «زمین گرم» اولین تجربه کارگردانی نعمت الله است و نسبت به اینکه وی اولین تجربه کارگردانی خود را پشت سر می‌گذارد کارش بسیار عالی بوده و بسیار خوب عمل کرده است و مطمئنم در آثار بعدی بسیار قوی‌تر هم ظاهر می‌شود چراکه تسلط وی بر ابزار کار بسیار زیاد است و بیشتر هم خواهد شد، به شخصه همواره مشتاقم تا با سعید نعمت الله کار کنم.

این بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درباره سختی‌های حرفه بازیگری در دوران بیماری کرونا افزود: یکی از دشواری‌های کار ما و اکثریت مشاغل  در این شرایط، مواجهه با این ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است، در اکثریت مشاغل افراد می‌توانند با ماسک سر کار خود حاضر شوند کما اینکه می‌بینیم بیشتر مشاغل دوباره درگیر کار خود شده‌اند، تنها شغلی کههمچنان زیر تیغ ویروس کرونا مانده بازیگری است، زیرا ما مجبوریم با حفظ کامل نکات بهداشتی در آخر جلوی دوربین بدون ماسک حاضر شویم همانطور که در سریال «زمین گرم» هم می‌بینیم هیچ نشانی از کرونا حس نمی‌شود گویی که این سریال در زمان دیگری قبل از شروع کرونا ساخته شده است.

خمسه در همین رابطه خاطرنشان کرد: به طور مثال در سریال «زمین گرم» می‌بینید که بازیگران گا‌ها حتی نمی‌توانند فاصله اجتماعی را رعایت کنند، به فرض مثال پدری که پسرش را در سریال در آغوش می‌گیرد و آن را می‌بوسد به هیچ وجه نمی‌تواند فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کند و این دشوارترین بخش کار ماست، متاسفانه طی چند ماه گذشته چند تن از همکاران ما هم به بیماری کرونا مبتلا شدند که خوشبختانه از نوع خفیف بود و توانستند پس از دو هفته استراحت و قرنطینه بهبود یافته و به کار بازگردند.