تبلیغات بنری
محمد مهدی قلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بابلسر، اظهار داشت: به کنکور به عنوان وسیله‌ای برای انتخاب رشته نگاه می‌کردم و دوست داشتم تنها رتبه بیاورم تا بتوانم در هر دانشگاه و رشته‌ای که دوست دارم حضور پیدا کنم.   وی افزود: چون پدربزرگ بنده بیمار هستند دوست داشتم بتوانم در ‌کنکور رتبه کسب کنم تا بتوانم سبب ایجاد انگیزه در وی شود. او اعتقاد داشته که من می‌توانم در کنکور رتبه کسب کنم این موضوع به بنده انگیزه داد تا توانستم این رتبه را کسب کنم.  …
مصاحبه و بیوگرافی محمد مهدی قلی‌زاده بابلسر رتبه 10علوم تجربی کنکور 99

محمد مهدی قلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بابلسر، اظهار داشت: به کنکور به عنوان وسیله‌ای برای انتخاب رشته نگاه می‌کردم و دوست داشتم تنها رتبه بیاورم تا بتوانم در هر دانشگاه و رشته‌ای که دوست دارم حضور پیدا کنم.

 

وی افزود: چون پدربزرگ بنده بیمار هستند دوست داشتم بتوانم در ‌کنکور رتبه کسب کنم تا بتوانم سبب ایجاد انگیزه در وی شود. او اعتقاد داشته که من می‌توانم در کنکور رتبه کسب کنم این موضوع به بنده انگیزه داد تا توانستم این رتبه را کسب کنم.

 

رتبه 10 گروه علوم تجربی ادامه داد: بنده در بابلسر سکونت دارم اما به دلیل تحصیل در مدرسه سمپاد در بابل در همان شهرستان در کنکور شرکت کردم. بنده فقط در کلاس یازدهم در بحث ریاضی در نزد یک دبیر توانستم برای رفع اشکال حضور پیدا کنم و در هیچ موسسه آموزشی شرکت نداشتم.

 

قلی‌زاده خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع کرونا، بخشی از بار آموزش روی دوش فضای مجازی قرار داشت و تنها نمونه سئوالات را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کردم. از زمان شیوع کرونا اخبار را از طریق مجلات انگلیسی دنبال می‌کردم و این موضوع به زبان انگلیسی به بنده کمک کرد و سرعت من را در خواندن متون انگلیسی و درک مطالب بالا برد و باعث شد من صد در صد زبان انگلیسی را موفق جواب بدهم