تبلیغات بنری
معرفی فیلم زنها فرشته‌اند ۲ + تاریخ اکران و تصاویر بازیگران   "فیلم سینمایی زنها فرشته‌اند 2 " فیلم سینمایی ایرانی به کارگردانی آرش معیریان و  تهیه کنندگی محمد حسین فرح بخش است.  بازیگران نام اشنایی چون سحر قریشی, نیوشا ضیغمی و محمدرضا شریفی نیا در این فیلم ایتفای نقش میکنند .  . ظاهرا قرار بوده این فیلم در نوروز 99 اکران شود اما به دلیل شیوع کرونا ویروس اکران این فیلم لغو شده است. و فعلا تاریخی برای اکران این فیلم در نظر نگرفته شده است . در ادامه میتوانید با …
معرفی فیلم زنها فرشته‌اند ۲ + تاریخ اکران و تصاویر بازیگران

معرفی فیلم زنها فرشته‌اند ۲ + تاریخ اکران و تصاویر بازیگران

 

"فیلم سینمایی زنها فرشته‌اند 2 " فیلم سینمایی ایرانی به کارگردانی آرش معیریان و  تهیه کنندگی محمد حسین فرح بخش است.  بازیگران نام اشنایی چون سحر قریشی, نیوشا ضیغمی و محمدرضا شریفی نیا در این فیلم ایتفای نقش میکنند .  . ظاهرا قرار بوده این فیلم در نوروز 99 اکران شود اما به دلیل شیوع کرونا ویروس اکران این فیلم لغو شده است. و فعلا تاریخی برای اکران این فیلم در نظر نگرفته شده است . در ادامه میتوانید با  "فیلم سینمایی زنها فرشته‌اند 2 " و بازیگران و داستان فیلم بیشتر اشنا شوید  

خلاصه داستان :

فیلم زن ها فرشته اند 2 به کارگردانی آرش معیریان، فیلمی در ادامه داستان زن ها فرشته اند قسمت اول می باشد که در سال 86 اکران شد و موضوع آن زنانی بود که شوهرانشان به آنهخا خیانت کرده اند و آنها در پی تلافی هستند....

 

معرفی فیلم زنها فرشته‌اند ۲ + تاریخ اکران و تصاویر بازیگران

 

عوامل فیلم

کارگردان: آرش معیریان

تهیه کننده: محمدحسین فرح بخش

نویسنده: مجتبی جعفری

 

 

بازیگران

سحر قریشی

نیوشا ضیغمی

محمد رضا شریفی نیا

سیروس همتی

 

همه چیز درباره زنها فرشته‌اند ۲ , عکسهای بازیگران زنها فرشته‌اند ۲ , تاریخ اکران و قیمت بلیط زنها فرشته‌اند ۲ , تصاویر زنها فرشته‌اند ۲ , خلاصه داستان زنها فرشته‌اند ۲ ,  

 

 

ادامه داستان فیلم زن ها فرشته اند در سال 1386

پیش از این فیلم زن ها فرشته اند در سال 1386 به کارگردانی شهرام شاه حسینی ساخته شد و فیلمی زیبا بود و تماشاگران بسیاری را نیز به سمت خود جذب کرد.

انتظار می رود داستان این اثر در ادامه داستان قسمت اول آن باشد؛ که داستان آن با محتوای زنانی بود که در پی انتقام گرفتن از شوهرانشان که در پی هوس بازی رفته بودند و مایه هایی از ژانر کمدی هم در آن دیده می شد.

در این بازیگرانی همچون سحر قریشی، نیوشا ضیغمی، محمدرضا شریفی و سیروس  همتی نقش آفرینی می کنند.

آرش معیریان پیش از این در حرفه های کارگردانی و تدوینگری فعالیت هایی زیادی داشته است. از جمله فیلم هایی که ایشان کارگردانی کرده است می توان به فیلم های آپاچی، دم سرخ ها، خالتور، آس و پاس، شارلاتان، کما و … اشاره کرد. البته مجموع تلویزیونی و مستندهای متفاوت و فراوانی را نیز کارگردانی نموده است.

 

عکسهای فیلم سینمایی «زن‌ها فرشته اند ۲»

 

«زن‌ها فرشته اند۲» فیلمی برای گیشه

 «زن‌ها فرشته اند۲» اثری است که بنا به ترکیب بازیگران مشخصا برای گیشه ساخته شده و شاید بتوان این فیلم را یکی از کم کیفیت ترین آثار پیش بینی کرد، این فیلم از دسته آثار ملقب به سوپرمارکتی بوده که در زمان کم و با بودجه ای محدود به دنبال گیشه است.

 

اکران «زنها فرشته‌اند ۲» در هاله‌ای از ابهام

آرش معیریان کارگردان سینما و تلویزیون: قرار بود فیلم سینمایی «زن ها فرشته اند ۲» در اکران نوروز روی پرده رود و تمام مراحل پیش نمایش کار نیز انجام شده بود، اما به ناگاه با شیوع بیماری کرونا تمام پیش‌بینی‌ها از بین رفت و اکران‌ فیلم ما نیز ملغی شد و اینکه چه زمانی مجدد این کار روی پرده خواهد رفت از آن مطلع نیستم.


درباره اکران آنلاین هم نظرم چندان مثبت نیست زیرا متاسفانه به محض اینکه فیلم عرضه می شود نسخه قاچاق آن هم بیرون خواهد آمد و ضررش به سرمایه گذار فیلم وارد خواهد شد.

 

 

عکسهای فیلم سینمایی «زن‌ها فرشته اند ۲»

 

 عکسهای فیلم سینمایی «زن‌ها فرشته اند ۲»

 

عکسهای فیلم سینمایی «زن‌ها فرشته اند ۲»