تبلیغات بنری
  معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم جوجه تیغی فیلم جوجه تیغی ، فیلمی ایرانی به کارگردانی مستانه مهاجر و تهیه کنندگی مستانه مهاجر است. این فیلم در ژانر کمدی-اجتماعی و سیاسی در سال ۹۹ ساخته و چند روزی است که فیلمبرداری آن به پایان رسیده است. این فیلم که به زودی ساختش به پایان می رسد، حالا با شرایط بازگشایی مجدد سینماها در اپیدمی کرونا، پیش بینی می شود این فیلم به عنوان اولین مقاضی های اکران، به صورت عمومی نمایش داده شود. ”جوجه تیغی” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر حرفه…
فیلم جوجه تیغی | معرفی کامل اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم جوجه تیغی

 

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم جوجه تیغیفیلم جوجه تیغی ، فیلمی ایرانی به کارگردانی مستانه مهاجر و تهیه کنندگی مستانه مهاجر است. این فیلم در ژانر کمدی-اجتماعی و سیاسی در سال ۹۹ ساخته و چند روزی است که فیلمبرداری آن به پایان رسیده است. این فیلم که به زودی ساختش به پایان می رسد، حالا با شرایط بازگشایی مجدد سینماها در اپیدمی کرونا، پیش بینی می شود این فیلم به عنوان اولین مقاضی های اکران، به صورت عمومی نمایش داده شود. ”جوجه تیغی” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر حرفه ای و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

فیلم جوجه تیغی | معرفی کامل اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم جوجه تیغی

 


داستان فیلم کمدی جوجه تیغی

 

 «جوجه تیغی» حسین پارسایی یک کمدی سیاسی اجتماعی پربازیگر است که ماجرایی طنز از زندگی ناخواسته‌ یک جوان متعصب‌ را روایت می‌کند که پیشنهادی عجیب، گذشته و آینده‌ او را تحت تاثیر قرار می‌دهد!

جوجه تیغی" یک اثر کمدی است که بهرام افشاری نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد و در آن ایفای نقش کرده است. این کمدی که اجرایی تک نفره در قالب تئاتر است، با اجرای بهرام افشاری روایت می شود و داستان جوانی در آرزوی اسکار را بیان می کند که برای ورود به عرصه سینما تلاش های بسیاری کرده است. جوجه تیغی اثری متفاوت از بهرام افشاری است و اولین تجربه این بازیگر در کارگردانی محسوب می شود.

 

 فیلم جوجه تیغی | معرفی کامل اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم جوجه تیغی

بازیگران فیلم جوجه تیغی

 

حامد کمیلی ، پانته‌آ پناهی‌ها، هادی کاظمی، آناهیتا درگاهی، هومن برق‌نورد، پژمان بازغی و نازنین بیاتی به همراه هادی عطایی‌فر، مهتاب ثروتی، آیدا ماهیانی، صحرا اسداللهی، آرزو نبوت و با حضور نگار فروزنده، امید روحانی، مهراب قاسم‌خانی و نوشین تبریزی و بهرام افشاری در این فیلم پربازیگر، ایفای نقش می‌کنند.

 

فیلم جوجه تیغی | معرفی کامل اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم جوجه تیغی

 

سایر عوامل این فیلم عبارتند از :

 

مشاور کارگردان: محمود کلاری، مدیر گروه کارگردانی: رضابختیاری نیک، مشاور تهیه‌کننده: کیوان کثیریان، مدیر تولید: بهزاد هاشمی، طراح صحنه: امیر حسین حداد، مدیر صدابرداری: مهدی ابراهیم‌زاده، طراح چهره پردازی: مرتضی کهزادی، فیلمبردار: محمد عزت‌خواه، برنامه ریز: نگار جنیدی، موسیقی: آریا عظیمی نژاد، طراح لباس: آرام موسوی، تدوینگر: پانته‌آ فارسیجانی، جانشین تولید: حسین فرضی‌زاده، مدیر تدارکات: مهدی عباسی‌پور، منشی صحنه: فرشته حجازی، عکاس: کوروش جوان، مدیر روابط عمومی: علی پاکزاد.

 

 فیلم جوجه تیغی | معرفی کامل اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم جوجه تیغی