تبلیغات بنری
با اتمام فیلم‌برداری فیلم بلند داستانی «۱۳ سالگی» به کارگردانی علی تصدیقی و تهیه‌کنندگی فرهاد قدیمی در شمال کشور این فیلم وارد مراحل فنی پس از تولید شد. در ادامه به معرفی کامل فیلم سینمایی 13 سالگی و خلاصه داستان و اسامی بازیگران این فیلم سینمایی خواهیم پرداخت.      موضوع فیلم 13 سالگی  فیلم «۱۳ سالگی» درباره پسری به نام امیرعلی است که جشن تولد سورپرایزی برای خواستگاری از مهرناز ترتیب داده است، ولی با فاش شدن راز قدیمی همه‌چیز به هم می‌ریزد.…
فیلم سینمایی 13 سالگی | معرفی کامل، خلاصه داستان و اسامی بازیگران فیلم سینمایی 13 سالگی

با اتمام فیلم‌برداری فیلم بلند داستانی «۱۳ سالگی» به کارگردانی علی تصدیقی و تهیه‌کنندگی فرهاد قدیمی در شمال کشور این فیلم وارد مراحل فنی پس از تولید شد. در ادامه به معرفی کامل فیلم سینمایی 13 سالگی و خلاصه داستان و اسامی بازیگران این فیلم سینمایی خواهیم پرداخت. 

 

 

موضوع فیلم 13 سالگی 

فیلم «۱۳ سالگی» درباره پسری به نام امیرعلی است که جشن تولد سورپرایزی برای خواستگاری از مهرناز ترتیب داده است، ولی با فاش شدن راز قدیمی همه‌چیز به هم می‌ریزد.

 

پویان مکری، نیلوفر زوارق، بهناز توسلی، علی سام صادقی، صدف برادران، آرین رضایی، امیر سجاد طبسی و نیما راد بازیگران فیلم «۱۳ سالگی» هستند.

 

فرهاد قدیمی تهیه‌کننده فیلم «۱۳ سالگی» را بر عهده دارد و این فیلم محصول سییرا استودیو است. این استودیو از سال ۱۳۹۵ توسط فرهاد قدیمی و علی تصدیقی برای تولید فیلم و انجام مراحل پس از تولید فیلم راه‌اندازی شده است.

 

 بازیگران فیلم سینمایی 13 سالگی 

امیر جعفری 

ریما رامین فر

آزاده صمدی 

نوید محمدزاده 

امیر جدیدی 

یسنا میر طهماسب 

ویشکا آسایش 

مهران احمدی 

هومن سیدی 

صابر ابر

 

 

 

 

 

عوامل فیلم عبارت‌اند از:

کارگردان: علی تصدیقی، تهیه‌کننده و مجری طرح: فرهاد قدیمی، فیلم‌نامه: علی تصدیقی، پویان مکری و نیلوفر زوارق، مدیر فیلم‌برداری: جعفر اصلانی، مشاور کارگردان: علیرضا فرید، موسیقی: حسین منصف، مدیر تولید: بهرام بهرام، طراح گریم: بتینا ابوالقاسمی، صدابردار: اشکان طلوعیان، جلوه‌های بصری: ارغوان تصدیقی، لابراتوار و اصلاح رنگ: سییرا استودیو، دستیار کارگردان و طراح صحنه: بهنام معتمدی، منشی صحنه: لاله میرقربانی، مشاور رسانه‌ای: زهرا نجفی، عکاس و فیلمبرداری پشت‌صحنه: زینب حسینی نژاد، مترجم: سپیده اشرفی، تدارکات: آیدین اسدی، آوا: بهناز حکیم، تولیدشده در سییرا استودیو.