تبلیغات بنری
معرفی فیلم ملکه گدایان | اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم ملکه گدایان و تاریخ پخش   طبق برنامه ریزی های انجام شده سریال «ملکه گدایان» به کارگردانی "حسین سهیلی زاده" و تهیه کنندگی مشترک "رحمان سیفی آزاد" و "علی طلوعی" برای پخش در شبکه نمایش خانگی آغاز خواهد شد، به بهانه شروع تصویربرداری سریال «ملکه گدایان» در شبکه نمایش خانگی به بررسی این سریال پرداخته ایم که در ادامه در سایت خبری واضح نیوز خواهید خواند     خلاصه داستان  در خلاصه داستان این سریال آمده…
معرفی فیلم ملکه گدایان | اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم ملکه گدایان و تاریخ پخش

معرفی فیلم ملکه گدایان | اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم ملکه گدایان و تاریخ پخش

 

طبق برنامه ریزی های انجام شده سریال «ملکه گدایان» به کارگردانی "حسین سهیلی زاده" و تهیه کنندگی مشترک "رحمان سیفی آزاد" و "علی طلوعی" برای پخش در شبکه نمایش خانگی آغاز خواهد شد، به بهانه شروع تصویربرداری سریال «ملکه گدایان» در شبکه نمایش خانگی به بررسی این سریال پرداخته ایم که در ادامه در سایت خبری واضح نیوز خواهید خواند

 

 

خلاصه داستان 

در خلاصه داستان این سریال آمده است: امروز تو، می تونه فردای من باشه ... هیچکس از سرنوشت خبر نداره ... حتی شما ...

 

 

تصویربرداری «ملکه گدایان» که توسط حامد افضلی و امین محمودی نگارش شده از دو هفته گذشته آغاز شده است.

 

 

 

 

بازیگران سریال ملکه گدایان 

در سریال «ملکه گدایان» بازیگران مطرحی همچون باران کوثری، رویا نونهالی، پانته آبهرام، آرمان درویش، محمدرضا غفاری و ... به ایفای نقش می پردازند.

 

 

کارگردان و عوامل دیگر فیلم 

سریال «ملکه گدایان» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی مشترک رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی در دو فصل 15 قسمتی و در ژانر ملودرام معمایی تولید خواهد شد و قرار است در اوایل سال آینده در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.

 

کارگردانی سریال «ملکه گدایان» برعهده حسین سهیلی زاده کارگردان 56 ساله سینما و تلویزیون است و این سریال دولین تجربه کارگردانی سهیلی زاده در شبکه نمایش خانگی محسوب می شود، وی پیش از این در سال گذشته سریال «مانکن» را به نویسندگی بابک کایدان و تهیه کنندگی ایرج محمدی در شبکه نمایش خانگی کارگردانی کرده بود که با استقبال فراوان مخاطبین مواجه شده بود.

 

وی همچنین سریال های مطرحی همچون «دلنوازان»، «فاصله ها»، «آوای باران»، «سه پنج دو»، «پیله های پرواز»، «ترانه مادری»، «هست و نیست»، «پریا»، «رانت خوار کوچک»، «عشق گمشده» و ... را برای صدا و سیما جلوی دوربین برده است.

 

سهیلی زاده در اواخر سال 1397 سریال 26 قسمتی «مانکن» را با هنرنمایی مریلا زارعی، محمدرضا فروتن، امیرحسین آرمان، نازنین بیاتی، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی و ... در تهران جلوی دوربین برده بود که بعد از پایان تصویربرداری در شهریور بلافاصله پس از اتمام پخش سریال «هیولا» به کارگردانی مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی توزیع شده بود و توانسته بود طرفداران خاص خود را به دست بیاورد.