تبلیغات بنری
فیلم “کوسه”، فیلمی ایرانی به کارگردانی علی عطشانی و تهیه کنندگی سیدمحمد احمدی است. این فیلم در ژانر کمدی-اجتماعی ساخته شده است و فیلمبرداری آن از سال ۹۸ آغاز شده است. پیش تولید این فیلم که از ۱۵ بهمن‌ماه سال ۹۸ و در سکوت خبری آغاز شده بود، قرار بود فیلمبرداری آن از اواسط فروردین‌ماه آغاز شود که با شیوع کرونا به تعویق افتاد.حالا بر اساس برنامه‌ریزی‌ ها اواخر خردادماه کلید زده خواهد شد. ”کوسه” فیلمی متفاوت و خاص است که در آن چندین بازیگر نام آشنا و حرفه…
فیلم کوسه | معرفی فیلم , خلاصه داستان , اسامی بازیگران و عکسهای فیلم کوسه

فیلم “کوسه”، فیلمی ایرانی به کارگردانی علی عطشانی و تهیه کنندگی سیدمحمد احمدی است. این فیلم در ژانر کمدی-اجتماعی ساخته شده است و فیلمبرداری آن از سال ۹۸ آغاز شده است. پیش تولید این فیلم که از ۱۵ بهمن‌ماه سال ۹۸ و در سکوت خبری آغاز شده بود، قرار بود فیلمبرداری آن از اواسط فروردین‌ماه آغاز شود که با شیوع کرونا به تعویق افتاد.حالا بر اساس برنامه‌ریزی‌ ها اواخر خردادماه کلید زده خواهد شد. ”کوسه” فیلمی متفاوت و خاص است که در آن چندین بازیگر نام آشنا و حرفه ای هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

فیلم کوسه | معرفی فیلم , خلاصه داستان , اسامی بازیگران و عکسهای فیلم کوسه

 

کوسه نام فیلمی به کارگردانی علی عطشانی و تهیه‌کنندگی مشترک سید محمد احمدی و علی عطشانی به نویسندگی پیمان عباسی محصول سال 1399 است. پژمان جمشیدی نخستین بازیگر فیلم کوسه انتخاب شده است. بیوگرافی های بیشتر درباره بازیگران، خلاصه داستان، عوامل پشت صحنه، عکس و جزئیات بیشتر طی اخبار جدید منتشر خواهد شد.

 

 خلاصه داستان

هنوز هیچ خبر رسمی از داستان “کوسه” منتشر نشده است و هنوز تمام بازیگران آن نیز مشخص نشده اند. این فیلم دوازدهمین اثر سینمایی علی عطشانی و بعد از فیلم “سلفی با رئیس جمهور” است.

 تاکنون حضور پژمان جمشیدی و مهران احمدی در “کوسه” قطعی شده است و مهدی هاشمی نیز به تازگی به جمع بازیگران این فیلم پیوسته است. این فیلم بر اساس فیلمنامه‌ای از پیمان عباسی ساخته می‌شود.

 

اسامی بازیگران فیلم کوسه , معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم کوسه , تاریخ اکران فیلم کوسه , میزان فروش فیلم کوسه , بازیگران و خلاصه داستان فیلم کوسه , همه چیز درباره فیلم کوسه , فیلم کوسه | بازیگران، خلاصه داستان ,

 

بازیگران فیلم کوسه

از جمله بازیگران فیلم سینمایی کوسه می‌توان به: پژمان جمشیدی، مهران احمدی، …..

 

عوامل سازنده فیلم

    کارگردان: علی عطشانی

    تهیه‌کننده: سید محمد احمدی و علی عطشانی

    نویسنده: پیمان عباسی

    طراح صحنه و لباس: مجید علی‌اسلام

    مدیر فیلمبرداری: محمود عطشانی

    صدابردار: محمد شاهوردی

    طراح چهره‌پردازی: امید گلزاده

    چهره‌پرداز: فرزانه زردشت

    دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: وحید مهین دوست

    مدیر تولید: سعید دلاوری

    مدیر تدارکات: جواد قاسمی

    مجری طرح: بیتا فیلم تهران

    مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی بیتافیلم: مریم قربانی‌نیا

 

 مهدی هاشمی به «کوسه» پیوست

 هاشمی پیش از این در سال ۹۰ در فیلم سینمایی «تلفن همراه رئیس جمهور» با عطشانی همکاری کرده بود و حالا «کوسه» دومین همکاری مشترک وی با این کارگردان محسوب می‌شود.

 

تاریخ شروع فیلمبرداری کوسه

بر اساس برنامه‌ریزی‌ها این فیلم سینمایی از اواخر خردادماه مقابل دوربین خواهد رفت.

پیش از این حضور پژمان جمشیدی و مهران احمدی نیز در «کوسه» قطعی شده بود. دیگر بازیگران این فیلم پربازیگر که بر اساس فیلمنامه‌ای از پیمان عباسی ساخته می‌شود، در روزهای آتی معرفی خواهند شد