تبلیغات بنری
 نحوه درمان «عفونت واژن زنان» با «حبه سیر» (آموزش تصویری)       عفونت واژن چیست ؟ عفونت واژن یا واژنیت، بیماری است که تمام زنان در طول زندگی خود دست کم چند بار آن را تجربه می‌کنند. این عفونت در سنین باروری یعنی از سن بلوغ تا یائسگی شایع‌تر است؛ در حالی که پوشش سطحی سیستم تناسلی کودکان خردسال و خانم‌های یائسه به‌صورتی است که میکروب‌ها نمی‌توانند درآن بخوبی رشد کنند.     سه مورد از علایم شایع عفونت واژن در زنان  ترشحات…
نحوه درمان «عفونت واژن زنان» با «حبه سیر» (آموزش تصویری)

 نحوه درمان «عفونت واژن زنان» با «حبه سیر» (آموزش تصویری)

 

 

 

عفونت واژن چیست ؟

عفونت واژن یا واژنیت، بیماری است که تمام زنان در طول زندگی خود دست کم چند بار آن را تجربه می‌کنند. این عفونت در سنین باروری یعنی از سن بلوغ تا یائسگی شایع‌تر است؛ در حالی که پوشش سطحی سیستم تناسلی کودکان خردسال و خانم‌های یائسه به‌صورتی است که میکروب‌ها نمی‌توانند درآن بخوبی رشد کنند.

 

سیر

 

سه مورد از علایم شایع عفونت واژن در زنان


 ترشحات واژن

یکی از شایع ترین علایم عفونت قارچی، ترشحات سفیدرنگی است که از ناحیه واژن خارج می‌شود. هم چنین ممکن است به رنگ سبز یا زرد هم باشد. مقدار این ترشحات می‌تواند زیاد یا کم باشد.

 خارش و سوزش

ناحیه تناسلی این بانوان معمولا متورم می‌باشد و احساس خارش و سوزش در این ناحیه دارند. سوزش این ناحیه ممکن است شدید شود و شدت سوزش در هنگام رابطه جنسی با همسر و ادرار کردن بسیار بدتر می‌شود.

 بوی واژن

موقع عفونت قارچی، بوی نامطبوعی ایجاد می‌شود. البته بوی نامطبوع واژن و یا ترشحات واژن، در بیماری هایی نظیر واژینوباکتریال نیز دیده می‌شود. آزمایش ترشحات توسط پزشک متخصص، در تشخیص قطعی و دقیق بیماری به پزشک کمک می‌کند.

 

آموزش تصویری درمان عفونت واژن با سیر

یک حبه از سیر را پوست بکنید و با سوزن ان را سوراخ نمایید . این کار باعث نفوذ عصاره سیر به داخل واژن شما میشود .

نخ باریکی را به سیر گره بزنید و مطمن شوید که گره شما محکم بوده باشد.و نخ و سیر شما شبیه به تامپون بوده است. 

 

درمان عفونت واژن با سیر

تامپون سیر بدست امنده را داخل واژن خود فرو کنید و آن را برای چند ساعت و یا حتی یک شب کامل در واژن خود نگهداری کنید.

 

اموزش تصویر نحوه درمان عفونت واژن با سیر

 

پس از 8 الی 12 ساعت سیر دیگری را جایگزین قبلی کنید و اینکار را تا زمانی که از دست عفونت ها خلاص میشوید انجام دهید .

 

عفونت در واژن