تبلیغات بنری
مدیرکل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران از توزیع شکر، برنج و روغن تنظیم بازاری ویژه ماه رمضان از روز شنبه ۳۰فروردین در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اصناف منتخب، میادین میوه و تره بار و تعاونی‌های محلی خبر داد.   واضح نیوز - حجت براتعلی در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه هرسال در مقاطعی خاص به ویژه ماه مبارک رمضان که حجم تقاضا در بازار بالاتر می‌رود، کارگروه تنظیم بازار برنامه‌های ویژه‌ای برای توزیع اقلام اساسی دارد، گفت: امسال هم مانند سنوات قبل اقلامی در بازار توزیع…
نحوه دریافت شکر، برنج و روغن تنظیم بازاری از امروز 30 فروردین

مدیرکل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران از توزیع شکر، برنج و روغن تنظیم بازاری ویژه ماه رمضان از روز شنبه ۳۰فروردین در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اصناف منتخب، میادین میوه و تره بار و تعاونی‌های محلی خبر داد.

 

واضح نیوز - حجت براتعلی در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه هرسال در مقاطعی خاص به ویژه ماه مبارک رمضان که حجم تقاضا در بازار بالاتر می‌رود، کارگروه تنظیم بازار برنامه‌های ویژه‌ای برای توزیع اقلام اساسی دارد، گفت: امسال هم مانند سنوات قبل اقلامی در بازار توزیع می‌شود که این اقلام خوراکی ویژه ماه رمضان شامل برنج، روغن، شکر، مرغ، گوشت قرمز منجمد و خرما است و سه قلم از آن‌ها یعنی برنج، روغن و شکر تحت پوشش شرکت بازرگانی دولتی ایران هستند.وی ادامه داد: برنج، روغن و شکر هر یک به میزان ۵۰هزارتن و در مجموع ۱۵۰ هزارتن در اختیار شبکه مصرف همه استان‌ها قرار داده می‌شود و از ۳۰ فروردین این کالا‌ها در همه شبکه‌های مصرف قابل بهره برداری و توزیع است.


این مقام مسئول در شرکت بازرگانی دولتی ایران اضافه کرد: قیمت روغن توزیع شده در احجام مختلف همان قیمت‌های مصوبی است که در سایت سازمان حمایت وجود دارد و برای مصرف کنندگان نیز قابل مشاهده است. همچنین قیمت برنج هندی مرغوبی که توزیع می‌شود نیز حداکثر کیلویی ۸ هزار تومان است. البته این امکان وجود دارد که کمتر هم عرضه شود. قیمت شکر توزیعی نیز در بسته‌های یک کیلوگرمی با برچسب تنظیم بازار ۵ هزار و ۹۰۰ تومان است.


مدیرکل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران ادامه داد: شبکه‌های توزیع این اقلام نیز فروشگاه‌های زنجیره ای، اصناف منتخب، میادین میوه و تره‌بار و تعاونی‌های سراسری محلی هستند.