تبلیغات بنری
 توضیحاتی درباره نحوه دریافت وام ۱۶ میلیون تومانی بدون ضامن خواهیم داشت! با ما همراه باشید. عیسی منصوری ، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره برنامه الگوی توسعه مشاغل خانگی کشور اظهار کرد: این طرح از سال گذشته در ۹ استان کشور به‌صورت آزمایشی اجرایی شده و امسال برای تمام کشور اجرا می ‌شود.   وی صدور مجوز و پرداخت وام برای متقاضیان را شکل اولیه طرح اشتغال پایدار خانگی در کشور دانست و افزود: پس از بررسی ‌های انجام ‌شده پیش ‌نیاز‌هایی…
نحوه دریافت وام 16 میلیون تومانی بدون ضامن + جزئیات

 توضیحاتی درباره نحوه دریافت وام ۱۶ میلیون تومانی بدون ضامن خواهیم داشت! با ما همراه باشید. عیسی منصوری ، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره برنامه الگوی توسعه مشاغل خانگی کشور اظهار کرد: این طرح از سال گذشته در ۹ استان کشور به‌صورت آزمایشی اجرایی شده و امسال برای تمام کشور اجرا می ‌شود.

 

وی صدور مجوز و پرداخت وام برای متقاضیان را شکل اولیه طرح اشتغال پایدار خانگی در کشور دانست و افزود: پس از بررسی ‌های انجام ‌شده پیش ‌نیاز‌هایی برای طرح تعریف شد که از جمله آن می‌توان به آموزش، مشاوره، ارتقا کیفیت محصولات تولیدی و استانداردسازی اشاره کرد.

عیسی منصوری ، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نتیجه مثبت این طرح طی سال گذشته خبر داد و گفت: نشان‌های تجاری مختلفی در این راستا در کشور اجرایی شد که توانست تا پیش از شیوع کرونا در بازار‌های خارجی وارد شود و مورد استقبال قرار گیرد.

وی همچنین درباره وضعیت کسب ‌و کار‌های آسیب ‌دیده از کرونا گفت: پرداخت تسهیلات مربوط به این جامعه هدف باید سرعت داده شود. تمامی وام‌ های کمتر از ۱۶ میلیون تومان فقط با سفته و چک قابلیت پرداخت دارد و اگر افراد به مشکلی در اجرای این موضوع برخورده ‌اند همچون تقاضای ضامن، می‌ توانند با تلفن‌ های مندرج در سایت کارا بخش کرونا تماس بگیرند و شکایت خود را اعلام کنند تا مشکلات آنان حل شود.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت اشتغال روستایی در کشور نیز گفت: طی ۳ سال گذشته و با اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی سهم شغل‌های روستایی ایجاد شده در کشور از ۳ به ۲۹ درصد افزایش‌ یافته است.

وی مجموع مشاغل ایجاد شده را ۲۱۰ هزار مورد اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۵۴ هزار نفر بیمه تأمین اجتماعی هستند، بخشی تحت پوشش بیمه روستاییان و عشایر و بخش دیگری نیز خارج از پوشش بیمه‌ای قرار دارند که تلاش می‌کنیم این بخش نیز در زیر چتر پوشش بیمه قرار گیرند. از ابتدای سال ۹۷ تاکنون ۱۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال پایدار روستایی در کشور پرداخت‌ شده است.