تبلیغات بنری
حجت‌الاسلام والمسلمین احسان بی‌آزار تهرانی از خطبای فعال جهادی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ عمومی خبرگزاری فارس با اشاره به بهترین عمل در این دوره از ماه مبارک رمضان که مصادف با شیوع ویروس کرونا شده است،‌ بیان داشت: خلاصه می‌گویم، واجبات را انجام بدهید و در این دوران به فکر گره‌گشایی از مشکلات مردم باشید.وی با اشاره به توصیه رهبر انقلاب برای مواسات و همدلی با اقشار نیازمند که به خاطر ویروس کرونا زندگی آن‌ها مختل شده است،‌ افزود: مرحوم آیت‌الله فاضل لنکرانی…
نحوه سند زدن شش دانگ بهشت بنام خود

حجت‌الاسلام والمسلمین احسان بی‌آزار تهرانی از خطبای فعال جهادی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ عمومی خبرگزاری فارس با اشاره به بهترین عمل در این دوره از ماه مبارک رمضان که مصادف با شیوع ویروس کرونا شده است،‌ بیان داشت: خلاصه می‌گویم، واجبات را انجام بدهید و در این دوران به فکر گره‌گشایی از مشکلات مردم باشید.

وی با اشاره به توصیه رهبر انقلاب برای مواسات و همدلی با اقشار نیازمند که به خاطر ویروس کرونا زندگی آن‌ها مختل شده است،‌ افزود: مرحوم آیت‌الله فاضل لنکرانی هم کمک به مردم را بهترین کار می‌دانست و می‌گفت: من ۵۰ سال است دارم اسلام می‌خوانم. بگذار خلاصه‌اش را برایت بگویم: واجباتت را انجام بده، به جای مستحبات. تا می‌توانی به کار مردم برس و کار مردم را راه بینداز. اگر قیامت کسی از تو سؤال کرد، بگو فاضل گفته بود.

حجت‌الاسلام بی‌آزار با خطاب قرار دادن مردم مبنی بر اینکه با گره‌گشایی از نیازمندان در دوران کرونایی، شش دانگ بهشت را به نام خود کنید، خود را بیش‌تر کارشناس اجتماعی دانست تا کارشناس دینی و ابراز داشت: من در صفحه شخصی خودم در اینستاگرام قصد کردم هر روز در ماه مبارک رمضان یک گره‌ای را باز کنم و هر روز یک خبر خوب بدهم.

وی ادامه داد: الحمدلله امروز توانستیم با کمک مردم، یک نوجوان سید و حافظ قرآن کریم که به علت مشکلات خانوادگی اجاره خانه‌شان عقب افتاده بود و مادر خانواده به علت شرایط کرونا قادر به پختن نان نبود و برادرش که در پیک کار می‌کرد و کارش کساد شده بود، ۱۰ میلیون روی بهای اجاره خانه بگذاریم و مبلغ ۳ و نیم میلیون تومان اجاره عقب افتاده آن‌ها را پرداخت کنیم و در نهایت هم یک گوشی موبایل اندروید برای این حافظ قرآن تهیه کردیم تا از درس‌های مدرسه عقب نیفتد.