تبلیغات بنری
سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال در شروع مجدد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال تیم خوبی دارد، بازیکنان به خوبی استراحت کرده‌اند و فکر می‌کنم این تیم می‌تواند نتایج خوبی بگیرد. البته حاشیه‌های استقلال خیلی زیاد است و هر روز صحبت از حضور یک مربی در این تیم می‌شود.   وی درباره اینکه آبی‌پوشان به دلیل بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی نمی‌توانند از بازیکنان جدید خود استفاده کنند،…
نظر سیروس دین محمدی در مورد الکس نوری مربی جدید استقلال

سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال در شروع مجدد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال تیم خوبی دارد، بازیکنان به خوبی استراحت کرده‌اند و فکر می‌کنم این تیم می‌تواند نتایج خوبی بگیرد. البته حاشیه‌های استقلال خیلی زیاد است و هر روز صحبت از حضور یک مربی در این تیم می‌شود.

 

وی درباره اینکه آبی‌پوشان به دلیل بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی نمی‌توانند از بازیکنان جدید خود استفاده کنند، تصریح کرد: بازیکنان خیلی خوبی به استقلال آمدند. محمدحسین مرادمند و رشید مظاهری کیفیت بالای خود را در سال‌های اخیر نشان داده‌اند و امیدوارم همین روند را در استقلال حفظ کنند. آنها می‌توانستند کمک زیادی به استقلال کنند، اما اشتباهات گذشته باعث شد تیم نتواند از این بازیکنان استفاده کند که خیلی ناراحت‌کننده است.

 

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد حواشی ایجاد شده پیرامون این باشگاه پس از منتفی شدن بازگشت آندره‌آ استراماچونی خاطرنشان کرد: در استقلال حاشیه‌های زیادی وجود دارد و یک روز می‌گویند استراماچونی می‌آید، بعد می‌گویند آمدن او منتفی شده است. تمام کسانی که استقلال را دوست دارند، باید تمرکز خود را از این موضوع (بازگشت استراماچونی) بیرون بیاورند و روی لیگ قهرمانان آسیا متمرکز شوند. دوست داشتم استراماچونی مصاحبه می‌کرد و به صراحت می‌گفت می‌آیم یا نمی‌آیم تا هواداران و باشگاه استقلال ضرر نکنند.

 

«تجمع هواداران تمرکز مدیران باشگاه را به‌هم نمی‌ریزد؛ بلکه تمرکز بازیکنان از بین می‌رود.»، دین‌محمدی درباره اینکه سرمربی ایتالیایی گفته بود پیشنهادی از استقلال به او نرسیده است، این جمله را بیان کرد و به تسنیم گفت: فکر نمی‌کنم اگر استراماچونی پیشنهادی دریافت می‌کرد، به استقلال بازمی‌گشت و اگر می‌خواست برگردد، تاکنون آمده بود. استراماچونی به تاریخ پیوسته است و هواداران دیگر باید او را فراموش کنند. بازگشت این مربی دیگر شدنی نیست. تجمعات اخیر هم فقط حاشیه ایجاد می‌کند و به ضرر هواداران است. معلوم نیست بازیکنان در این شرایط به حرف مربی خود توجه می‌کنند یا خیر.

 

وی در مورد مذاکره مدیران باشگاه استقلال با الکساندر نوری سرمربی پیشین تیم‌های وردربرمن و هرتابرلین آلمان بیان کرد: نوری در وردربرمن مربیگری کرده است و در فصل اول حضورش در این تیم نتایج بسیار خوبی به دست آورد، اما یک سال بعد 9 شکست متوالی تجربه و سابقه خود را خراب کرد. ما در کشورمان گزینه‌هایی بهتر از این مربی را داریم.

 

مربی فصل گذشته تیم فوتبال نساجی مازندران راجع به وضعیت ادامه همکاری خود با این باشگاه اظهار داشت: با مدیران باشگاه نساجی مذاکره می‌کنیم. اگر به توافق رسیدیم در خدمت این تیم هستیم، وگرنه در باشگاه دیگری مشغول می‌شویم.