تبلیغات بنری
هاوال ام 6 یک شاسی بلند تمام عیار چینی با کیفیت جهانی است که محاسن باعث شده این خودرو به اکثر کشو.رهای جهان صادر گردد. هاوال در در جدیدترین بروزرسانی خود این محصولات خود را برای سال 2021 بروز رسانی کرده است. جدیدا تصاویری از هاوال M6 مدل 2021 منتشتر شده است که باعث شد با مشخصات فنی امکات و اپشن های هاوال M6 مدل 2021 بیشتر اشنا شویم.     هاوال کمپانی چینی است که در کشور خود توانسته با عرضه محصولات خود به موفقیت شایانی دست پیدا کند. در روزهای اخیر تصاویری در رسانه های چینی منتشر شد. گویا…
هاوال M6 مدل 2021 | آشنایی با خودروی شاسی بلند چینی هاوال M6

هاوال ام 6 یک شاسی بلند تمام عیار چینی با کیفیت جهانی است که محاسن باعث شده این خودرو به اکثر کشو.رهای جهان صادر گردد. هاوال در در جدیدترین بروزرسانی خود این محصولات خود را برای سال 2021 بروز رسانی کرده است. جدیدا تصاویری از هاوال M6 مدل 2021 منتشتر شده است که باعث شد با مشخصات فنی امکات و اپشن های هاوال M6 مدل 2021 بیشتر اشنا شویم.

 

هاوال M6 مدل 2021 | آشنایی با خودروی شاسی بلند چینی هاوال M6

 

هاوال کمپانی چینی است که در کشور خود توانسته با عرضه محصولات خود به موفقیت شایانی دست پیدا کند.

در روزهای اخیر تصاویری در رسانه های چینی منتشر شد. گویا این تصاویر مربوط به نسل جدید «هاوال M6» است که تغییرات زیادی را پذیرفته است.

طراحی هاوال M6 جدید، سبک جدید طراحی های این نشان را دنبال می کند. یعنی همان سبک طراحی که در مدل H6 هم دیده می شد. تغییرات نسبت به نسل قدیم M6 بسیار گسترده است. ورودی های هوا در کناره ها بزرگ تر شده و طرح جلوپنجره تغییر داشته است. در قسمت پایینی جلوپنجره تا پایین چراغ ها یک نوار کرومی دیده می شود. چراغ های جلو کمی باریک تر از نسل قدیم شده است. در مجموع، طراحی جلوی این خودرو نسبت به نسل قبل، اسپرت تر و زیباتر شده است.


هاوال M6 مدل 2021 | آشنایی با خودروی شاسی بلند چینی هاوال M6

 

در عقب هاوال M6 جدید سبک جدید چراغ های به هم پیوسته و جدید گریت وال را داریم که این نوع طراحی، حس پهن تر و پایدارتر بودن خودرو را به بیننده القا می کند. لوگوی هاوال این بار زیر سطح چراغ ها آمده که حالا فونت بزرگ تری دارد. در قسمت پایین سپر عقب باز هم نوار پهن کرومی را داریم که به صورت موازی، سبک طراحی چراغ ها را دنبال می کند. همچنین اگزوزها در این خودرو به صورت پنهان طراحی شده اند.

 

نسل جدید هاوال M6 با ۴۶۶۴ میلی متر طول،۱۸۳۰ میلی متر عرض و ۱۷۲۹ میلی متر ارتفاع در رده کراس اوورهای متوسط قرار می گیرد و فاصله محوری در این خودرو ۲۶۸۰ میلی متر است. نسل جدید هاوال M6 به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو مجهز است که نهایت قدرت ۱۵۰ اسب بخار را ارائه می دهد.

 

در رسانه های چینی از نسل پیشین هاوال M6 به عنوان یکی از بهترین خودروهای این کلاس با توجه به قیمت و امکانات یاد می شود. با توجه به تغییرات ایجادشده در نسل جدید M6، به نظر می رسد گریت وال به موفقیت خود در فروش M6 ادامه دهد.


هاوال M6 مدل 2021 | آشنایی با خودروی شاسی بلند چینی هاوال M6

 

«گریت وال» در تولیدات خود سری های مختلف پیکاپ، شاسی بلندهای هاوال و برند لوکس “WEY” را دارد. همچنین مدل های الکتریکی “ORA” زیرمجموعه گریت وال هستند. مهم ترین نشان تولیدی گریت وال، هاوال است که با سری های F،M  و H در بازار عرضه می شود. مدل های سری H هاوال پا به بازار ایران هم گذاشتند. «گروه بهمن» هاوال H2 را به صورت محدود مونتاژ کرد و هاوال H9 هم به صورت وارداتی و در تعداد بسیار اندک به ایران آمد، اما به دلیل تحریم ها شرایط برای ادامه حضور این برند در ایران تغییر کرد و هاوال از ایران رفت.