تبلیغات بنری
یک مقام ارشد وزارت بهداشت می‌گوید اگر به توصیه‌های بهداشتی عمل نشود با موج‌های جدید ابتلا به کرونا روبرو می‌شویم. معاون این وزارت‌خانه هم نسبت به عواقب جدی نگرفتن فاصله‌گذاری اجتماعی هشدار داده است. بر پایه آمار رسمی وزارت بهداشت در روزهای گذشته روند ابتلا و مرگ بر اثر بیماری کووید- ۱۹ با نوسان‌های اندکی کاهشی بوده است. برخی مسئولان هشدار می‌دهند این روند شامل همه استان‌ها نمی‌شود و خطر آغاز موج‌های جدید ابتلا منتفی نیست.   رئیس مرکز مدیریت…
هشدار جدید درباره افزایش ابتلا به کرونا در برخی مناطق ایران

یک مقام ارشد وزارت بهداشت می‌گوید اگر به توصیه‌های بهداشتی عمل نشود با موج‌های جدید ابتلا به کرونا روبرو می‌شویم. معاون این وزارت‌خانه هم نسبت به عواقب جدی نگرفتن فاصله‌گذاری اجتماعی هشدار داده است.

بر پایه آمار رسمی وزارت بهداشت در روزهای گذشته روند ابتلا و مرگ بر اثر بیماری کووید- ۱۹ با نوسان‌های اندکی کاهشی بوده است. برخی مسئولان هشدار می‌دهند این روند شامل همه استان‌ها نمی‌شود و خطر آغاز موج‌های جدید ابتلا منتفی نیست.

 

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت صبح شنبه ششم اردیبهشت (۲۵ آوریل) در حاشیه نشستی در بیرجند گفت: «شیوع بیماری کرونا در کشور یکسان نیست و در برخی از استان‌های مهمان‌پذیر و پرتردد همچون آذریایجان‌های شرقی و غربی، تهران و فارس شاهد افزایش موارد ابتلا به کرونا هستیم.»

 

محمدمهدی گویا می‌گوید اگر ترددهای شهری و بین‌شهری در استان‌هایی مانند گیلان، مازندران و قم که شیوع کرونا در آنها تا حدی کاهش یافته از سر گرفته شود و مردم به توصیه‌های بهداشتی و رعایت در خانه ماندن و فاصله‌گذاری اجتماعی توجه نکنند بیماری کووید- ۱۹ دوباره شعله‌ور می‌شود و تا زمانی که به طور کامل تحت کنترل در آید چندین موج جدید خواهد داشت.