1 ​ 2 همسر فاطمه گودرزی کیست؟ / ماجرای ازدواج فاطمه گودرزی با بازیکن استقلال همراه با عکس

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

همسر فاطمه گودرزی کیست؟ / ماجرای ازدواج فاطمه گودرزی با بازیکن استقلال همراه با عکس

همه چیز درباره همسر فاطمه گودرزی,عکس و بیوگرافی همسر واقعی فاطمه گودرزی,

ازدواج فاطمه گودرزی با بازیکن فوتبال استقلال از شایعه تا واقعیت / بیوگرافی همسر واقعی فاطمه گودرزی و همچنین بیوگرافی و اطلاعات کامل درباره فاطمه گودرزی بازیگر زن سینما را بخش هنرمندان واضح نیوز بخوانید  فاطمه گودرزی متولد 19 تیر 1342 در تهران است  ولی اصالتی بروجردی دارد. همسر فاطمه گودرزی عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است این درحالی است که شایعاتی از اینکه یک بازیکن تیم استقلال شوهر خانم بازیگر بوده است در فضای مجازی منتشر شد که چنین اتفاقی واقعیت ندارد و شایعه است! .فاطمه گودرزی یکی از…

تبلیغات بنری
ازدواج فاطمه گودرزی با بازیکن فوتبال استقلال از شایعه تا واقعیت / بیوگرافی همسر واقعی فاطمه گودرزی و همچنین بیوگرافی و اطلاعات کامل درباره فاطمه گودرزی بازیگر زن سینما را بخش هنرمندان واضح نیوز بخوانید  فاطمه گودرزی متولد 19 تیر 1342 در تهران است  ولی اصالتی بروجردی دارد. همسر فاطمه گودرزی عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است این درحالی است که شایعاتی از اینکه یک بازیکن تیم استقلال شوهر خانم بازیگر بوده است در فضای مجازی منتشر شد که چنین اتفاقی واقعیت ندارد و شایعه است! .فاطمه گودرزی یکی از…
همسر فاطمه گودرزی کیست؟ / ماجرای ازدواج فاطمه گودرزی با بازیکن استقلال همراه با عکس

ازدواج فاطمه گودرزی با بازیکن فوتبال استقلال از شایعه تا واقعیت / بیوگرافی همسر واقعی فاطمه گودرزی و همچنین بیوگرافی و اطلاعات کامل درباره فاطمه گودرزی بازیگر زن سینما را بخش هنرمندان واضح نیوز بخوانید 

فاطمه گودرزی متولد 19 تیر 1342 در تهران است  ولی اصالتی بروجردی دارد. همسر فاطمه گودرزی عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است این درحالی است که شایعاتی از اینکه یک بازیکن تیم استقلال شوهر خانم بازیگر بوده است در فضای مجازی منتشر شد که چنین اتفاقی واقعیت ندارد و شایعه است!

عکس فاطمه گودرزی و همسرش

.فاطمه گودرزی یکی از بازیگران محبوب صدا و سیماست که نخستین بازی او در تلویزیون در مجموعه تلویزیونی آئینه بود. ویدیویی از جشن تولد لاکچری فاطمه گودرزی در فضای مجازی منتشر شده است.

عکسهای جنسی فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی فارغ التحصیل دیپلم رشته اقتصاد می باشد و متولد تهران از پدر و مادر اهل بروجرد لرستان می باشد. نام اصلی اش گیتی است و در سال 1361 وقتی دختر 19 ساله بود دوره دوساله تئاتر را در اداره بازیگری آن زمان گذراند و از همین کلاس ها وارد عرصه تئاتر شد.

ازدواج و همسر فاطمه گودرزی بازیگر

ازدواج و همسر فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی سال ها پیش با عبدالرضا گنجی کارگردان سینما ازدواج کرده است و هم اکنون خانواده خانم گودرزی 4 نفره است. او یک پسر به نام پویان و یک دختر به نام آوا دارد که هر دو بازیگر می باشند.

راز خوشبختی در زندگی مشترکش فاطمه گودرزی

هرکسی شیوه خاص خودش را در زندگی مشترک دارد و بی تردید با تکیه بر این شیوه، می تواند حس آرامش و امنیت را به خودش، همسرش و البته فرزندان شان منتقل کند. همسرم عبدالرضا گنجی به نوعی همکارم است ایشان در عرصه کارگردانی فعالیت می کنند و همین موضوع باعث می شود حرف های مشترک زیادی برای گفتن داشته باشیم و شغل یکدیگر را درک کنیم. منتهی شیوه ای که من و همسرم، در زندگی در پیش گرفتیم و تا به امروز، به دوام زندگی ما هم کمک زیادی کرده، این است که به یکدیگر اجازه نفس کشیدن بدون یکدیگر را می دهیم بله درست خواندید نفش کشیدن.

بیوگرافی و عکس فاطمه گودرزی و همسرش

متاسفانه خیلی از زوج ها تصور می کنند دوست داشتن شان را صرفا باید با کنار هم بودن به یکدیگر نشان بدهند، در حالی که گاهی، زیادی در کنار هم بودن ها باعث تکراری شدن می شود و شرایطی را ایجاد می کند که زن و شوهر، هیچ حرف مشترکی را با هم نداشته باشند… بخشی از حرف غیرمشترک به واسطه خاطره هایی غیرمشترک ایجاد می شود، به همین خاطر، گاهی زن و شوهرها، باید این اجازه را به هم بدهند که بدون یکدیگر به سفر بروند و با دوستان شان معاشرت کنند. به نظر من، این دوری های کوتاه مدت، آنها را به یکدیگر نزدیک تر می کند و باعث می شود، برای هم کلی حرف و خاطره نگفته داشته باشند. حداقل این فرمول در مورد زندگی من جواب داده است.

عکسهای فاطمه گودرزی و پسر و عروسش

فرزندان فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی صاحب دو فرزند است. و پسر او، پویان گنجی و دخترش آوا، که هر دو مانند مادر عاشق هنر و به خصوص بازیگری هستند و گام هایی نیز در این راستا برداشته اند. پویان گنجی بازیگر است و در چند کار تجربه بازیگری دارد.

فاطمه گودرزی از رابطه صمیمی با فرزندانش می گوید: ارتباط خوب و صمیمانه ای با فرزندان دارم، ضمن اینکه به حریم یکدیگر نیز احترام می گذاریم و دوست دارم با فرزندانم رفاقت داشته باشم و آن ها هرچه را می خواهند با من در میان بگذارند.

عروس فاطمه گودرزی

دریا مرادی بازیگر جوانی است که متولد سال 68 است و در تهران به دنیا آمده است. او از بازیگران کم کار بوئه اما در چند سال اخیر مورد توجه کارگردانان قرار گرفته است. او با سریال ویلای من در میان مردم شناخته شد. او به تازگی با پویا گنجی پسر فاطمه گودرزی ازدواج کرده است.

شروع فعالیت هنری فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی از سال ۱۳۶۱ دورهٔ دوسالهٔ تئاتر را در ادارهٔ بازیگری گذراند. و از همین کلاس ها وارد عرصه تئاتر شد نخستین بازی او در تلویزیون در سال 1367 برای اولین بار در سریال گالش های مادر بزرگ در سه سکانس بازی کرد و با فیلم بخاطر همه چیز در سال 1369 وارد سینما شد.

حواشی فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی داوری جشنواره فجر را نپذیرفت! فاطمه گودرزی نیز هم پای دیگر اهالی سینما شد در جریان برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر، همانند اصغر فرهادی و عزت الله انتظامی، از پذیرش داوری جشنواره خودداری کرد.

ورزش مورد علاقه فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی در زمان دبیرستان به ورزش والیبال علاقه زیادی داشت و همیشه این ورزش را بازی می کرد. اما بعد از مدتی والیبال را کنار می گذارد و به دنبال ورزش بدنسازی و شنا می رود و این ورزش ها را با دنبال می کند. اما با تشکیل تیم والیبال هنرمندان، دوباره سراغ ورزش قدیمی خود می رود و هم اکنون هر از گاهی در تیم والیبال هنرمندان بازی می کند.

علاقه گودرزی به بازار و تهران

گودرزی درباره علاقه مندی هایش چنین می گوید: "من شهرهای شمالی کشور را واقعا دوست دارم اما به مهاجرت هیچ وقت فکر نکرده ام. متاسفانه من جاهای شلوغ را بیشتر دوست دارم و نمی خواهم از تهران بروم. شاید باور نکنید اما من عاشق بازار رفتن هستم و این کار به من آرامش می دهد."

رستوران داری و آشپزی

اگر پای تعریف از خود نگذراید باید بگویم آشپزی ام خوب است و معمولا از پس درست کردن غذاهای مختلف بر می آیم و همیشه خودم در خانه آشپزی می کنم. "من شیفته آشپزی و پخت وپز هستم و امیدوارم روزی فرصتی پیش بیاید تا بتوانم این کار را به صورت حرفه ای انجام دهم.

حضور در ورزشگاه کوریتیبا

فاطمه گودرزی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا، تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بود. حریف ایران در این بازی نیجریه بود.