1 ​ 2 ساعت پخش سریال جیران | زمان و تاریخ پخش سریال تاریخی جیران +تصاویر

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

ساعت پخش سریال جیران | زمان و تاریخ پخش سریال تاریخی جیران +تصاویر

نازلی هروی عکاس سریال جیران,خلاصه و بازیگران سریال جیران,بیوگرافی بازیگران و زمان پخش سریال جیران,

تصاویری از سریال «جیران» حسن فتحی، زمان و ساعت پخش تلویزیونی سریال جیران، تعداد قسمت های سریال جیران، خلاصه داستان سریال جیران، اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال

تبلیغات بنری
تصاویری از سریال «جیران» حسن فتحی، زمان و ساعت پخش تلویزیونی سریال جیران، تعداد قسمت های سریال جیران، خلاصه داستان سریال جیران، اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال
همه چیز درباره سریال تاریخی «جیران» و بازیگران و خلاصه داستان جیران

با خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال جیران و بیوگرافی بازیگران سریال تاریخی جیران و زمان پخش سریال جیران آشنا شوید. 

پریناز ایزدیار در سریال جیران

تصویربرداری سریال تاریخی عاشقانه «جیران» به کارگردانی حسن فتحی که مدت ها در منطقه خوانسار و گلپایگان آغاز شده بود، این روزها در تهران ادامه دارد.

جیران

مکان فیلمبرداری سریال جیران 

 گروه فیلمبرداری سریال «جیران» برای ضبط برخی از تصاویر به شهرهای خوانسار و گلپایگان رفتند و با اتمام فیلمبرداری در این دو شهر، به تهران بازگشتند تا ادامه کار را ضبط کنند.

سریال جیران، بازیگران سریال جیران

 

زمان اتمام فیلمبرداری سریال جیران

اسماعیل عفیفه ـ تهیه کننده این سریال ـ با اشاره به سفر گروه فیلمبرداری به خوانسار و گلپایگان گفت: تصویربرداری سریال «جیران» که از ۲۰ خرداد در منطقه خوانسار و گلپایگان شروع شده بود، اوایل مرداد به پایان رسید و گروه برای ادامه کار به تهران برگشتند.

 

بیوگرافی بازیگران سریال جیران

گروه سازنده سریال «جیران» بدین وسیله از اهالی و مسئولان محترم شهرهای خوانسار و گلپایگان و به خصوص مردم خونگرم روستای وانشان که در مدت یک ماه و نیم با گروه صمیمانه همکاری کرده و آن‌ها را یاری دادند تشکر می‌کند. امیدوارم تصویری که از لوکیشن‌های زیبا و بکر منطقه ارائه می‌دهیم، مورد پسند مردم مهربان این منطقه قرار بگیرد.

خلاصه داستان و بازیگران سریال جیران

بازیگران اصلی سریال جیران 

بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیرجعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن برق نورد، مهدی کوشکی، سمیرا حسن پور، فاطمه مسعودی‌فر،بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی و با حضور مریلا زارعی در نقش مهدعلیا بازیگران این سریال هستند.

عکس بازیگران سریال جیران، تصاویر بازیگران سریال جیران

خلاصه داستان سریال جیران

در خلاصه داستان این قصه عاشقانه ـ تاریخی به قلم احسان جوانمرد و حسن فتحی آمده است: «زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد…»

امیر جعفری در سریال جیران، عکسهای بازیگر نقش جیران امیر جعفری

عوامل تولید سریال جیران

سریال «جیران» به کارگردانی حسن فتحی و نویسندگی احسان جوانمرد و حسن فتحی و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه قرار است سال ۱۴۰۰ به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش شود.

تصاویر سریال تاریخی جیران

عکسهای بازیگران و عوامل سریال جیران

بازیگران مرد سریال جیران

عکس بازیگران زن سریال جیران

تصاویر و بیوگرافی بازیگران سریال تاریخی عاشقانه جیران