تبلیغات بنری
  علی کوچولو ، علی بابایی طلا تپه معروف به علی کوچولو، از شخصیت های اینستاگرامی ایرانیان است که الکی معروف شده و در سریال اینستاگرامی زنگ آخر نیز حضور دارد. ادبیات گفتاری و نوشتاری خاص در کنار استایل منحصر به فردش سبب شده تا داستان هایش جذاب باشد. کارت بادیگارد بین المللی هم در سال ۲۰۱۹ میلادی اخذ کرد.   علی کوچولو نام هنری یکی از هنرمندان جوان تهرانی است که در اینستاگرامش، خود را بازیگر، کمدین، ورزشکار و مدل تبلیغاتی معرفی میکند. استایل خاص و بدن ورزیده علی کوچولو قصه ما سبب شده تا او…
همه چیز درباره «علی کوچولو» شاخ اینستاگرامی + عکس

 

علی کوچولو ، علی بابایی طلا تپه معروف به علی کوچولو، از شخصیت های اینستاگرامی ایرانیان است که الکی معروف شده و در سریال اینستاگرامی زنگ آخر نیز حضور دارد. ادبیات گفتاری و نوشتاری خاص در کنار استایل منحصر به فردش سبب شده تا داستان هایش جذاب باشد. کارت بادیگارد بین المللی هم در سال ۲۰۱۹ میلادی اخذ کرد.

 

علی کوچولو نام هنری یکی از هنرمندان جوان تهرانی است که در اینستاگرامش، خود را بازیگر، کمدین، ورزشکار و مدل تبلیغاتی معرفی میکند. استایل خاص و بدن ورزیده علی کوچولو قصه ما سبب شده تا او در کنار حامد تبریزی، یکی از چندین هنرپیشه مجموعه سریال اینستاگرامی لات های مدرسه باشد که در هفته های اخیر با استقبال شماری از کاربران ایرانی اینستاگرام مواجه شده است.

 

علی کوچولو ظرف ۲ سال اخیر بیش از ۲۴۰ پست در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و سلفی های زیادی با شخصیت های مختلف گرفته و بیش از نیم میلیون کاربر اینستاگرام ایران، وی را دنبال می کند. علی کوچولو بیش از ۳۲۰۰ صفحه اینستاگرام را نیز فالو کرده که نشان می دهد او خیلی به شبکه جادویی عکس محور اینستاگرام، علاقمند است.

 

به هر حال نیم میلیون فالوئر داشتن، سبب خواهد شد تا افراد، بخشی از وقت خود را در طول روز، صرف فالو بازی ولایک بازی و به طور کل، سبک زندگی دیجیتالی کنند. بعضی از ویدیوهای خنده دار و جذاب اینستاگرام علی کوچولو، بیش از ۲۰۰ هزار بازدید و هزاران لایک می گیرد. البته علی کوچولو به واسطه معروفیتی که پیدا کرده در میان عده ای از کاربران اینستاگرام ایرانیان، به تبلیغ برندها نیز می پردازد.

 

کلا شخصیت هایی که در طول روز، زندگی خاصی از خود به نمایش می گذارند مثل بهادر وحشی و ساشا سبحانی و پویان مختاری و بقیه، در کانون توجه روزانه برخی از کاربران شبکه های اجتماعی بوده و به واسطه قدرت و جادوی هشتگ ها ولایک ها، ماه به ماه بر شمار مخاطبانشان نیز افزوده می شود و به کلکسیون اینفلوئنسرهای الکی یا واقعی اینستاگرام محلق می شوند.

 

منبع : روزیاتو