تبلیغات بنری
نهال سلطانی مدل ایرانی که حسابی این روزها در بین طرفدارانش حسابی محبوبیت کسب کرده و او را در صفحات اینستاگرام و شبکه های مختلف اجتماعی دنبال می کنند.نهال سلطانی یکی از مدل های جذاب و معروف ایرانی است . او ۲۶ سال سن و متولد شهر تهران می باشد . نهال سلطانی مرداد ماهی است.او همچنین در سن 14 سالگی، دختر زیبای خاورمیانه لقب گرفت و به عنوان مدل با شرکت های بزرگی مانند Glssia ، Amethyst Co ، Etro همکاری کرد. نهال سلطانی از سوپر مدل های موفق ایرانی الاصل است که در دل اروپا فعالیت می کند. با توجه به فراگیر…
همه چیز درباره نهال سلطانی مدلینگ ایرانی + عکسهانهال سلطانی مدل ایرانی که حسابی این روزها در بین طرفدارانش حسابی محبوبیت کسب کرده و او را در صفحات اینستاگرام و شبکه های مختلف اجتماعی دنبال می کنند.

نهال سلطانی یکی از مدل های جذاب و معروف ایرانی است . او ۲۶ سال سن و متولد شهر تهران می باشد . نهال سلطانی مرداد ماهی است.

او همچنین در سن 14 سالگی، دختر زیبای خاورمیانه لقب گرفت و به عنوان مدل با شرکت های بزرگی مانند Glssia ، Amethyst Co ، Etro همکاری کرد. نهال سلطانی از سوپر مدل های موفق ایرانی الاصل است که در دل اروپا فعالیت می کند. با توجه به فراگیر شدن شبکه های اجتماعی ما می توانیم این چهره ها و استعدادها را شناسایی کنیم و با حرفه آنها آشنا شویم. از این طریق این افراد به شهرت های جهانی می رسند و چندین سایت داخلی و خارجی، عکس هایی متنوعی از او منتشر می کنند.

 

 

همه چیز درباره نهال سلطانی مدلینگ ایرانی + عکسها

 

 نهال سلطانی

وی در زمینه های هنری متعددی فعالیت دارد که مدلینگ تنها یکی از رشته های فعالیت او می باشد. او همچنین به عنوان خواننده و بازیگر نیز فعالیت دارد و در چند کلیپ به عنوان بازی کرده است. او همچنین نقاشی عکاسی را هم به صورت حرفه ای دنبال می کند.چشم های وی آبی است و قد او ۱۶۸ سانتی متر است. او به رشته شنا و ایروبیک بسیار علاقه دارد.

نهال در میان مدل های ایرانی دیگر متواضع تر به نظر می رسد و خود را لزوما موجودی کامل نمی داند و به اصطلاح اینطور تصور نمی کند که از دماغ فیل افتاده است. نهال تا به حال علاوه بر اینکه کار مدلینگ انجام داده است در ویدیوهای ساسی مانکن و برخی از خوانندگان رپ و پاپ دیگر نیز حضور داشته است و خودش نیز به فعالیت های موسیقیایی می پردازد.

 

 

 نهال سلطانی,اشنایی با نهال سلطانی,بیوگرافی و عکسهای نهال سلطانی,

 

همه چیز درباره نهال سلطانی مدلینگ ایرانی + عکسها

 

همه چیز درباره نهال سلطانی مدلینگ ایرانی + عکسها