تبلیغات بنری
سهام عدالت سوالات زیادی برای مردم به وجود اورده است . فروش سهام عدالتنیز مشکلاتی برای سهامداران ایجاد کرده است . واریز نشدن مبلغ فروش سهام عدالت یکی از این مشکلات بوده است . علی آقامحمدی در مراسم رونمایی از سفته الکترونیک و تسهیلات و اعتبارات دیجیتال که با حضور فرهاد دژپسند در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، گفت: 6 میلیون نفر از سهامداران عدالت از خدمات بانک ملی استفاده می کنند که با اجرا شدن فرایندهای الکترونیک و وثیقه شدن این سهام، دیگر نیازی به فروش سهام عدالت خود ندارند.   عضو…
سهام عدالت | همه چیز درباره کارت اعتباری سهام عدالت

سهام عدالت سوالات زیادی برای مردم به وجود اورده است . فروش سهام عدالتنیز مشکلاتی برای سهامداران ایجاد کرده است . واریز نشدن مبلغ فروش سهام عدالت یکی از این مشکلات بوده است . علی آقامحمدی در مراسم رونمایی از سفته الکترونیک و تسهیلات و اعتبارات دیجیتال که با حضور فرهاد دژپسند در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، گفت: 6 میلیون نفر از سهامداران عدالت از خدمات بانک ملی استفاده می کنند که با اجرا شدن فرایندهای الکترونیک و وثیقه شدن این سهام، دیگر نیازی به فروش سهام عدالت خود ندارند.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به امضای دیجیتال و هویت شناسی دیجیتال که اکنون در کشور وجود دارد اشاره کرد و گفت: طرح سجام در حقیقت این‌ کار را در مورد 50 میلیون نفر از ایرانی ها در مورد سهام عدالت انجام داد و شناسایی را کامل کرد.

 

آقامحمدی افزود: به نظر می‌رسد که از این به بعد می توانیم به سمت اقتصاد هوشمند حرکت کنیم که دیگر نیازی به شناسایی افراد نباشد و این به معنای آن است که هوش مصنوعی باید در ایران یک تحول بنیادی پیدا کند.