تبلیغات بنری
 دیگو مارادونا، اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان در جدیدترین اظهاراتش درباره قرنطینه اجباری این روزها به دلیل شیوع کرونا اظهاراتی انجام داد.مارادونا در مصاحبه با نشریه «مارکا» اسپانیا، گفت: ما در شرایط عجیب و قریبی به سرمی بریم. بدون شک من از حامیان از سرگیری مسابقات فوتبال هستم. استشمام بوی چمن های ورزشگاه ها عطر عجیبی دارد و من مجذوب آن هستم.وی افزود: اقتصاد دنیا بعد از این دوران به حالت اول برنمی گردد به همین خاطر با سران دولت ها خود را آماده کنند. ما در فدراسیون فوتبال آرژانتین…
واکنش مارادونا به حبس رونالدینیو

 دیگو مارادونا، اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان در جدیدترین اظهاراتش درباره قرنطینه اجباری این روزها به دلیل شیوع کرونا اظهاراتی انجام داد.

مارادونا در مصاحبه با نشریه «مارکا» اسپانیا، گفت: ما در شرایط عجیب و قریبی به سرمی بریم. بدون شک من از حامیان از سرگیری مسابقات فوتبال هستم. استشمام بوی چمن های ورزشگاه ها عطر عجیبی دارد و من مجذوب آن هستم.

وی افزود: اقتصاد دنیا بعد از این دوران به حالت اول برنمی گردد به همین خاطر با سران دولت ها خود را آماده کنند. ما در فدراسیون فوتبال آرژانتین خوشبختانه افراد کار بلدی داریم و می توانند بهترین تصمیمات را بگیرند.

اسطوره فوتبال دنیا در پایان به حمایت از رونالدینیو، ستاره سابق برزیل پرداخت که این روزها در حبس خانگی در پاراگوئه به سر می برد. دیگو در این رابطه گفت: رونالدینیو مجرم نیست. او تنها برای کار به پاراگوئه رفته است. گناه او این است که اسطوره است و او تا پایان مرگم دوستم خواهد ماند.