تبلیغات بنری
عرفان_خان هنرپیشه سرشناس بالیوود که ۲ سال پیش از ابتلای خود به سرطان خبر داده بود. با اعلام بی‌بی‌سی، در سن ۵۳ سالگی در بیمارستانی در شهر بمبئی درگذشت. میلیونر زاغه‌نشین" ،" دنیای ژوراسیک"،" زندگی پای" ،" سلام بمبئی" و" مرد عنکبوتی شگفت انگیز" نمونه‌ای از آثار کارنامه این بازیگر مطرح جهان است.او به واسطه بازی‌ پیچیده و ظریفش در سینما بسیار مورد توجه و ستایش علاقه‌مندان به سینما در هند و جهان بود و براساس اعتقاد برخی بهترین بازیگر عصر حاضر سینمای بالیوود به شمار…
وداع با بهترین بازیگر عصر حاضر سینمای هند

عرفان_خان هنرپیشه سرشناس بالیوود که ۲ سال پیش از ابتلای خود به سرطان خبر داده بود. با اعلام بی‌بی‌سی، در سن ۵۳ سالگی در بیمارستانی در شهر بمبئی درگذشت.

 میلیونر زاغه‌نشین" ،" دنیای ژوراسیک"،" زندگی پای" ،" سلام بمبئی" و" مرد عنکبوتی شگفت انگیز" نمونه‌ای از آثار کارنامه این بازیگر مطرح جهان است.

او به واسطه بازی‌ پیچیده و ظریفش در سینما بسیار مورد توجه و ستایش علاقه‌مندان به سینما در هند و جهان بود و براساس اعتقاد برخی بهترین بازیگر عصر حاضر سینمای بالیوود به شمار می‌آمد و از محبوبیت بسیار بالایی در بین مردم کشورش برخوردار بود.

عرفان خان دو سال پیش و پس از اعلام خبر بیماری‌اش، درباره تجربه درمان بیماری، دردی که می‌کشید و البته معنای زندگی پس از بیماری با مخاطبانش صحبت ‌کرد.

با اعلام خبر درگذشت این هنرمند، سیلی از پیام‌های تسلیت از سوی ستارگان بزرگ سینمای هندوستان از جمله آمیتاب باچان در رسانه‌ها منتشر شد.