تبلیغات بنری
میزان نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز شنبه در تمام استان‌های کشور به جز هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان بارش باران ادامه دارد.فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی  درباره وضعیت جوی کشور طی چند روز آینده گفت: امروز شنبه در تمام استان‌های کشور به جز هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان بارش باران ادامه دارد. در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، شرق سمنان، شرق اصفهان، نیمه شمالی یزد، نیمه شمالی فارس، چهارمحال و بختیاری و گهکیلویه و بویر احمد بارش‌های…
ورود سامانه بارشی جدید از 23 فروردین/ استان‌ها و مناطق بارانی

میزان نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز شنبه در تمام استان‌های کشور به جز هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان بارش باران ادامه دارد.

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی  درباره وضعیت جوی کشور طی چند روز آینده گفت: امروز شنبه در تمام استان‌های کشور به جز هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان بارش باران ادامه دارد. در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، شرق سمنان، شرق اصفهان، نیمه شمالی یزد، نیمه شمالی فارس، چهارمحال و بختیاری و گهکیلویه و بویر احمد بارش‌های شدید را دارند و احتمال آبگرفتی و سیلابی شدن مسیل‌ها و اختلال در تردد را داریم.

این کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: فردا یک شنبه استان‌های شمال شرق، شرق، جنوب شرق و جنوب و شمال غرب کشور هم بارندگی ادامه دارد. سواحل دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز هم فردا بارش پراکنده را دارند. استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال خراسان جنوبی، برخی نقاط استان‌های یزد، فارس و نیمه شمالی کرمان نیز طی روز یک شنبه با بارش باران مواجه هستند.

گودرزی در ادامه بیان کرد: دوشنبه علاوه بر مناطقی که گفته شد مرکز کشور رگبار و رعد و برق و بارش پراکنده را دارد.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: سه شنبه جو کشور در بیشتر مناطق آرام می‌شود و فقط بارش‌های خفیف برای شمال شرق شرق و دامنه‌های جنوبی البرز داریم و سایر مناطق جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما را دارند.

گودرزی گفت: از چهارشنبه موج بعدی بارش‌ها وارد کشور می‌شود که بیشتر روی مناطق جنوب کشور تاثیر می‌گذارد.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: هوای تهران امروز ابری همراه با بارش باران است و احتمال رگبار و رعد و برق را برای تهران داریم و هوای این استان امروز در گرمترین ساعات به ۱۳ درجه می‌رسد.