تبلیغات بنری
رهبر کره شمالی بیش از دو هفته در انظار عمومی ظاهر نشده است. شایعاتی در ارتباط با سلامتی او منتشر شده و ترامپ برای او آرزوی سلامتی کرده است. چین یک هیئت پزشکی برای بررسی وضعیت سلامتی کیم جونگ اون به کره شمالی اعزام کرد. هنوز شایعات درباره وضعیت سلامتی کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی فروکش نکرده که چین یک هیات پزشکی به کره شمالی اعزام کرده است.    خبرگزاری رویترز روز شنبه ۲۵ آوریل برابر ششم اردیبهشت به نقل از چند منبع گزارش داد که هیاتی به ریاست یک عضو ارشد گروه بینالمللی حزب کمونیست چین، روز…
چین یک تیم پزشکی برای بررسی وضعیت جسمی رهبر کره شمالی اعزام کرد

رهبر کره شمالی بیش از دو هفته در انظار عمومی ظاهر نشده است. شایعاتی در ارتباط با سلامتی او منتشر شده و ترامپ برای او آرزوی سلامتی کرده است. چین یک هیئت پزشکی برای بررسی وضعیت سلامتی کیم جونگ اون به کره شمالی اعزام کرد.

هنوز شایعات درباره وضعیت سلامتی کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی فروکش نکرده که چین یک هیات پزشکی به کره شمالی اعزام کرده است. 

 

خبرگزاری رویترز روز شنبه ۲۵ آوریل برابر ششم اردیبهشت به نقل از چند منبع گزارش داد که هیاتی به ریاست یک عضو ارشد گروه بینالمللی حزب کمونیست چین، روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت عازم کره شمالی شده است. این هیات وظیفه تنظیم مناسبات دو کشور را برعهده دارد.

 

رویتزر در ادامه گزارش خود آورده است که وزارت خارجه چین و بخش بین​‌المللی حزب کنونیست چین در واکنش به اعزام این هیئت اظهارنطر نکرده​‌ا‌ند.