تبلیغات بنری
    به گزارش واضح نیوز به نقل از همشهری آنلاین، شکست استقلال در فینال جام حذفی باعث رقم خوردن اتفاقات عجیبی در بازگشت این تیم به تهران بود. فرودگاه مهرآباد دیشب به صحنه درگیری بازیکنان استقلال و هواداران خشمگین این تیم تبدیل شد. ورزش۳ در این خصوص نوشت که ابتدا مجیدی پیش از ترک فرودگاه، شاگردانش را به خط کرد و با تمام بازیکنانش خدافظی کرد تا به نوعی نشان داد که دیدار با تراکتور، آخرین حضور او بر روی نیمکت آبی پوشان بوده است.   اما قسمت اصلی داستان در قسمت خروجی فرودگاه مهرآباد رخ داد.…
ماجرای کتک کاری و درگیری بازیکنان استقلال در فرودگاه در حمایت از مجیدی با هوارادارن استقلال (+تصاویر و فیلم)

 

 

به گزارش واضح نیوز به نقل از همشهری آنلاین، شکست استقلال در فینال جام حذفی باعث رقم خوردن اتفاقات عجیبی در بازگشت این تیم به تهران بود. فرودگاه مهرآباد دیشب به صحنه درگیری بازیکنان استقلال و هواداران خشمگین این تیم تبدیل شد. ورزش۳ در این خصوص نوشت که ابتدا مجیدی پیش از ترک فرودگاه، شاگردانش را به خط کرد و با تمام بازیکنانش خدافظی کرد تا به نوعی نشان داد که دیدار با تراکتور، آخرین حضور او بر روی نیمکت آبی پوشان بوده است.

 

اما قسمت اصلی داستان در قسمت خروجی فرودگاه مهرآباد رخ داد. جایی که تعدادی از هواداران خشمگین استقلال، در انتظار خروج بازیکنان بودند و اعتراضشان را به عملکرد تیم در بازی مقابل تراکتورسازی نشان دهند. درحالیکه بازیکنان استقلال به نوعی سرمربی تیم را اسکورت کرده بودند، فحاشی این افراد به سرمربی واکنش بازیکنان را برانگیخت و چهره‌هایی مثل روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی و حسین حسینی تا حد درگیری فیزیکی با این نفرات پیش رفتند.

 

پس از خروج بازیکنان استقلال از فرودگاه، آنها با تعدادی از هواداران خشمگین استقلالی مواجه شدند که کار به درگیری فیزیکی کشیده شد.

 

همچنبن علی کریمی، فرشید باقری و سیاوش یزدانی نیز وارد این درگیری شدند. صحنه‌های زشتی که به هیچ وجه در شان باشگاه استقلال نیست.

 

فیلم لحظه کتک کاری بازیکنان استقلال با هواداران در فرودگاه مهرآباد 

مشاهده