تبلیغات بنری
نتایج نظرسنجی موسسه معتبر ایپسوس نشان می دهد بیشتر مردم معتقدند که ویروس همه گیر کرونا آن ها را به خانواده و دوستانشان نزدیک تر کرده است.   آن طور که ایسپا اعلام کرده ، این نظرسنجی از ۲۷ هزار و ۵۵۳ نفر از مردم ۱۶ کشور جهان در ۶ تا ۱۰ فروردین ماه جاری انجام شده است.   ۵۳ درصد افراد مورد بررسی در نظرسنجی ایپسوس گفته اند که احتمالا شرایط به وجود آمده به واسطه ویروس کرونا این افراد را به خانواده و دوستانشان نزدیک تر می کند.  این احساسات در کشورهای هند ۷۲ درصد، ویتنام ۷۰ درصد و چین ۶۷…
کرونا باعث نزدیک تر شدن افراد خانواده به هم شد

نتایج نظرسنجی موسسه معتبر ایپسوس نشان می دهد بیشتر مردم معتقدند که ویروس همه گیر کرونا آن ها را به خانواده و دوستانشان نزدیک تر کرده است.

 

آن طور که ایسپا اعلام کرده ، این نظرسنجی از ۲۷ هزار و ۵۵۳ نفر از مردم ۱۶ کشور جهان در ۶ تا ۱۰ فروردین ماه جاری انجام شده است.

 

۵۳ درصد افراد مورد بررسی در نظرسنجی ایپسوس گفته اند که احتمالا شرایط به وجود آمده به واسطه ویروس کرونا این افراد را به خانواده و دوستانشان نزدیک تر می کند.  این احساسات در کشورهای هند ۷۲ درصد، ویتنام ۷۰ درصد و چین ۶۷ درصد قوی تر و  در کشورهای ژاپن ۱۹ درصد، کره جنوبی ۳۲ درصد و آلمان ۴۱ درصد، کمتر است.

برچسب ها : , ,