تبلیغات بنری
محمد یعقوب حیدری، والی کابل امروز شهر کابل را برای ۱۵ روز قرنطینه اعلام کرد. قبلا نیز در کابل برای سه هفته بخش عمده ادارت دولتی تعطیل و محدودیت‌های رفت وآمد وضع شده بود.   وزارت بهداشت افغانستان امروز گفته با شناسایی ۳۴ مورد مثبت ویروس کرونا، شمار بیماران کویید ۱۹ در این کشور به ۵۵۵ نفر رسیده است. آقای حیدری امروز (۲۳ حمل/فروردین) در یک نشست خبری در قصر دارالامان که قرار است به مرکز درمان بیماران کرونا تبدیل شود، گفت که بنا به هدایت رئیس جمهور افغانستان از ساعت۱۲ امشب به مدت ۱۵روز قرنطینه…

محمد یعقوب حیدری، والی کابل امروز شهر کابل را برای ۱۵ روز قرنطینه اعلام کرد. قبلا نیز در کابل برای سه هفته بخش عمده ادارت دولتی تعطیل و محدودیت‌های رفت وآمد وضع شده بود.

 

وزارت بهداشت افغانستان امروز گفته با شناسایی ۳۴ مورد مثبت ویروس کرونا، شمار بیماران کویید ۱۹ در این کشور به ۵۵۵ نفر رسیده است.آقای حیدری امروز (۲۳ حمل/فروردین) در یک نشست خبری در قصر دارالامان که قرار است به مرکز درمان بیماران کرونا تبدیل شود، گفت که بنا به هدایت رئیس جمهور افغانستان از ساعت۱۲ امشب به مدت ۱۵روز قرنطینه کامل در مسیرهای ورودی و خروجی به شهر کابل و از شهر کابل به ولایت‌ها تشدید می‌گردد.والی کابل گفت دلیل این تصمیم جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در پایتخت است.