تبلیغات بنری
به گزارش سایت خبری واضح نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، منابع خبری از کشف بدن بی جان «دو وی»، سفیر چین در فلسطین اشغالی، در خانه اش در «هرتزلیا» در بحبوحه شیوع کرونا خبر می دهند.او در دوره شیوع جهانی کرونا به عنوان سفیر چین در سرزمین های اشغالی منصوب شده بود و پیش از این سفیر چین در اوکراین بوده است.   دو وی که به خارج از سرزمین های اشغالی سفر کرده بود، چند روز پیش و در بحبوحه شیوع ویروس کرونا به فلسطین اشغالی بازگشت و دو هفته هم در قرنطینه بود تا اینکه جسد او…

به گزارش سایت خبری واضح نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، منابع خبری از کشف بدن بی جان «دو وی»، سفیر چین در فلسطین اشغالی، در خانه اش در «هرتزلیا» در بحبوحه شیوع کرونا خبر می دهند.

او در دوره شیوع جهانی کرونا به عنوان سفیر چین در سرزمین های اشغالی منصوب شده بود و پیش از این سفیر چین در اوکراین بوده است.

 

دو وی که به خارج از سرزمین های اشغالی سفر کرده بود، چند روز پیش و در بحبوحه شیوع ویروس کرونا به فلسطین اشغالی بازگشت و دو هفته هم در قرنطینه بود تا اینکه جسد او را در اتاقش در شهر هرتزلیا پیدا کردند.

منبع مذکور اشاره کرد که علت مرگ سفیر چین هنوز مشخص نیست.

یک مسئول بلندپایه صهیونیست اعلام کرد پلیس رژیم صهیونیستی تحقیقات در مورد علت مرگ سفیر چین را آغاز کرده است.

آمیچای استین، خبرنگار شبکه کان رژیم صهیونیستی، هم در پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: مقامات پلیس در اسرائیل معتقدند علت مرگ سفیر چین در اسرائیل عوامل طبیعی است، اما هنوز تحقیقات ادامه دارد.

این دیپلمات چینی روز جمعه در مطلبی در پایگاه اینترنتی سفارت چین در فلسطین اشغالی از مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، که سرمایه گذاری چین در فلسطین اشغالی را خطرناک توصیف کرده بود، انتقاد کرد.