تبلیغات بنری
 «آنتونیو رودریگر» بازیکن خط دفاع تیم ملی فوتبال آلمان و عضو چلسی، تصمیم گرفت برای کادر پزشکی بیمارستانی در شهر برلین که محل درمان بیماران کرونایی است، حرکتی خیرخواهانه انجام دهد.وی وقتی متوجه شد این بیمارستان به خاطر بسته بودن سرویس های تهیه غذا در آلمان در تامین خورد و خوراک با مشکل مواجه شده است، گروهی را مامور تامین غذای این بیمارستان کرد و به حمایت از آن پرداخت.مدافع 27 ساله به خبرنگار روزنامه دی ولت آلمان گفت:با بیمارستان صحبت کردم و متوجه شدم که به خاطر قرنطینه کامل در آلمان،…
کمک کرونایی مدافع چلسی انگلیس به بیمارستانی در برلین

 «آنتونیو رودریگر» بازیکن خط دفاع تیم ملی فوتبال آلمان و عضو چلسی، تصمیم گرفت برای کادر پزشکی بیمارستانی در شهر برلین که محل درمان بیماران کرونایی است، حرکتی خیرخواهانه انجام دهد.

وی وقتی متوجه شد این بیمارستان به خاطر بسته بودن سرویس های تهیه غذا در آلمان در تامین خورد و خوراک با مشکل مواجه شده است، گروهی را مامور تامین غذای این بیمارستان کرد و به حمایت از آن پرداخت.

مدافع 27 ساله به خبرنگار روزنامه دی ولت آلمان گفت:با بیمارستان صحبت کردم و متوجه شدم که به خاطر قرنطینه کامل در آلمان، مراکزی که غذا آماده می کنند، تعطیل هستند. به آنها اطمینان دادم می توانم با کمک چند تن از دوستانم، از این جهت به این مرکز درمانی کمک کنم.

رودیگر که خود متولد شهر برلین است، افزود: به مسئولان بیمارستان گفتم، برلین زادگاهم است و هر آنچه که در توانم باشد، برای همشهریانم انجام می دهم.

این بازیکن در تابستان 2017 در ازای 35 میلیون یورو از تیم آ.اس رم ایتالیا به چلسی نقل مکان کرد.

هم اکنون در سراسر جهان بیش از 171 هزار نفر به خاطر کرونا جان خود را از دست داده اند.