تبلیغات بنری
سازمان ملل از کشورهای صنعتی خواسته برای مواجهه ۵۱ کشور با پاندمی کرونا، دو میلیارد دلار کمک اختصاص دهند. در پاسخ به این فراخوان، وزیر خارجه آلمان از کمک ۳۰۰ میلیون یورویی به کشورهای جهان سوم خبر داد. وزارت خارجه آلمان از اختصاص ۳۰۰ میلیون یورو کمک مالی به کشورهای فقیر و رو به توسعه خبر داد. این کمک، ادای سهم آلمان در مبارزه جهانی با پاندمی کروناست و در پاسخ به فراخوان سازمان ملل پرداخت می‌شود.    سازمان ملل از کشورهای صنعتی و ثروتمند خواسته که با پرداخت دو میلیارد دلار، به یاری ۵۱…
کمک 300 میلیون یورویی آلمان به کشورهای فقیر

سازمان ملل از کشورهای صنعتی خواسته برای مواجهه ۵۱ کشور با پاندمی کرونا، دو میلیارد دلار کمک اختصاص دهند. در پاسخ به این فراخوان، وزیر خارجه آلمان از کمک ۳۰۰ میلیون یورویی به کشورهای جهان سوم خبر داد.

وزارت خارجه آلمان از اختصاص ۳۰۰ میلیون یورو کمک مالی به کشورهای فقیر و رو به توسعه خبر داد. این کمک، ادای سهم آلمان در مبارزه جهانی با پاندمی کروناست و در پاسخ به فراخوان سازمان ملل پرداخت می‌شود. 

 

سازمان ملل از کشورهای صنعتی و ثروتمند خواسته که با پرداخت دو میلیارد دلار، به یاری ۵۱ کشور در آفریقا، آمریکای لاتین، آسیا و خاورمیانه بشتابد تا بتوانند نیازهای پزشکی و درمانی برای مقابله با ویروس کرونا را تامین کنند.

 

هایکو ماس، وزیر خارجه آلمان با اعلام این کمک گفت: «ویروس کرونا مرز نمی‌شناسد.» ماس افزود، خطر کرونا بیش از همه متوجه کسانی است که در مناطق جنگی، اردوگاه‌های آوارگان یا سرزمین‌هایی زندگی می‌کنند که سیستم درمانی‌شان ظرفیت مواجهه با همه‌گیری را ندارد