تبلیغات بنری
این سازمان خاطرنشان کرد: "شروع بازگشایی تدریجی مؤسسات آموزشی در برخی کشورها".   وی در بیانیه خود گفت: "از اواسط ماه آوریل ، تعطیلی مدارس شامل 1.5 میلیارد دانش آموز ، جوانان و کودکان از مهد کودک تا آموزش عالی در 195 کشور است. این تعداد شروع به نزول کرد ، اما 1.3 میلیارد نفر در 186 کشور هنوز از تحصیل محروم هستند."   وی گفت که از 195 کشور جهان که مدارس خود را در ماه آوریل تعطیل کردند ، 128 هیچ برنامه زمانی برای بازگشایی آنها اعلام نکرده اند.   طبق اعلام یونسکو ، چین و ژاپن 30 تا 40 درصد…
یونسکو از بازگشایی تدریجی مدارس در جهان خبر داد

این سازمان خاطرنشان کرد: "شروع بازگشایی تدریجی مؤسسات آموزشی در برخی کشورها".

 

وی در بیانیه خود گفت: "از اواسط ماه آوریل ، تعطیلی مدارس شامل 1.5 میلیارد دانش آموز ، جوانان و کودکان از مهد کودک تا آموزش عالی در 195 کشور است. این تعداد شروع به نزول کرد ، اما 1.3 میلیارد نفر در 186 کشور هنوز از تحصیل محروم هستند."

 

وی گفت که از 195 کشور جهان که مدارس خود را در ماه آوریل تعطیل کردند ، 128 هیچ برنامه زمانی برای بازگشایی آنها اعلام نکرده اند.

 

طبق اعلام یونسکو ، چین و ژاپن 30 تا 40 درصد از مدارس خود را بازگشایی کردند و در برخی از کشورهای اروپای شمالی مانند دانمارک و نروژ ، مدارس ابتدایی دوباره بازگشایی شدند و در ماداگاسکار و بیشتر جزایر اقیانوس آرام دانش آموزان مقطع لیسانس به مدرسه بازگشتند.

 

این سازمان افزود: از این پس ارسال پیام مهمی به مسئولان و خانواده ها در مورد لزوم بازگشت به مدارس هنگام بازگشایی ، به ویژه در بین افراد محروم حائز اهمیت است.

 

آدری آزولی ، مدیرکل یونسکو ، گفت: "این سهام برای افراد محروم به ویژه دختران ضروری است که مدرسه آنها اغلب خشونت و نابرابری است