1 ​ 2 صادق برقعی | بیوگرافی , عکسها و زندگی شخصی صادق برقعی و عکسهای اینستاگرام

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

صادق برقعی | بیوگرافی , عکسها و زندگی شخصی صادق برقعی و عکسهای اینستاگرام

بیوگرافی صادق برقعی,صادق برقعی و حواشی صادق برقعی,صادق برقعی کیست,آشنایی با صادق برقعی بازیگر,همه چیز درباره صادق برقعی,عکس همسر و فرزند صادق برقعی,سن قد وزن اصالت صادق برقعی بازیگر,

بیوگرافی صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم + اینستاگرام   صادق برقعی بازیگر کیست؟ زندگینامه کامل و بیوگرافی صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم به همراه عکس و اینستاگرام این بازیگر. سریال زمین گرم یکی از سریال های اصلی سیما در دهه دوم محرم است. در این سریال صادق برقعی از بازیگران جوان تلویزیون در نقش «علیار» ظاهر شده است.   بیوگرافی صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم   شروع بازیگری از تئاتر صادق برقعی که البته احتمالا اسمش را تا به حال…

تبلیغات بنری
بیوگرافی صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم + اینستاگرام   صادق برقعی بازیگر کیست؟ زندگینامه کامل و بیوگرافی صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم به همراه عکس و اینستاگرام این بازیگر. سریال زمین گرم یکی از سریال های اصلی سیما در دهه دوم محرم است. در این سریال صادق برقعی از بازیگران جوان تلویزیون در نقش «علیار» ظاهر شده است.   بیوگرافی صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم   شروع بازیگری از تئاتر صادق برقعی که البته احتمالا اسمش را تا به حال…
صادق برقعی | بیوگرافی , عکسها و  زندگی شخصی صادق برقعی و عکسهای اینستاگرام

بیوگرافی صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم + اینستاگرام

 

صادق برقعی بازیگر کیست؟ زندگینامه کامل و بیوگرافی صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم به همراه عکس و اینستاگرام این بازیگر. سریال زمین گرم یکی از سریال های اصلی سیما در دهه دوم محرم است. در این سریال صادق برقعی از بازیگران جوان تلویزیون در نقش «علیار» ظاهر شده است.

 

بیوگرافی صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم

 

شروع بازیگری از تئاترصادق برقعی که البته احتمالا اسمش را تا به حال نشنیدید، از شخصیت‌های اصلی قصه است که خیلی از اتفاقات حول او می‌چرخد. در واقع برقعی به واسطه این سریال که اولین مجموعه تلویزیونی او محسوب می‌شود، قرار است معرفی و به جمع بازیگرانی که می‌شناسیمش اضافه شود. این بازیگر از تئاتری‌هایی است که تجربه کار سینمایی هم دارد. او اینجا در نقش علیار، برادر کوچک این روایت برادرانه، حضور دارد.

برقعی در گپ و گفت کوتاهی که با هم داشتیم درباره داستان انتخاب شدنش برای نقش علیار گفت: «من ۱۶ سال است که تئاتر کار می‌کنم و در این رشته تحصیل کردم. یکی از مهم‌ترین اجراهایم لانچر ۵ بود. در ادامه قرار شد برای این نقش با گروه برای تست برویم، اما بعد متوجه شدیم حدود ۳۰۰ نفر برای این نقش آمدند. با این حال بعد از روندی  نسبتا طولانی، من انتخاب شدم. »بازی در نقش علیاردشواری‌های این ماجرا در کنار شیرینی بازی در یک سریال، به عنوان اولین حضور تلویزیونی هم از آن مواردی است که نمی‌شود از آن گذشت. اتفاقی که علیار قصه هم از آن گفت و افزود: در ماه اول، اجرای این نقش برایم سخت بود و استرس زیادی داشت، چون به هر حال از نقش‌های اصلی محسوب می‌شود که ابتدا برای من پرفشار بود. اما بعد کم‌کم رخ به رخ با آن مواجه و راحت‌تر شدیم. با این حال باید بگویم حضور در این مجموعه برای من جزو بزرگ‌ترین اتفاقات کاری‌ام است. جریانی که در ادامه اعتماد سعید نعمت‌ا… شکل گرفت. روزی که می‌خواستم برای تست به دفتر بیایم، هیچ امیدی نداشتم، چون مدت‌هاست همه می‌دانیم در مواجهه با دفاتر سینمایی قرار است چه اتفاقی بیفتد و این ذهنیت بین همه وجود دارد که تنها تست گرفته می‌شود و بعد هم هیچ. »

 

این که شروع اولین نقش تلویزیونی این بازیگر با یک کاراکتر مثبت که طلبه است، موضوعی بود که برقعی درباره‌اش گفت: «در فیلمنامه قرار بود علیار، طلبه باشد، اما در جریان کار این اتفاق کمرنگ‌تر شده و به طور خلاصه باید بگویم او یک پسر ساده روستایی و مذهبی است که البته کلاس‌های طلبگی را هم رفته، اما ملبس و طلبه نمی‌شود. راستش را بخواهید این نقش برای من یک نگرانی ایجاد کرد و آن هم این بود که بعد از دیده شدن کار می‌ترسم در آینده همه چیز به شکلی پیش برود که مدام در همین فضا به من پیشنهاد داده شود.

واقعیت این است برای بازیگر ، نقش منفی جذاب‌تر است و خودم هم آن را بیشتر ترجیح می‌دهم. با همه اینها علیار را خیلی دوست دارم و نزدیک ۹ ماه است با او زندگی کرده‌ام تا جایی که الان فاصله بین صادق برقعی و علیار را چندان نمی‌توانم تشخیص دهم. امیدوارم آنها هم این نقش و کار را دوست داشته‌باشند. واقعیت این است من برای این نقش خیلی زحمت کشیدم و با جان و دل همه خودم را برای آن خرج کردم. »

در طول این مجموعه مرجان شیرمحمدی، علیرضا خمسه، نادر فلاح و کامران تفتی بیشترین تعامل را با برقعی دارند. همکاری‌ای که برای او هم جالب است و درباره‌اش می‌گوید: «این همکاری برای منی که هنوز در حال تجربه هستم، خیلی عجیب است و از همه این سال‌هایی که کار کردم، در اینجا بیشتر در حوزه تصویر یاد گرفتم. گاهی فکر می‌کنم حال خودم در سکانس‌هایی که همراه این افراد هستم، بهتر است. این شعار نیست و واقعا لحظه لحظه از بزرگ‌ترهای گروه مثل علیرضا خمسه، اصغر همت و….در حال یاد گرفتن هستم. »

این که چه ویژگی‌ای زمین گرم را از بقیه مجموعه‌های قبلی متمایز می‌کند هم سوالی بود که برقعی در پاسخ به آن گفت: «زمانی که متن را خواندم، نمی‌خواهم آن را با شاهکاری مقایسه کنم، اما حال آن مثل زمانی بود که کتاب «در جست‌وجوی زمان از دسته رفته» را می خوانید و نمی‌توانید آن را ترک کنید. یعنی از یک چیز اینجا خیالم راحت است و آن هم قصه است و هر لحظه پر از اتفاقاتی است که ریتم کار را دیدنی می‌کند. من فکر می‌کنم استقبال هم از آن خوب باشد و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.»