تبلیغات بنری
به گزارش واضح نیوز :  پس از خداحافظی  فرهاد مجیدی با شاگردانش در فرودگاه مهرآباد، همکاران او در کادرفنی استقلال نیز یکی پس از دیگری از سمت های خود استعفا دادند .در این راستا پس از جدایی مجیدی، مجید نامجومطلق و بهزاد غلامپور از سمت های خود در استقلال استعفا داده و از این تیم جدا شدند.این در حالی است که در جدیدترین خبر از کادر استقلال، نوبت به صالح مصطفوی مربی و آنالیزور رسید تا کناره گیری خود را از این تیم اعلام کند.این مربی استقلال در تست کرونای امروز صبح تیم استقلال حضور پیدا نکرد تا…
 پس از استعفای نامجو و غلامپور / یک استقلالی دیگر هم از این تیم جدا شد

به گزارش واضح نیوز :  پس از خداحافظی  فرهاد مجیدی با شاگردانش در فرودگاه مهرآباد، همکاران او در کادرفنی استقلال نیز یکی پس از دیگری از سمت های خود استعفا دادند .

در این راستا پس از جدایی مجیدی، مجید نامجومطلق و بهزاد غلامپور از سمت های خود در استقلال استعفا داده و از این تیم جدا شدند.

این در حالی است که در جدیدترین خبر از کادر استقلال، نوبت به صالح مصطفوی مربی و آنالیزور رسید تا کناره گیری خود را از این تیم اعلام کند.

این مربی استقلال در تست کرونای امروز صبح تیم استقلال حضور پیدا نکرد تا او نیز که مانند بهزاد غلامپور از زمان آندره‌آ استراماچونی در کادرفنی استقلال حضور داشت، دقایقی قبل از سمت خود استعفا دهد و بدین ترتیب پس از جدایی مجیدی، کادرفنی استقلال با تغییرات زیادی مواجه شود.