تبلیغات بنری
یگان ویژه اکوادور مسئولیت جمع آوری اجساد بیماران کرونایی را در شهر بندری گوایاکیل بر عهده گرفته است. به دلیل پر بودن بیمارستان‌ها تا کنون اجساد حدود ۸۰۰ نفر از درگذشتگان مبتلا به کووید ۱۹ از خانه‌ها جمع‌آوری شده است.  شهر بندری گوایاکیل به کانون بیماری کوید ۱۹ در کشور اکوادور تبدیل شده است. گفته می‌شود تا کنون هزاران نفر بر اثر بیماری کووید ۱۹ در این شهر در خانه‌های خود درگذشته‌اند. به دلیل ازدحام بیماران، بیمارستان‌ها امکان پذیرفتن بیماران جدید را ندارند.…
یگان ویژه اکوادور جسد صدها بیمار کرونایی را از خانه‌ها جمع‌آوری کرد

یگان ویژه اکوادور مسئولیت جمع آوری اجساد بیماران کرونایی را در شهر بندری گوایاکیل بر عهده گرفته است. به دلیل پر بودن بیمارستان‌ها تا کنون اجساد حدود ۸۰۰ نفر از درگذشتگان مبتلا به کووید ۱۹ از خانه‌ها جمع‌آوری شده است. 

شهر بندری گوایاکیل به کانون بیماری کوید ۱۹ در کشور اکوادور تبدیل شده است. گفته می‌شود تا کنون هزاران نفر بر اثر بیماری کووید ۱۹ در این شهر در خانه‌های خود درگذشته‌اند. به دلیل ازدحام بیماران، بیمارستان‌ها امکان پذیرفتن بیماران جدید را ندارند.

 

یگان‌ ویژه ارتش وظیفه دفن اجساد بیماران کرونایی را برعهده گرفته‌ است. خدمات خاکسپاری توسط شرکت‌های کفن و دفن به دلیل آمار زیاد مرگ و میر فلج شده است. تاکنون نیروهای ویژه اجساد بیش از ۸۰۰ نفر را از خانه‌ها جمع‌آوری کرده‌اند. 

 

روز دوشنبه ۲۵ فروردین (۱۳آوریل) خورخه واتد، رئیس یگان ویژه مشترک پلیس، ارتش و سازمان آتش‌نشانی اکوادور در توییتر بیلان موقت کار این نیروها را منتشر کرد.