​ 2 واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مجله خبری واضح شامل خبار روز, ورزشی، سبک زندگی، چهره ها،آشپزی، سلامت، دکوراسیون،موفقیت، سرگرمی

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
ماجرای خبر کردن و درخواست کمک از پلیس توسط یک زن در قم با سفارش پیتزا

تو قم همسر سابق یک خانوم وارد خونه‌اش شده و براش ایجاد مزاحمت کرده، زن هم به سبک فیلم های هالیوودی زنگ میزنه پلیس ۱۱۰ و درخواست پیتزا می کنه و مامورا میرن و شوهر سابق رو به جرم مزاحمت دستگیر می کنند.

تقویم نجومی امروز جمعه 26 شهریور 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/06/26

تقویم نجومی امروز جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب ۱۴۰۰/۶/۲۶ و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید.

ادامه مطلب
شهره قمر | بیوگرافی و عکسهای شهره قمر بازیگر و همسرش + ناگفته های زندگی شخصی

شهره قمر بازیگر جوان ایرانی متولد 1372 است. شهره قمر اصالتا اهل کردستان است. در ادامه مطلب شما مخاطبان واضح نیوز را با ناگفته های زندگی شخصی شهره قمر اشنا خواهیم کرد . و همچنین بیوگرافی کامل و عکس های شهره قمر را خواهید دید . و همچنین با ازدواج و همسر شهره قمر بازیگر زن ایرانی اشنا شوید

جدیدترین آمار ابتلا به کرونا در جهان - پنجشنبه 25 شهریور 1400

 جدیدترین آمار ابتلا به کرونا در جهان / تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به ۲۲۷ میلیون و ۲۶۸ هزار و ۲۹۰ نفر رسید. / از این میان ۲۰۳ میلیون و ۹۷۰ هزار و ۳۲۳ نفر بهبود یافته اند. 

ادامه مطلب
تقویم نجومی امروز پنجشنبه 25 شهریور 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/06/25

تقویم نجومی امروز پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب ۱۴۰۰/۶/۲۵ و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید. 

ادامه مطلب
بیوگرافی و زندگینامه علی باقری کنی معاون سیاسی وزارت خارجه / علی باقری کنی کیست؟

علی باقری کنی برادرزاده آیت الله مهدی مهدوی کنی و معاون سیاسی وزارت خارجه کیست؟ بیوگرافی و عکس علی باقری کنی معاون سیاسی وزارت خارجه و همسرش همراه با داستان زندگی و سوابق و تحصیلات.

ادامه مطلب